SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antyoxydanty

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
ALARM! Fanatycy znów na horyzoncie... I to w dodatku komercha... Ostrzegam - podana strona jest reklamą "japońskiego generatora aktywnego wodoru"... I zawiera cytat z pewnego noblisty (nota bene: orędownika przymusowej eutanazji), którego treść zdezaktualizowała się przez postęp nauk biologicznych w XX wieku...

Powinna tu gdzieś być tabliczka "Akwizytorom wstęp wzbroniony"....

Zmieniony przez - Transi w dniu 2009-03-19 13:04:50

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALARM ALARM!!!
Transi - uważaj jak wchodzisz na naszą klase bo tam jest teraz STRASZNA jaskrawo czerwona reklama media markt tylko dia id***w, lepiej tam nie wchodz - Ostrzegam!
Zamiast się skupić na temacie to ty wyzywasz mnie od fanatyków? Tylko tyle masz do powiedzenia mądrego w temacie, który ci przypomnę nazywa się "Antyoxydanty". Tu też mnie straszna reklama z bannera napada jakiś Olimp express Mega Pompa, czemu nie krzyczysz że to komercha?? Cholera w GG też się baner pokazuje...
SKUP się na temacie, zamiast bezmyślnie obrzucać rzekomymi zawodami. Sama używam Odwróconej Osmozy i jestem z niej bardzo zadowolona, nie muszę kupować niepewnej wody w sklepach, płacić za nią aż tyle i dźwigać, bo mam ją pod ręką ile chce. To, że coś polecam to znaczy że od razu to sprzedaje? Polecam ci czarny chleb na zakwasie... Zastanów się trochę. Generatora H-01 też sama używam i wielu innych rzeczy, zaraz się okaże, że jestem szefem fabryki hihi :D Nie chcesz nie korzystaj, chcesz zobaczyć jak jest naprawdę to zacznij szukać. "Ignorantom mówię NIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
reklama pojawia sie dlatego ze jestesmy w dziale SPONSOROWANYM i to jest dzial KOMERCYJNY
nie rozumiem zdziwienia :D

aha :D

Na zdrowie :D

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2009-03-19 14:39:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie skoro to dział komercyjny to skąd to "zdziwienie" Transi :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
moze dlatego ze sponsorem tego dzialu jest firma Olimp ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To znaczy że jak nie jestem sponsorem to nie mogę powiedzieć o tym czego używam do produkcji antyoksydantów w temacie Antyoksydanty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie,
ale raczej niezbyt mile widziane jest polecanie komercyjnych produktow innych firm
to chyba zrozumiale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy stosowanie jednego produktu wyklucza stosowanie drugiego? Nie.
Było by to bardziej zrozumiałe gdyby Olimp czy inna firma tu obecna produkowała antyoksydacyjną wodę, a chyba tak nie jest. To że poleciałam popijanie antyoksydacyjnych tabletek antyoksydacyjną wodą to powód do oburzeń? Wodę taką możesz uzyskać różnymi metodami jedne są tańsze drugie kosztują 3 czy 5 tysięcy. Nie będę "reklamować" jakie to urządzenia bo nie chcecie. Wiedzcie tylko, że popijanie antyoksydantów oksydantami to trochę śmieszne :) Myślałam, że to jest WOLNE Sportowe Forum Dyskusyjne, w którym można podyskutować na dowolne tematy związane ze sportem, a nie tylko na te, które występują w zakładce SKLEP. Wiesz Biniu co jest dla mnie NIEZROZUMIAŁE? że ciężko jest pogadać na temat zakwaszenia czy wolnych rodników w temacie o Antyoksydantach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Istnieje silne podejrzenie ze jesteś przedstawicielem handlowym, próbującym zareklamować produkt bez ponoszenia kosztów.
Firma Olimp płaci konkretne pieniądze za reklamę, a Ty nic.
Zachowujesz się arogancko, podajesz komercyjne linki - wszystko wbrew regulaminowi tego forum. Forum jest wolne, ale z wolności trzeba umieć korzystać.

Spróbujmy pogadać o antyoksydantach BEZ MÓWIENIA O ROZWIĄZANIACH KOMERCYJNYCH.

btw: posługujesz się jakimś współczynnikiem redoxu... Powiedz proszę jak to wygląda porównując "odmienioną" wodę do antyoksydantów ze znanych do tej pory źródeł (zielona herbata, czosnek, witamina C, żeń-szeń)?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbujmy pogadać o antyoksydantach BEZ MÓWIENIA O ROZWIĄZANIACH KOMERCYJNYCH.
To tak jak spróbować otworzyć drzwi, ale ich nie otworzyć.
Chcesz rozmawiać o rozwiązaniach niekomercyjnych, a od kiedy to zielona herbata, czosnek czy witamina c jest za darmo? Moja herbata ma konkretną nazwę firmy. Różnica jest tylko taka że coś kosztuje 5zł 50zł czy 5000zł. BTW. potencjał REDOX, ORP można spokojnie znaleść w google nie będę przytaczać ani linków ani definicji. Czosnek super antyoksydant 1-2 ząbki dziennie najlepiej surowy, witamina C też i to nawet dożylnie duże dawki można stosować jako skuteczne lekarstwo na raka (film Food Matters), natomiast zieloną herbatę robi się z wody a to już zależy z jakiej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ochrona stawow - OLIMP

Następny temat

Olimp czy Hi-tec

WHEY premium