SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antek ih 50, kiedy czuć moc, bo nie działa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14886
Takie było moje założenie, żeby dać antka prawie na koniec by wykorzystać wszystkie słabsze środki(teoretycznie słabsze). No ale jakoś nie ma kopa więc co robić? Odblokowanie czy dalej lecieć z antkiem. Teraz jade 150mg dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
jeśli go tyeraz odstawisz będziesz miał spore spadki zejdz do 100 mg przez tydz potem do 50 mg,osobiście po skonczeniu antka poleciał bym jeszcze ze 2-3 tyg na mecie i dopiero robił odblok,

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Nie wiem kto wogóle wpadł na pomysł dawać antka na kicka, B50 ma rację, jak dacie antka na kicka to już nic was po nim nie ruszy, sam popełniłem taki błąd i bardzo tego żałuję.

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
do mocnego cyklu antek na start sie nadaje jak najbardziej, wszystko zalezy ile ma trwac caly cykl i jak on wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
bo są znawcy którzy nie brali a i tak gadają glupoty ja tez nie brałem ale czytalem ostatnio opinie Łukasza K. i mowił to co już podejrzawałem że antek przełamuje wszystkie stagnacje wiec jest wskazane dawać na końcu solo a potem stopniowo z dawek zjeżdżać aby spadki za duże nie były.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14886
Widze, że najpierw mnie pojechaliście że antek na końcu i w ogóle bez sensu, teraz gdy jedna doświadczona osoba powiedziała, że to nawet dobry pomysł to teraz inni patrzą przychylnie
Ok nie ważne, ale fakt jest taki, że nie działa więc w sumie to też nie dobrze dawać na koniec chyba? W zasadzie to już niewiem czy dawać na początek i żeby potem nic nie kopało czy dawać na koniec by potem też nic nie kopał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
ja jadłem tego antka,dla mnie lipa,polska meta znacznie lepiej czesała. Ktoś tam później wspomniał na forum,że jakies dwie wersje krązą

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ja go widzialem w dwoch kolorach i opakowania i listka, inny odcien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
no właśnie,o tym Irko mówie. Ten co ja miałem to lipa na maksa,przy 3 tabsach dziennie zero działania,nie ja jeden tak miałem

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14886
irko możesz coś więcej powiedzieć o tych kolorach napisać. Mój jest brązowy z góry(czekolada tak) a pod spodem srebrny. Nie mam możliwości zrobienia foto, ale jak porównywałem to taki sam ktos miał na forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na co zamienic winsa

Następny temat

HCG jaka igla

WHEY premium