SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anoreksja-drogie panie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Uzależnienie od sterydów (psychiczne!) ma podobne źródło jak anoreksja - dla mnie jest to syndrom leminga:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=101736&forum_id=104&Topic_Title=&forum_title=Fitness


"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
ja wiem ze to jest choroba. widzialem juz w szpitalach najrozniejsze rzeczy po ktorych wszyscy wymiekali a ja nic ale jak zobaczylem te zdjecia to naprawde tak niedobrze mi sie zrobilo ze ojojoj juz nie pamietam kiedy tak sie czułem. zeby to wyleczyc chyba jednak musi byc ktos kto im w tym pomoze.
pozdrawiam Ghost

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164
jogger przyznaję rację,jednak jest duża różnica bo odchudzanie samo w sobie nie jest złe a sterydy są.
Jeżeli chodzi o pomoc dla tych dziewczyn to w polsce jest stanowczo za malo lekarzy i psychologów którzy znaliby się na tej chorobie.Ja z tego wyszłam tylko dzięki mojej rodzince a nie lekarzom.
pozdrawiam efedrynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
I z odchudzaniem, i sterydami jest podobnie: wystarczy zachować umiar sterydy można kupić w każdej aptece, więc same z siebie nie są szkodliwe

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164
sterydy oczywiście są w aptece ale tylko na recepte bo są to leki.branie ich przez zdrowego człowieka na pewno nie jest zdrowe i mądre.
pozdrawiam efedrynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
aj biore sterydy, wziewne zeby nie mioec super nieprzyjemnosci z alergii

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2193
Zgadzam sie z efedrynka9. Ktos chce brac,jego sprawa...

"Spotkac porzadna kobiete w dzisiejszych czasach to cud..."

"Spotkac porzadna kobiete w dzisiejszych czasach to cud..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja nie chce ale w sumie musze

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6994 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30419
To jest straszne co niektorzy o tych kobietach wypisuja. Widocznie wynika to z faktu nietolerancji a takze z tego ze malo wiecie o tej chorobie. Myslicie ze one chcialy taq wygladac. Miec problemy z jedzeniem i wogole z normalnym funkcjonowaniem. Sama bylam chora. Zaczelo sie od glopiego komentarza "ale ci przybylo tu i tam" a potem niewinna dieta. chcialam zchudnac 5 kg a schudlam 15. Tego pozniej sie juz nie da kontrolowac. Patrzysz w lustro a tam widzisz gruba kobiete a nie chudzine jaka sie stalas. Mialam problemy z jedzeniem po praktycznie kazdym posilku ladowalam w ubikacji. Pojawil sie tesh problem z koncentracja, nauka, normalnym funkcjonowaniem. To bylo straszne doswiadczenie i nikomu nie rzycze aby sie w cos takiego wpakowal. To zostanie w twojej pamieci do konca zycia. Naszczescie mi sie udalo z tego wyjsc. Pomogla mi rodzina, lekarz nio i oczywiscie moj chlopak ktorego bardzo kocham. I glupot nie gadajcie ze takiej osoby sie nie da kochac i ze ona tesh nie potrafi kochac.To ze jest chudsza niz inne dziewczyny to nie swiadczy o jej uczuciowosci.
Pozdrowienia dla wshystkich a szczegolnie dla efedrynki.

Być może dla Świata jesteś TYLKO człowiekiem...

ale dla Niektórych jesteś całym Światem....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tunczyk na noc

Następny temat

Jak ryż z tuńczykiem?

WHEY premium