SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anoreksja-drogie panie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Tanaka ...hmmm czesciowo tak ale powstaja torie o predyspozycjach genetycznych...zreszta co za roznic zarowno bulimia jak i anoreksja to pieklo na ziemi :/widzisz nie zawsze sie zaczyna od glodzenia znam przypadki ze samo wyszło pojawilo sie i zostało mimo usilnej walki...

Tanaka masz przefajny podpis łapaj soga za tego 2 Paca


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
bezapelacyjnie zakochana w MUTHAFU.CKAZZ PRIVAT OCHRONA AFENIS GANG
clubbing.pff crew
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
Tupac rządzi !!!


- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
to malo powiedzianewłasnie ida do mnie poczta 2 plakatyjuz sie nie moge doczekac..


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
bezapelacyjnie zakochana w MUTHAFU.CKAZZ PRIVAT OCHRONA AFENIS GANG
clubbing.pff crew
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280


Ja mam koszulke 2 Paca, górna pokrywa wieży przedstawia tupaca, a na ścianie wisi ok. 5 zdjęć m.in ten co jest z giwerką.


- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
afenis masz gg, jak tak to podaj, mysle że bedziemy milei o czym pogadać :)moje gg masz w moim profilu :)


- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 967
Jak dla mnie osby które gadja żygac sie chce nie zgłebiając temtu sa to nieczułe roboty...
nie można zrozumiec takich ludzi - byście przeszli przez to piekło to byście zrozumieli...
Ovieczka-- w tym sęk własnie ze nikt nie chce sie wiecej dowiedziec na ten temat... tyle sie gada o nie ocenianiu ludzi bez poznania a tu suprise wiekszosc z aws ma gdzies co takie osoby czują.. a szkoda bo to sa bardzo czułe, wartościowe osoby- zniszczone przez życie, ludzi.
to sie zaczyna od diety ale nie dlatego ze chcemy być ładne- dlatego ze uważami iz nasza brzydota sprawia ze cierpimy. To sie dzieje samo- a zaczyna sie dużo wczesniej niz wystające kosci i sesje nad kiblem- najczesciej w dziecistwie...
zniczulica na świecie to wg mnie najwieksza i najbardziej rozpowszechniona choroba na świecie- to Wy jestescie ochydni i to mi sie chce rzygac czytając niektóre wypowiedzi... ciekawa jestem czy wy jestescie tacy idealni- tak.. ash te przetłuszcajace włosy, nieudany makijaz i brak mięśni no nie? to dopiero jest piekne...
zastanówcie sie w czym takie dziewczyny śa gorsze od was? bo ja mysle ze nawet sa lepsze- mają uczucia

PS. wypowiedz ta może dotknąc pewne osoby- i dobrze! o to mi chodziło.. z doświadczenia wiem ze tylko taka szczerość moze trafić do człowieka.. ale wypiwedz nie tyczy sie wszystkich powiem tak : kazdy wie czy pisałam o nim czy nie.

Pozdrawiam

Każdy dzień to walka
Ze sobą-Ciałem i umysłem
Wygram jak sie wyzwole z objęć
Które mnie tak mocno trzymają

Każdy dzień to walka
Ze sobą-Ciałem i umysłem
Wygram jak sie wyzwole z objęć
Które mnie tak mocno trzymają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Rusałka znam temat lepiej nix Ci sie wydaje...
ale nie uwazam ze wszyscy musza zglebiac temat tylko po to zeby zrozumiec...nie nalezy nikogo zmuszac do poznania czegos czego nie jest w stanie pojac ....to tak jak zrozumiec narkomana czy alkoholika ....a jest to dla wieksdzosci b.trudne..wiec nie obrazaj ludzi za to ze Cie np.nie rozumieja...bo ty jak widac nie umiesz tez zrozumiec ze mechanizamy i siła choroby moga byc dla nich obce...


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
bezapelacyjnie zakochana w MUTHAFU.CKAZZ PRIVAT OCHRONA AFENIS GANG
clubbing.pff crew
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie i bym potrafił zrozumieć , a może i rozumiem(zaraz napiszesz:nie wydaje mi się) Bo widzisz... ja mowie otwarcie o wyglądzie anorektyczek , żygać mi sie chce i wogóle , bo taka jest prawda. Nie wgłębiam się w ich uczucia , myśli . Mam serdeczną koleżankę , chodzę z nia do klasy , ma ona siostrę anorektyczkę . Jest mi jej żal i wspołczuje jej całym sercem................ALE ZROZUM!!!!! TO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE WYGLĄDA OCHYDNIE!!!!!
Przypuscmy , ze uraziła mnie ta twoja wypowiedz , ze nie mam miesni , nabawiłem się przez ciebie wielkiego kompleksu i teraz ide sobie kupic mete , cobym sie tego kompleksu pozbył Rozumiesz w czym tkwi problem anorektyczki?? W otoczeniu? Presji jakie na nią wywiera? Problem tkwi w jej głowie.

-----------------------------------------------------------------------------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
kołokow dokładnie..


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
bezapelacyjnie zakochana w MUTHAFU.CKAZZ PRIVAT OCHRONA AFENIS GANG
clubbing.pff crew
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kołkow

-----------------------------------------------------------------------------------------
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tunczyk na noc

Następny temat

Jak ryż z tuńczykiem?

WHEY premium