SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrei Arlovski po walce z Fedorem Emelianenko

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1302
kozaczy nie kozaczy, nadal gada bzdury podpowiedziane przez "przyjaciol".

co do inteligencji...ten czloweik zyje(tzn. trenuje, mieszka, bawi sie.) w USA juz kupe lat, nie wiem ile nie chce mi sie sprawdzac, ciagle wywaidy itp. do czego daze, mianowicie j.angielsi jest najprostszym jezykiem swiata, on nadal go nie ogarnia, bylem kiedys w Angli ok. 1 roku, chlopy z polskich wsi, po jakims pol roku chwytal, kto byl z 2 lata dogadal sie z kazdym. Nie chodzi mi o jego akcent, mu brakuje podstawowych slowek...zenada, do tego te wisiorki, zegarki, pieski...walki.

edit: najlepsza beke musza z niego miec jak zamiast "mysle" mowi "zlew" ("think"-"sink") "I sink, Fedor is human." i splynal

Zmieniony przez - Ramon D. w dniu 2009-01-26 16:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
To akurat kwestia akcentu a nie nieznajomości słowa.
Żenujące są takie gadki na temat "głupoty" Arlovskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 847
Do czasu udanego rewanżu z Wiaczesławem D., Arlowski w ogóle nie powinien dostać możliwości walki z Fedorem. Psychicznie przygotował się dobrze, nie miał w oczach tego strachu, co Sylvia, niemniej muszą jeszcze z Roach'em popracować nad gardą :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
zgadzam sie z toba rozmawiac na temat akcentu i znajomosci jezyka to nie na tym forum pomyliłes fora kolego!!!my to rozmawiamy na temat walk mma itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
A ponieważ Wiaczesław D. chyba nie żyje to sprawa rewanżu z Fedorem jest zamknięta.

Arlovski nie jest chyba specjalnie głupi - zdolności językowe są jednym, ale nie jedynym, z wyznaczników inteligencji. A z akcentem niektórzy po prostu nie są w stanie sobie fizycznie poradzić.

Natomiast niewątpliwe jest że miało miejsce pewne porównanie - 2 zawodników z "rosyjskiej szkoły", czyli specjalizacja w sztukach walki + tytuł "mistrza sportu", z których jeden ( Fedor ) cały czas trenuje głównie w domu u trenerów prowadzących go od dziecka, a drugi porzucił korzenie i trenuje "w wielkim świecie" u "najlepszych specjalistów" ( Roach ).

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Datsik żyje - wszyscy myśleli, że umarł, ale potem się odnalazł jak się okazało, że coś tam ukradł

"After losing six straight fights between December 2001 and February 2003, Datsik seemingly disappeared completely, leading to widespread rumors that he had died in a train wreck. These rumors however were set to rest, when it was reported he was alive and well, after being detained for his part in the robbery of various mobile phone shops in St. Petersburg."

z wiki




Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2009-01-26 18:09:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
co do akcentu to sprawa może też wyglądać tak ,że np. "w domu" rozmawia po rosyjsku i przez to ma taki akcent. No bo już bez przesady tyle lat tam siedzi to i akcent mu sie musial poprawic ;) z drugiej strony kto mu powie ,że coś źle wymawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
ja mysle, ze tego flying knee to zrobil z powodu zlego akcentu :P

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
z tym językiem to do***ałeś
akurat jeszcze jakiś czas temu Arlovski mial problemy z angielskim, ale w ciągu kilkunastu miesięcy zrobił duży postęp

Fedor od lat wyjeżdża poza Rosję na gale, zgrupowania, warsztaty i co? Ani be ani me.

bylem kiedys w Angli ok. 1 roku, chlopy z polskich wsi, po jakims pol roku chwytal, kto byl z 2 lata dogadal sie z kazdym.

w USA pracowałem z gościem, który 20 lat tam siedzi a jedyne co potrafil wykrztusić to "ok" "yes" "dolar" "no problem"..więc nie generalizuj

to tak odnośnie inteligencji

co do tłumaczeń Arlovskiego - po filmiku z wywiadu widać, że głupio chłopu i tyle, ma nauczkę i na pewno wyciągnie z niej wnioski na przyszłość

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2009-01-26 21:45:47

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1302
ej nie ogarniaacie czy udajecie? napisalem przeciez ze nie akcent swiadczy o znajomosci jezyka, a przyklad artykulacji podalem bo przyprawial mnie o bole smiechowe.

moje zdanie jest moim zdaniem a twoje twoim i niech tak pozostanie ale na boga jak zaznaczam ze nie o akcent mi chodzi, to nie piszcie mi ze sie czepiam akcentu lole.

co do histori o gosciu ktory przez 20 lat nie pojal ang.- moim zdaniem jest niedo***em intelektulanym.


Zmieniony przez - Ramon D. w dniu 2009-01-27 15:56:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight24.pl

Następny temat

Tito chciałby walki Belfort vs. A. Silva

WHEY premium