SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anderson Silva chce Super Walk

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
ale walka by się sprzedała tak jak walki

Fedor vs Randy
Silva vs Liddell 2
Liddell vs Randy 4
Tito vs Shamrock4
Tito vs Silva 2
Silva vs Shogun
GSP vs Peen
te walki by się sprzedały jest jeszcze wiele walk które są opłacalne

Zmieniony przez - KoY w dniu 2008-08-26 15:36:05

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
jak dla mnie to GSP jest bardziej kompletnym zawodnikiem od Spidera. Przede wszystkim St. Pierre ma niesamowite umiejętności zapaśnicze, poza tym konkurencja w MW jest sporo mniejsza niż WW.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
co do konkurencji to uwazam ze WW i MW to 2 najslabsze dywizje. GSP niech sie wpierw z mniejszym pennem upora, a nie tak jak ostatnio ze wygral ale skonczyl w szpitalu a penn poszedl na impreze po walce. oboje sa mistrzami w zbijaniu wagi. silva zrzuca z 220 a gsp z 195. chcialbym wierw zobaczyc gsp-hendo jesli gsp wygralby to moglbym go postawic w jednym rzedzie z silva. poki co niech cisnie penna.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
może mnie zjedziecie za ten post...
Jeśli rzeczywiście jest tak jak pisze Koshik to te kategorie wagowe to lipa... to na prawdę by miało sens gdyby oficjalne ważenie odbywało się tuż przed samą walką.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
to ze anderson na codzien ma 220 jest powszechnie wiadome, sam wielokrotnie to mowil w wywiadach, gsp schodzi przed walka z 190-195. taki forret griffin na codzien wazy 230 co tez wiele razy mowil. co do gsp jak juz mowilem chcialbym by w przekonywujacy sposob rozprawil sie z pennem wpierw zanim zaczniemy robic z niego kogos nie ndo przejscia.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Nie rpzesadzajcie, piszecie tak, jakby GSP czy Spider byli w stanie zniszczyc cala elite LHW o_0

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
jesli chodzi o spidera to jestem pewien na 99% ze elite LHW zmiotlby, za to gsp mialby spore problemy w MW( hendo, franklin, okami)

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
a ja jestem zdania że mimo że Anderson jest b.dobrym fighterem to nie pozamiatał by elity lhw

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
uwazam ze wygralby z : chuckiem, wandem, thiago, machida, pagem. mialby klopot z forrestem.
swoje zdanie opieram na tym ze anderson zbija z 215-220 wiec fizycznie by nie odstawal. pokonywal juz zawodnikow walczacych w 205 jak franklin czy hendo i nie ustepowal im fizycznie a wrecz przeciwnie. nawet obok koksa irvina wygladal na sporego. w 185 ma ogromna przewage sily fizycznej nie mowiac juz o technice. kiedy jeszcze razem z wandem w CB cwiczyli wand wspominal ze nikt nie chcial sparowac ze spiderem-byl tak grozny.
to oczywiscie moje zdanie i moje argumenty
pozdro

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
moim zdaniem "spider" w swojej kategorii za wielu przeciwnikow nie ma... z Okamim przegral, z Alvarezem,Hansenem nie walczyl... jedyne naprawde glosne nazwisko jakie pokonal to Henderson ,no i moze troche mniej glosne Franklin. Wiec na dobra sprawe nie udowodnil za wiele...
Za to dla Dany to zloty chlopak - walczy efekownie( w przeciwienstwie do machidy np.) , nie przegral i jest naprawde wielki jak na swoja kategorie (skoro wazy na codzien 220 to nic dziwnego ,ze tak latwo mu idze ;)).

Jak dla mnie w LHW czolowka powinna spokojnie dac sobie z nim rade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia. Przed czy po?

Następny temat

Kimbo vs Ken Shamrock ?!

WHEY premium