SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anadrol vs S-drol :>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
metakreta
Kto pamieta starego mdrola z CEL z dobrego wypustu i wie jak działał, to na dzisiejsza chwile polecam DMZ, zaczynam teraz drugi tydzien i jest petarda, dokladnie taka jak za czasow dobrego starego mdrola


A jakiej firmy ten DMZ? Bo myślę w co teraz celować jeśli chodzi o m-drol chaparral labs 2013, dragon nutrition może ktoś wie jak teraz smakują cukierki tych producentów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
mm1986 jak z blokiem u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69263
ziki2000
Brales solo czy z testem ??

z testem 500ew apteki. Jak chodzi ci jeszcze bardziej o lepsza jakosc to bierz DMZ to srodek b.podobny do superdrola.
I ph z cela i chl to fake wszystko. dzialac dzialaja ale to nie te substancje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69263
dragon ok . tylko od producenta albpo od dystrybutora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
mm1986
akurat koncze sdrola, srodek dobry, jedz i rosnij antek rowniez srodek kozak, to sa srodki next level


A jak z libido ?? bo widze ze pare osob pisze ze prolaktyne s-drol zwieksza...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
u mnie libido zawsze na kozaku jest, nie szczedze na dostinexie, wiec spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
Ja tez żadnych kłopotów z libido nie miałem w sumie na żadnym cyklu jak i po. A po m-drolu nie robiłem aptecznego odbloku tylko dobry boster teścia nie było ani spadków ani też spadku libido niby mocno blokuje, ale nie odczułem tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To mozliwe ze miales jakiegos fejka, bo ori mdrol daje o sobie znac, jezeli chodzi o blok i spadek libido.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwne ;p ja miałem podwyższone a kopał nieźle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl meta + prop

Następny temat

Winstrol depot Bionichepharma

WHEY premium