SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amatorskie Zawody w Sportowych Konkurencjach Siłowych-Czechowice-Dziedzice 11.12.2016

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 5071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
super zawody i atmosfera ;) jestem zadowolony zarowno z wynikow jak i zajetych pozycji biorac pod uwage moje roztrenowanie dobry prognostyk przed nowym rokiem/sezonem gdyz wyniki wyjsciowe sa lepsze niz w zeszlym roku wiec jak bedzie zdrowko i sponsor to podkrece te wyniki troszku byc moze bede musial przylozyc sie juz do ostrych treningow gdyz moze wybiore sie na wycieczke ale Panowie nie zapeszam na razie hehe dodam tylko ze wywolaliscie wilka z lasu hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Życzę zdrówka i oby omijały Ciebie kontuzje, to pewnie będzie dobrze w przyszłym roku.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Kilka fotek z zawodów.













gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
I jeszcze kilka.













gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Zauważyłem że obciążenie jest nie firmowe.....prawdopodobnie gdybyście poprosili o ich zważenie to byłoby niezłe zdziwko.
Miałem kiedyś takie i różnica wynosiła 20-40 dkg na minus lub na plus....na jednym talerzu.
W przypadku WW 1/2 CC to potrafi zrobić sporą różnicę....

Myślę że specjaliści od WW powinni to wziąć pod uwagę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
To prawda, obciążenie nie standardowe, na pewno były różnice w wadze.. W WW byłoby to bardzo odczuwalne.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale naprawdę super zawody. W takiej atmosferze to aż chcę się tam być. Podziękowanie organizatorom jak i sponsorom i oczywiście władzą miasta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III Powiatowe Zawody w Wyciskaniu Leżąc - Krobia 26.11.2016 r.

Następny temat

VI Puchar TYTANA w WL RAW - Łódż 21.11.2016

WHEY premium