SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alternatywa dla dopingu!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Massive, może i możnaby ale szczerze mówiąc nie chce mi się już analizować tego tematu, powiem tylko, że im więcej jest jak to określiłem dopalaczy/w tym wypadku chodziło mi o suple/ to można i powinno się jak najbardziej zminimalizować dawki szkodliwych saa i myślę, że taka idea przyświecała autorowi, jak najmniej szkodzić przy jak największych i jak najtrwalszych efektach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
"Vlad chyba jak zwykle nie rozumiesz co napisałem, nikt kto postępuje tak samo albo i jeszcze gorzej nie ma prawa i to publicznie krytykować kogokolwiek tylko dlatego, że nie "załapał się do kadry".. Ciebie to nigdy nikt nie rozumie, zastanow sie nad tym...
I oczywiscie ze bzdury klepiesz... jak ktos reklamuje firmę, mowiac, ze forme i wyglad zyskal na odzywkach firmy X a potem wpada na dopingu to jest sprawa... a prywatny czlowiek nie reklamuje nikogo i moze brac co chce

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
w ogole o co sie klocicie..nie rozumiem was..

dajcie spokoj i tak wiadomo ze zawodowcy stosuja saa a w reklamach mowia to, co im kaza...kazdy z nas by na to poszedl w zamian za sponsoring i niezla kase..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Vlad spróbuj zrobić formę na koksach bez odżywek czy suplementów...
życzę powodzenia!
zrozum to, że jeśli ktoś brał w życiu jakieś koksy to nie ma moralnego prawa nikogo za to samo ganić bo wtedy jest delikatnie mówiąc śmieszny, co z tego, że uchodzi mu wszystko na sucho i może się nawet od tego przekręcić bo t0o nie ma wiele do rzeczy, prosto mówiąc niech każdy zacznie od swojego podwórka...
swoją drogą jeśli ktoś nie startuje w zawodach a bierze koksy to jest to bez wątpienia głupota,
ale jeślim ktoś startuje i bierze to jest już przymus jeśli chce wogóle coś znaczyć.
chyba to wreszcie dotarło do ciebie i mam nadzieję, że to wreszcie zrozumiałeś.
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
apokalipsa.. sam dla siebie jestes adwersarzem.... prowadzisz jakis dialog z samym sobą, probując pewne tezy wcisnąc w me usta...
Ustalmy jedno... kulturysta reprezentujacy firmę X jest jej ambasadorem dla ogołu konsumentów... i dlatego jesli wpada na koksie.. to wychodzi na idiote... i nikt tu nikogo nie potępia bo nie ma za co... chodzi po prostu o idiotyzm calej sytuacji...
A ja reprezentuje tylko samego siebie... nigdy nie twierdzilem ze nie koksuje... nikogo nie potępiam, ze tez sobie koksuje... tylko niech kretyna z siebie nie robi... i dobrze sie maskuje

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
nie chce nikogo obrazac ale apokalipsa zachowujesz sie jak bys mial jakis kompleks mniejszosci i zarzucal wszytskim co lepiej wygladaja ze sterydziarze sa itd.po prostu nic o tym nie wiesz i skoncz juz ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Massive, ja nikomu nic nie zarzucam, jakbyś czytał uważnie to widziałbyś, że główną moją myślą w omawianym tutaj temacie jest ostrożność w wyciąganiu wniosków, więc jak możesz wogóle pomyśleć, że ja komuś cokolwiek zarzucam to doprawdy nie wiem, chodzi tylko o to by każdy zaczynał od siebie gdy chce kogoś oceniać czy krytykować, ja takiego zamiaru nie mam bo to czy ktoś coś bierze czy nie i czy startuje czy nie to mnie poprostu wali,
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ciebie wali ale powiedz czy fer jest opowiadanie w gazetach jakie to super suple sponsora sie lyka a pozniej wpada sie na dopingu potraktuj to pytanie lekko i nie zaczepnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Qazi, ja wiem, że w każdą stronę i jak komu wygodnie można taką sprawę interpretować, wiadomo, że każda wpadka ma swoje konsekwencje, wiadomo, że głupio to wypada ale czy należy patrzeć na suple z punktu widzenia koksu, tzn. czy doświadczony i z wiedzą w temacie supli może pomyśleć, że to koksy zrobiły formę kogokolwiek, ja wiem, że takie myśli cisną się do głowy ale rozsądek przynajmniej mi mówi że bez dobrych odżywek i odżywiania wogóle i bez dobrych supli nie można zbudować dobrej formy a jedynie ryzyko utraty zdrowia jest zwiększone, ja wiem, że w prostej lini przychodzi myśl, że ten a ten zrobił formę na koksach, no bo przecież wpadł, ale jak mówię ja jestem daleki od takich ocen, wogóle nie chcę oceniać żadnych osób pod tym kątem, jak powiedziałem powyżej czasem lubię rozważać zjawiska ale tylko one bez przytaczania jakichkolwiek osób i firm, którym to napewno nie służy ale mimo tego nie odwracają się od zawodników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
rozumie jasne ze mlodzi nie wiedza ze cykl to oslonki,odblok ,dieta ,suple na podtrzymanie ja tego nie neguje ,ale to sprawa moim zdaniem nie dwuznaczna moralnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand :-)

Następny temat

kretka mieszanka

WHEY premium