SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AlphaTestoCyp 250mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 363
witam miał ktoś juz do czynienia z tym środkiem ? mam takie pytanie czy produkowane sa amp 1ml i cyp jest barwy żółtej leko brązowawej pudelku ok jak na foto niestety wyrzuciłem swoje .




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16604
Na mnie mix alphy tez słabiutko działa jak i prop.Kody wszystko się zgadza.Przeszedłem na mix innego ug i libido wyj**ane w kosmos.Może kwestia organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
musisz kupić lepszy aparat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 363
wiem jest ale chodzi mi o kolor wszedzie jest bezbarwny a ja mam zołtawy amp podelko ok napisy kropkin paski wszystko sie zgadza tylko barwa soku dziwna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632
a gdzie masz pudelko i kody sprawdzajace?? bo jak kupiles bez opakowania to masz oczywiscie podrobe kotre lataja bez opakowan. jak dla mnie dziwne bo alpha testy ma wszystkie przezroczyste bez wyjatkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podruby lataja tez i w opak heh a ten cyp to dla mnie jakas lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 363
podełko poszło do kosza orginalnie zapakowane kody 10 amp po 5 w plastikowej paczce brak ulotki jeszcze deca 250 tez orginalnie zapakowana przezroczysta z czarna kropka i paskiem jak na foto z forum. napisy na cypio wszystkie jednakowe nie zmywaja sie amp jednakowe soku po rowno w ampie zastanawia mnie kolor tylko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 363
biore to z deka na razie 2 szczały poszły po 500mg testo, 2 dni temu odczuwalny bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deke masz dobra brałem i jest ok ale cyp hmm mailem tylko przezroczysty sok i działał cacy te map twoje jakeis dziwne i sok podejrzane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 363
dzieki za info kupilem tylko dyszke tego cypio jak nic nie pojdzie to zamienie na galenike do konca cyklu dawki po 500mg deki i testa 5ed hyba ok po ilu powinno ruszyc cos dziwi mnie to bo deka i test identycznie zapakowane kazda kropka podełko wszystko takie same dobre walki hyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak dobre waly robia bo ja trafilem na suste wala a identyczna i kod wchodzil a w srodku co tycio propka bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632
to sie pudelka nie wyrzuca bo skad masz wiedziec czy masz ori jak nie masz porownania?? dla mnie to jakas lipa jak cie pyio boli a kolor tego testa tez lipa. juz tu taki jeden wstawial enana oczywiscie kazdy bez pudelka... dugi nie robiles badan na poziom testa to nie gadaj ze tyci propka bylo. na towar wydajesz kupe kasy a dupe sciska na badanie za 25zl.

Zmieniony przez - majkelnight w dniu 2014-01-31 23:21:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka i enan

Następny temat

androgen extrem mexico

WHEY premium