SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Allegro Wymiata %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14740
heheheheheh
Ale ta odzywka pisana markerem jetsi tak najlepsza.
W sumie to moglbym ja kupic GDYBY DORZUCILI MI TEN TELEFON

^^^ EXPERIENCE is the best teacher^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wilhelm to moze odemnie chcesz ku[pci tez jakas odzywke ja rowniez handluje na allgero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
McRaYvEn nie ma sprawy z tym że mógłbym poźniej rzucic wniosek o bana dla Ciebie na forum ))
a tak wogóle to musze sie z tym spieszyc bo już niedługo nadejdzie upragniona paczka z T1M i czas będzie zacząć coś wesołego

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2004-03-29 21:55:25

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie uwazam ze ten koles od pierwszej aukcji jest oszustem - chyba macie male doswiadczenie na allegro skoro nie potraficie tego poznac. To co ze sprzedaje odzywke noname?Ale przynajmniej nie zdziera tylko sprzedaje tanio - tak samo inne odzywki. Te inne byly w oryginalnych opakowaniach wiec jesli ktos sie zna to pozna co tam siedzi. A jesli nie to od tego jest system komentarzy :)
Cos panowie widze ze za malo na allegro dzialacie. A co do "serwatek" to inna sprawa - tutaj sie w pelni zgadzam - to sa dopiero oszusci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
taaaa oni wszyscy sa uczciwi i dlatego sprzedaja zamiast bialka, mleko w proszku.... Jeden tak sie martwi o kupujacych, ze az daje probki tego wszystkiego do analizy
A ty pewnie nie jestes jednym ze sprzedajacych to gowno na alegro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
gunios nie pier*ol mi takich rzeczy bo ja chłopcze żyję z allegro (przynajmniej tak było jakiś czas temu). I co z tego, że są komentarze. Niewiem jakie ty masz doświadczenie na allegro chłopcze ale podejrzewam, że jeśli dokonujesz tam transakcji to:
- zauważyłeś, że większość komentarzy wystawia się w przeciągu tygodnia od otrzymania produktu.
- większość osób w takich przypadkach sprawdzi czy opakowanie nie jest puste, ewentualnie będzie piła przez tydzień i wystawi komantaż.

Nawet gdyby to nie była odrzywka tylko coś innego to itak komantaż byłby prawdopodobnie pozytywny, bo koleś by tego do laboratorium ie oddał i by nie wiedział co tam jest.

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Anonym dobrze mowi, ludzie na allegro wystawiaja komentarz w momencie kiedy dostaja paczke- jedyne co sprawdzaja to to czy towar jest zamkiety no i czy jest tyle paczek "bialka" ile zamawiali. Nikt nie czeka z komentarzem na OBIECANE rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mowie przeciez o bialku tylko o tych odzywkach (no moze nie tych bez etykiet) ale tych firmowych tylko ze otwartych pudelkach. Przeciez latwo tam poznac co tam jest.Co robia inni to mnie nie obchodzi. I nie mowie o bialku serwatkowym, o co wam chodzi? To ze nie oddal tych probek do badan wydaje sie oczywiste - moze ma inny powod z ktorego sprzedaje tylko nie chce sie tym chwalic?I uwaza ze ktos mu uwierzy. Ale czy to wazne? Ktos powie ze tak, ale ja wiem swoje...
I od razu mowie ze nic takiego nie sprzedaje, nie wiem skad takie zdanie na moj temat. Nie bronie tych pajacow co sprzedaja serwatke jako bialko ale ludzi dzieki ktorym mozna czasem kupic "cos" po okazyjnej cenie (niekoniecznie mam na mysli odzywki).
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
przeciez na tym linku na dole sa fotki naszego moda dopingu.. SPICE powinienes sie tym zajac chyba..

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=23181699 

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Gdyby to nie byli oszusci to by pisali ze brakuja np 100g odzywki bo zjadl i mu nie smakowala albo ze skonczyl z silownia a nie ze oddal na testy do laboratorium I powninni zamieszczac ogyginalne opisy (ktorych zazwyczaj nie posiadaja takie gowna jakimi handluja) a nie skopiowane z innej strony i troche zmienione, dlatego najlepszy jest handel telefonami o co chodzi z tym zdjeciem??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp --dobre???

Następny temat

doradźcie

WHEY premium