SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol i SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
już widzę jak sie na***ie ,och będzie ostro.

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-06-17 18:36:24

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
Do autoramasz wybór Sport albo Alko, proste

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
temat byl walkowany sto razy na forum,wszystko jest dla ludzi-dla madrych ludzi,proponuje sie zapoznac z przypadkiem Eczka-starsi userzy na tym forum na bank go pamietaja

http://www.insomnia.pl/JA_vs_Swiat-t591805.html

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
to ten co lubił wszystko co sponiewiera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Wiecie, bo chodzi o to że znalazłem robote dobrą do ćwiczenia tzn. na wózkach widłowych mam jezdzic. I mógłbym sie skoksić mając taką robotę. Ale mam też drugą propozycje, za sporo większy hajs, na budowie i tutaj odpada siłka i co weekend ostry melanż

Macie porównianie mniej więcej:
wózki 1400zł
budowa 2400zł

To chyba jednak wybiorę budowlankę i chlanie co tydzień jednak, a nie ćwiczenie i koksowanie hehe. Bo po co bede szedł na te wózki jak sie w sobote i tak napier.dole i nie będzie efektu koksowania? To pójde jednak na budowę to przynajmniej więcej zarobie Dzięki za odp

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ten sam-poczytaj wyrywkowo co za kuku mu sie w glowe stalo od tych uzywek koksu alkoholu i chvj wie czego

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Łączenie alkocholu z SAA szczególnie długimi to bardzo głupi pomysł. A jeżeli ktoś bardzo lubi sobie wypić to na cyklu może ładnie beret zryć i depresję wkręcić.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6750
Ja jestem na mecie i omce i 1 piwko wystarczy żeby czuć wątrobę...2 w góre to odlot-można porównać z normalnym piciem tyle że na mnie to działa do kwadratu (po 2 na cyklu czuje sie jak po dobrych 4 w normalce ) Szczerze nie polecam,tym bardziej że na następny dzień czujesz się jak szmata,kompletny brak sił i chęci do ćwiczeń,a wszystko co się zebrało może przez alko baaardzo szybko spaść
Wg mnie to owszem można pozwolić sobie na 1-2 piwka ale nie do zgonu i nie codziennie! Tak sporadycznie, żeby nerki przeczyścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Mi rowniez zdarza sie napic na cyklu (napic mowie o totalnej nayebce) ale zdarza sie to 2/3 razy w roku.
Jesli w trakcie picia zachowujesz standartowe zasady (spozywasz ospowiednie ilosci wody/napojow, spozywasz jedzenie, po piciu wyspisz sie i przyjmujesz witaminy/mineraly) to czy bedac na cyklu czy nie jestes w stanie normalnie funkcjonowac.
Wiadomo ze gdy spozywasz srodki hepatoksyczne to picie odpada.

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
wbrew pozorom to bardziej bym sie przejmował gospodarka hormonalna na mixie alko saa, bo jak wiadomo alko robi spustoszenie w naszej gospodarce nie mniej jak saa, w dodatku łatwiej o gino pijac na cyklu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki prosze o opinie wolny testosteron!!!

Następny temat

clomid po 4/5 tyg od zakonczenia cyklu czy cos da?

WHEY premium