SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akademickie Mistrzostwa Polski w LA

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie dzis skonczyly sie AMPy w lekkiej atletyce-dla niewtajemniczonych Akademickie Mistrzostwa Polski w L.A. mam prosbe: jesli ktos z forum startowal to chcialbym uslyszec opinie dotyczace organizacji imprezki

Who dares wins!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
finisz kolegi na 3000m

(jeszcze tyle do zeskanowania, a mi sie juz nie chce ;-P)


- - - - - - - - - - - - - - -
...bo małe bywa wielkie
w odpowiednim świetle...

-== Moderatorka działu Sporty Ogólnorozwojowe ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
ja startowalam, ogolnie wrazenia bardzo pozytywnie
no moze moja noga nie jest za bardzo zadowolona, ale to juz wina mojego trenera, bo pierwszy bieg mialam praktycznie prosto po wyjsciu z autobusu i ledwo zdazylam sie rozgrzac - czworka poszla

jedyny mankament organizacyjny - bylismy zakwaterowani straaaaaasznie dalego od Pozka (wiec dojazdy byly strasznie meczoace, nie mowiac o wypadach na jakakolwiek impreze - czas skrocony do minimum), no i racje kolacyjne i sniadaniowe byly praktycznie glodowe (ale to jak juz zdazylam sie przyzwyczaic standard na tego typu imprezach, wiec bylam na to gotowa), obiadki byly spoko (no pierwszy dzien to ryzyk nie byl za smaczny, ale makaronik w drugi dzien to juz wymiatal),
tragiczne bylo ustawienie serii w eliminacjach na 100m jak mozna dac do jednej serii laski z czasem 12.00 i 14.90 ??? poza tym niefajnie, ze eliminacje do 100 i 400 byly w tym samym czasie, no i FATALNE poinformowanie co do miejsca rozegrania eliminacji do pchniecia kulą!!! (moja kumpela dojechala taksowka, bo udzielono jej blednych informacji i musiala sie wracac, a wiem tez, ze ekipa z Bialegostoku dotarla na miejsce juz po konkurencji, ale tez ich dopuscili)

poza tym bylo bardzo fajnie, praktycznie wszystko odbywalo sie planowo (tutaj minus, ze o planie dnia dowiadywalismy sie dopiero w danym dniu i nie mozna bylo ewentualnie dluzej pospac, czy wyskoczyc na miasto)
piekny final 100m kobiet, a na 100m mezczyzn lepszy czas Nowaka w finale B :) (Boze jak on zaaaaaaaapiernicza), niezle emocje byly tez przy 200m gdy Daria Onysko pobiegla w 24 z malym haczykiem, reporterzy rzucili sie do niej, a tu w kolejnej serii rowne 24.00 i prawie nikt tego nie zauwazyl :)
no i swietny czas Jedrusinskiego na 200m, odstwail nawet Nowaka

Ziolkowski niespodziewanie 2 w rzucie mlotem, a Skolimowska standardowo pierwsza

ogolnie wspaniale widowisko sportowe i niezapomniane przezycia, wypstrytkalam 2 klisze, wiec jak podreperuje troche finanse, to wrzuce foty ;)


- - - - - - - - - - - - - - -
...bo małe bywa wielkie
w odpowiednim świetle...

-== Moderatorka działu Sporty Ogólnorozwojowe ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomagalem troche przy organizacji i stad ten post

sam startowalem na 3000m i z rozdzielenia serii tez nie bylem zadowolony... z listy startowej wynikalo ze mam 4 czas w serii, a po starcie okazalo sie ze kolesie z tymi czasami to zdrowo naklamali..... i w efekcie przybieglem jako pierwszy-nastepny byl jakies 50-60 metrow za mna nie mialem sie z kim scigac, co bezposrednio przelozylo sie na nienajlepszy wynik

wspolczuje kontuzji i zycze szybkiego powrotu na bieznie

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
moj kolega tez startowal na 3000m chcial pobic zyciowke, myslal po czasach, ze seria jest mocna, wiec nie wyrywal sie do przodu, a pozniej sie okazalo, ze niestety gosci9e wcale tak mocno nie pobiegli :/


- - - - - - - - - - - - - - -
...bo małe bywa wielkie
w odpowiednim świetle...

-== Moderatorka działu Sporty Ogólnorozwojowe ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
doskonale wiem co czuje ale zyciowke to ciezko mu byloby zrobic w taaaaaaakim upale

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
w ktorej serii biegles?

(on tam lubi biegac w upalach, poza tym podawali gabeczki ;)


- - - - - - - - - - - - - - -
...bo małe bywa wielkie
w odpowiednim świetle...

-== Moderatorka działu Sporty Ogólnorozwojowe ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w 2 a chcialem gdzies w 4....takie "samotne" bieganie zle na mnie dziala, jakos nie umiem sie zmobilizowac zeby przyspieszyc jak nie mam kogo gonic....poza tym robi mi sie zal tych co dostaja dubla.....

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
no to Cie ogladalam :) to faktycznie nie miales sie z kim scigac, a szkoda :/
moj kolega biegl w trzeciej, jeszcze pierwszy kilometr biegli ladnie, ale pozniej zwolnili i tez musial sam nadawac tempo


- - - - - - - - - - - - - - -
...bo małe bywa wielkie
w odpowiednim świetle...

-== Moderatorka działu Sporty Ogólnorozwojowe ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heee
a ja myslałem ze LA to tance Latyno Amerykanskie. pozdrowionka

Wódka lepsza od chleba bo jej gryżć nie trzeba!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542


obiecalam kiedys fotki, no i sa, powyzej final A biegu na 100m pan


- - - - - - - - - - - - - - -
...bo małe bywa wielkie
w odpowiednim świetle...

-== Moderatorka działu Sporty Ogólnorozwojowe ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542


tu zwyciezczyni, Daria Onyśko


- - - - - - - - - - - - - - -
...bo małe bywa wielkie
w odpowiednim świetle...

-== Moderatorka działu Sporty Ogólnorozwojowe ==-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga Światowa

Następny temat

60m Sprint...

WHEY premium