SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akademickie Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym 2006

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 7108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
niekrytykuję nikogo , zauważam fakty w poprzednich latach nawet goscie z 67,5 przekraczali 600 a w chwili obecnej poziom tych zawodów spada w dół !! troche to przykre bo myślałem ze się to rowinie bardziej , ze będzie więkse zainteresowanie !!

Osobiscie wolał bym byc 3 lub 4 w kategori wagowej gdzie było z 10- 12 osób i powalczyć o wyni , o każdy kilogram niż zajać 1 miejsce na 1 zawodnika , bo takie coś niesprawia mi satysfakcji !!

Troszeczkesiejuz tym zajmuje i zaliczyłem kilka startów ( moze jedna tysięczna tego co ty) i doszedęłm do wniosku ze w chwili obecnej nieliczy siedla mnie miejsce a wynik (cel) jaki sobie postawiłem !!

na zawodach odpadłem przez to iż chciałem nawiazać walkę z Sebastianem Szczerbą z AWF-u musiałem zrobić 215 lub 220 żeby niemieć zbyt dużej straty po siadah i muc nadrobic w klatce i ciągach!! Niestety brak opanowania sprzętu i trama lub zbyt mały cięzar spowodował iż wedle opini sędziów niedosiadałem (było nastyku) i spaliłem 215 kilo w 3 podejsciu prez co pojechałem do domu :(((

Siła była , chęć walki ogromna a zabrakło najważnejszej żeczy w tym sporcie ...............opanowania , cierpliwości i techniki ....niestety;((

Efekt końcowy był taki iżSebastian zrobił w 3 podejściu , rzutem na taśmę 240 kilo i zawody zakończył z powodu kontuzji .
Sprawdzio się staropolske powiedzenia "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta" i 90 wygrał mój kolega z uczelni.............(co prawdasz wynikiem w 3boju takim jak RESPAKO w przysiadzie , ale wygrał !!)).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848


przysiad na 215 kilo , niestety spalony za głebokość !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848


Sebastian Szczerba z AWF-u !! 240 kilo i koniec zawodów z powodu kontuzji kolana :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848


Paweł Podmagórski , przysiad też chyba 230 lub 240 i 3 bój zakoczył po ławie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848


i kolejny gościu co mógł przekroczyć 600 z Polibudy niestety niepamiętam Imienia !! przysiadm na 225 !! także chyba koniec po ławie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Fajna impreza i fotki z zawodów.
Powiedzcie mi Panowie jak stoi sekcja Trójboju AZS Uniwersytetu Śląskiego?
A może nawet znajdzie się jakiś zawodnik UŚ przesiadujący na forum
Pozdrawiam

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
impreza niebyła fajna.............
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 54 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2493
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 54 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2493
A czemu to XNXX impreza nie była fajna ??? Czyżby dlatego, że do swojego startu przystąpiłeś "wczorajszy" i ostatecznie zająłeś miejsce dopiero w drugiej dziesiątce... ???
Ps. Jeszcze nie tak dawno, mówiłeś coś zupełnie innego o Supraślu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
ja niepisałem o supraślu bo supraśbył extra :) tylko o akademickich w szopienicach !!

a co do staru w amp to był taki jak miał być:) a to ze byłem wczorajszy i wypiłem wagon wódki odbiło się tylko w przysiadzie ))

ale w tym roku się pokaze )

Zmieniony przez - xnxx w dniu 2007-01-11 21:35:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktoś z was trenuje zegar?

Następny temat

Problem z dociskiem

WHEY premium