SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akademia boksu ringpolska.pl

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Witam, wrzucam tu filmiki autorstwa ringpolska.pl
Informacje w tym temacie zawarte sa przydatne jak ktos ma problem np. z obronowa albo lewym prostym itp., natomiast nawet jak sie nie ma z tym problemu to warto je obejrzec. Nie mowie tu o nauczaniu techniki w domu tylko np. ja czasami nie jestem pewien jak cos robic to zagladam w nie ktore odcinki itp. Sa to dobre krotkie poradniki dla tych ktorzy maja problemy z czyms i sa laikami tak jak ja, jak w niektoryms z filmikow mowil Feodor Lapin, nabranie wprawy w niektorych technikach zajmuja nawet pare lat.

Poruszanie sie w ringu:

















Postawa bokserska:









Bledy w postawie bokserskiej:





Profesjonalne zabezpieczenie dloni:





Lewy prosty:





















Prawy prosty:









Ciosy sierpowe:

















Obrona:

















Cwiczenia na przyborach:









Sprzet:









I to by bylo na tyle, z 4-5 odcinkow sie "powtarza" poniewaz sa to jeszcze stare odcinki z "arkanii boksu".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
widziałem to już dawno.fajna sprawa tylko problem może być osobom które się napalą i będą się z tego uczyć samemu,więcej szkody niż pożytku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Te filmiki juz dawno zrobili, ci co sie napala beda widziec tego efekty.. A ci co pomysla beda mieli dobrze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
nie będą mieli bo bez trenera który będzie korygował błędy nie ma sensu samemu się uczyć.powiem tak są dwie osoby o podobnej wadze i wzroście trenujące rok czasu.jedna osoba "uczy się"z internetu a druga pod okiem trenera na sekcji,i obie osoby spotykają się na sparingu,wynik przesądzony moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Po co zakładasz drugi taki temat? Było już dawno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Geng dobrze prawisz, ja zrobilem to bo mi sie nudzilo
Mezeengan a skad mialem wiedzec ze juz takie cos bylo ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Regulaminu się nie czytało? Opcja szukaj tutaj istnieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Rzeczywiscie jest, szkoda ze nie upominasz tak tych co codziennie zakladaja tematy o treningach silowych do sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Jak ktoś ma wątpliwości, to zakłada. Od tego jest forum, więc w czym problem? Ja chętnie pomogę każdemu z osobna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
A sam mi pierw o regulaminie napisales hehe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Ja pierrr... Nie spamuj tyle, tylko zacznij czytać i myśleć! W regulaminie nie zabroniono zadawać pytań. Jeśli ktoś chce, by oceniono trening który sobie opracował sam, to chyba logiczne, że wstawi go na forum, bo jak nie korzystał z gotowca, to raczej oczywiste, że prawdopodobnie nikt takiego samego wcześniej nie wstawił. Rozumiesz? Widzisz różnice?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ESPN analizuje nokaut Marqueza na Pacquiao

Następny temat

Prezent z okazji chińskiego nowego roku

WHEY premium