SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agovirin + M-Drol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
poranne treningi = mniejsza sila

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
no to przestawie sie na 15-16

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale sie porobiło ciężko mam zjeść 3 posiłki w ciągu dnia. jakos jeszcze uzupelniam carbo, gainer, bialko, gluta, bcaa ale to juz nie to co wczesniej. to nie jest normalna micha na poczatku mega super. waga powoli do przodu, twardosc duzo lepsza zyly wychodza mega pompa, sila szybko up. libido bdb. a teraz z tym apetytem masakra. czuje sie łodny ale jakos na jedzenie nie moge patrzec tylko cos smacznego moge troszke zjesc. zygac sie chce, nic sie nie chce itp.

CO ROBIC??

idzie 3 caps m-drola dziennie do tego cypio 250mg co pon czw.

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-10-21 20:46:17

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Uroki m - drola...
Tez sie zastanawiam teraz czy nie zrobic na nim mini cyklu na oralu, ale chyba zdecyduje sie tradycyjnie na metan.
Mocniak dawaj znac jak postepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
uroki 3 kapsów m drola ed.

2 nie klepały już solidnie?

mój koleżka z siłki (zawodnik TS, 130kila chłop naważa) jadł 1 kapsa i flaki nie wyrobiły.

Odstaw tego sqrviela m drola, podjedz liver longer (drogi, ale świetny środek), siemię lniane i licz na zbawienną moc testo

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba bylo sluchac Piotrus jak koledzy radzili. Mdrol to syf gorszy jak antek wedlug mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
postepy zayebiste wg mnie. az jestem zdziwiony ze cos legalnego moze tak dzialac. lepiej od zakazanych. i to w tak szybkim czasie. tak jakby duza dawka wina z meta. ale syfy to takie bolace po tym dziadostwie ze szok z brzuchem nic mi sie nie dzieje. czuje sie dobrze tylko ta zamula do jedzenia :/ jeszcze pocisne kilka dni moze przejdzie...

ja nie ustapi to odstawie na jakis czas orale i poleci mieczyslaw w dawce testowej 90mg

no antek jest w planach tym razem solo bez dodatkow. na tym srodku zawsze dobrze sie czulem i nie mialem takich akcji jak na tym m-drolu.

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-10-21 21:15:22

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
tez mowilem ze mnie mdrol bardziej ryl niz antek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mocny 90mg metaksa ???kooorwa grubo lecisz stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
w ramach testu. chce sobie troche srodkow potestowac itp. narazie sobie tylko planuje. co to jest 90mg? 3 tab 3 x dziennie. nie tyle jedza przez zime pewnie kilka srodkow schrupie.

ale mnie nic nie ryje ten m-drol tylko cos zamula na jedzenie zlapala jzu drugi dzien dzisiaj. moze minie za dzien dwa i dalej bede ciagnal szczesliwy cykl

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-10-21 21:35:49

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino

Następny temat

meta, oslonki

WHEY premium