SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Advantage Rx USA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
666 aco ty sadzisz na temat peptydu i czystej l-glutaminy?
ja juz zamowilem peptyd 1 kg na spole na dwoch chyba na swoja czesc znajde kupca u nas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Panowie, każdy zostaje przy swoim zdaniu. Niechętnie, ale muszę wycofać się z tej ciekawej dyskusji . Spotkamy sie po długim weekendzie. Życzę miłego wypoczynku.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli bym chcial zostac przy swoim zdaniuktorego na marginesie nie mamjeszcze)to bym nie zadawal pytan
milego weekendu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Na temat peptydu jeszcze swojego zdania nie mam. Wypowiedzi zarowno na forum jak i w gronach naukowych sa podzielone. Sam mam juz peptyd i zaczynam go wlasnie spozywac. Oczywiscie czysta glutamine nieprzerwanie tez bede kontynuowal. Sam sie przekonam czy jest cos wart ale i tak musi uplynac troche czasu.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1006
Sombaty - podobała mi się całość twoich wypowiedzi dam ci soga

Gadu Gadu 515556

nr Gadu Gadu 515556 niedostępny po godzinie 15:00 i w weekendy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Stary temt sprzed kilku miesięcy. Mam nadzieje że jego odgrzebanie nie spowoduje znowu jakichś konfliktów

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1006
Wiem że z przed paru miesięcy ale mimo wszystko podobało mi się to co pisałeś i jak pisałeś. Pozdrawiam

Gadu Gadu 515556

nr Gadu Gadu 515556 niedostępny po godzinie 15:00 i w weekendy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
tez dalem Ci soga
wlasnie sprzatam w pokoju chyba juz 5 godzine...... nie moglem oderwac sie od czytania
bardzo podoba mi sie to ze nie dbasz o wlasny interes, tylko zawsze obstajesz za uzytkownikami forum i chcesz zeby wszystkie przekrety (chociazby takie jak z tymi amino dimitri) ujrzaly swiatlo dzienne.


pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jeszcze raz proszę, nie wracajmy do dawnych spraw bo znowu wyjdzie jakiś konflikt, a ja niestety do niedzieli nie będę na forum więc i tak nic nie odpowiem. Na razie

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Czajnik jak Amino Dimitri sa przekretem to inne odzywki tez sa wielkim przekretem.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak naprawdę działa HMB?

Następny temat

efedryna

WHEY premium