SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Advantage Rx USA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jedynym interesem jest to zeby rosnac i byc silniejszym.
Udzielam sie w dziale doping glownie dlatego zeby przestrzec mlodych ludzi przed braniem sterydow. I nie ukrywam ze tez wczesniej tego nie bralem. I mam wiedze na ten temat takze ale jednak wole szukac alternatywnej drogi od sterydow jaka jest pozadna suplementacja.
Nie twierdze ze wiedza jest proporcjonalna do wycisnietego ciezaru. Zle mnie zrozumiales. Chodzi mi o " wzylowane wyniki" gdzie liczy sie juz kazdy ruch wiecej i kazde nawet pol kilo. Na forum raczej nie ma takich ludzi , ktorzy "balansuja na granicy mozliwosci" ludzkiego organizmu i nie maja tyle doswiadczen w stosowaniu odpowiednich preparatow tak aby byly one skuteczne dla ich organizmu. Wiekszosc forumowiczow to "poczatkujacy" ktorych bariery ogranizmu nie zostaly osiagniete. I to wlasnie o myslalem piszac ze suplementy ktore wezma to autosugestia bo tak jest. Jakby nasypac im cukru pudru zamiast kreatyne tez by napisali ze im cos poszlo. Ale jednak czlowiek jest uparty i nie chce sluchac rad doswiadczonych ludzi w tej dziedzinie i robi swoje. Ma na to tez wplyw sytuacja materialna. Tylko ja uwazam ze lepiej zaoszczedzic wiecej i kupic lepsze niz kupic tanio i w gruncie rzeczy wydac 6x tyle. I nie twierdze ze zjadlem wszystkie rozumy. Wciaz sie ucze i uczyc sie bede na bledach swoich i innych nadal. Bo w przeciwienstwie co do niektorych ja analizuje to co robie i wyciagam z tego odpowiednie wnioski. Na tym cala ta sztuka polega.
Co do aminokwasow to proste w czeskich Nutrend nie ma bardzo waznego skladnika a mianowicie pepsyny.Zapewne wiesz co to jest i nie bede o tym pisal. I druga sprawa jakosc ich pozostawia wiele do zyczenia. Zrezta nawet jak wykonanie ich innych produktow.
A tak swoja droga to dobrze ze przyznajesz ze chebel Ci chodzi ze nie masz amerykanskich spuplementow na sklepie. Tak wiec zanim zaczenisz je krytykowac zacznij je madrze testowac.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Ok nie zauwazylem tego postu. Ale sie dzieje. Niewazne . Niech ta bezsensowna klotnisie juz skonczy. Jezeli Sonbaty i inni macie jakies uwagi piszcie na [email protected] .
Na tym skonczylem moje wypowiedzi w tym poscie.
KONIEC.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
666, wreszcie Twój post z którym się zgadzam, ale też nie całkiem. Jeśli chodzi o pepsynę to zadałem juz pytanie Cyberowi, ale może Ty na nie odpowiesz: po co enzym trawienny w czymś co z założenia jest już wstępnie przetrawione i co w ciągu kilkunastu minut ma się znaleść w krwiobiegu i w mięśniach. A czy Ty wiedziałeś że mają 1711mg w tabletce (bo jak na razie na to pytanie żaden z Was mi nie odpowiedział).
Odżywki z USA też mam u siebie (niektóre od Cybera też). A jako człowiek inteligenty( inżynier) przyznasz chyba, że argumentacja przeciw amino whey nutrend ("ich jakość pozostawia wiele do życzenia")jest po prostu śmieszna. Proszę o konkrety i więcej dystansu do całej tej sprawy. Pozdrawiam.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Ok SONBATY, nie będziemy się więcej szczypać - w końcu razem robimy interesy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Co do pepsyny i jej roli to najlepiej jak sam spraktykujesz:
łyknij na raz 12 tAbletek Amino 2000 Dimitri i zobserwuj jak sie bedziesz po nich czul.
A na Nastepny dzien łyknij taką samą ilość aminokwasów serwatkowych w postaci tabletek innej firmy które to nie zawierają pepsyny i powiesz jak było.

Chodzi o to że dodatek pepsyny jest bez większego znaczenia jeżeli łykasz tylko po 3 tab. na porcję ale przy większych dawkach to już robi różnicę.

Co do zawartości wagowej aminokwasów w Tabletce.
Wiele firm stosuje wypełniacz tzn substancje zbrylającą i na opakowaniach często podają wagę całej tabletki np 2000mg w czym jest aminokwasow ok 1700mg. Ale tak juz musi być, bez substancji zbrylającej się nie da.

Weź teraz znaną przez Ciebie firmę EAS

Otórz produkują batoniki o wadze 70 gram w których jest 30g proteiny, 6 gram tłuszczu, i 3 gramy węglowodanów - więc 30 + 6 + 3 wcale nie równa się 70g Oto etykieta:

74-0061
EAS
Myoplex Low Carb Bars, Blueberry
12 bars
Nutrition Facts
Serving Size: 1 Bar (70g)
Servings Per Container: 12


Amount
Per Serving % Daily
Value*

Total Calories 240

Calories From Fat 50

Total Fat 6 g 9%

Saturated Fat 3.5 g 17%

Cholesterol <5 mg 1%

Sodium 140 mg 6%

Potassium 95 mg 3%

Total Carbohydrates 3.5 g 1%

Dietary Fiber 4 g 16%

Sugars 3 g

Protein 28 g 56%

Unaccounted Calories 60 calories

Vitamin A 30%
Vitamin C 30%
Calcium 30%
Iron 30%
Vitamin D 30%
Vitamin E 30%
Vitamin K 30%
Thiamin (B1) 30%
Riboflavin (B2) 30%
Niacin (B3) 30%
Pyridoxine (B6) 30%
Folic Acid 30%
Cyanocobalamin (B12) 40%
Biotin 30%
Pantothenic Acid 30%
Phosphorus 20%
Iodine 30%
Magnesium 10%
Zinc 30%
Selenium 30%
Copper 30%
Manganese 30%
Chromium 30%
Molybdenum 30%


*Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

Ingredients: Protein Blend (Calcium caseinate, whey protein isolate, hydrolyzed gelatin, soy protein isolate, milk protein isolate, and whey protein concentrate). Glycerine, water, oligofructose, casein, malitol, palm and palm kernel oils, dried blueberries, natural flavors, canola oil, apple juice concentrate, skim milk powder, milk mineral concentrate, soybean oil, yogurt solids, malic acid, monoglycerides, caramel color, licorice root extract, lecithin, salt, vitamin and mineral blend (ascorbic acid, magnesium oxide, copper gluconate, ferric orthophosphate, dl-alpha tocopheryl acetate, biotin, niacinamide, zinc oxide, beta carotene, , calcium pantothenate, Vitamin A palmitate, phytonadione, pyridoxine hydrochloride, manganese sulfate, riboflavin, thiamin mononitrate, cholecalciferol, potassium iodide, mixed tocopherols, cyanocobalamin, chromium chloride, folic acid, sodium molybdate and sodium selenite), sunflower oil, Maltodextrins, sucralose and citric acid.

This product may contain traces of nuts.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
100% racji Cyber, wzajemne szczypanie się nie ma sensu. Ale ja już jestem taki ciekawski, że podrąże jeszcze (nie bierz tego osobiście, po prostu może rzeczywiście te amino są ok.)
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy wiedziałeś o tym, że mają 1711mg a nie 2000. Napisałeś że ich zaletą jest to, że są tanie. Wydaje mi się, że byłyby tanie gdyby miały po 2000mg w tabl., a tak to jest już trochę gorzej? A co do pepsyny to chyba mało kto łyka 12 tabsów jednorazowo, z reguły 2-4 tabl. I jeszcze jedno pytanie. Jako znawca rynku amerykańskiego czy znasz jeszcze jakieś amino zawierające pepsynę (może Prolab czy Muscletech), bo jeśli nie to wychodzi na to, że dimitri to nr 1. Napisz co o tym sądzisz i jeszcze raz proszę: podejdźmy do tego z dystansem i bez urazy. Pozdrawiam.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079


Wyobraź sobie że Pepsynę zawierały zawsze również Amino 1900 Universala - znikła z etykiety dopiero wtedy gdy sanepid zaczął szaleć w sprawie wściekłych krów i żelatyny - a pepsyne otrzymują z gotowania wołowych żołądków (firma przy Pabianickiej)
Więc myśle że znikła tylko z etykiety Poszukaj starych opakowań 1900 z anielskojęzyczną etykietą (tak z przed 2 lat)

A tak nawiasem to wkrótce wprowadzam do oferty Amino 2000 325 tab Prolaba i tam jest 2000mg aminokwasów na tabl (ale zaloze sie ze tab wazy z 2300mg)

87-0002
Prolab
Amino 2000
325 tablets
Nutrition Facts
Serving Size: 6 tablets
Servings Per Container: 54


Amount
Per Serving % Daily
Value*

Total Calories 50

Protein 12 g 24%


L-Leucine 1220 mg
L-Isoleucine 815 mg
L-Valine 720 mg
L-Lysine 1040 mg
L-Methionine 240 mg
L-Phenylalanine 360 mg
L-Threonine 850 mg
L-Tryptophan 165 mg
L-Alanine 620 mg
L-Arginine 285 mg
L-Aspartic Acid 1200 mg
L-Cystine 380 mg
L-Glutamic Acid 1990 mg
L-Glycine 225 mg
L-Histidine 180 mg
L-Proline 790 mg
L-Serine 575 mg
L-Tyrosine 345 mg

*Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

Ingredients: Whey and Whey Protein Concentrate, Cellulose Gum, Stearic Acid.

Recommended Use: Take 6 tablets three times daily between meals and after intense training. Best when taken 45 minutes prior to a meal and immediately following a workout. For best absorption, take with diluted fruit juice or other diluted carbohydrate liquid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jako doświadczony handlowiec wiesz, że nie jest ważne ile co waży, a ile ma substancji aktywnej. Ta metoda to też metoda hi-teca w Polsce. Piszą, że kreatyna ma 1000mg, a ma 880mg, to samo glutaforce, a carn 1000 ma tylko 580mg l-karnityny. Chyba nie chcesz mieć takiej opinii jak oni. Nie będę Cię już męczył czy wiedziałeś o zawartości Amino dimitri bo widzę że unikasz odpowiedzi, ale napisz odnośnie Amino Prolaba czy wiesz jaka będzie cena. Być może byłbym zainteresowany. Pozdrawiam.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Widzę, że te amino Prolaba są na bazie koncentratu serwatki. A Ultimate Amino 2000 są w tej chwili w 100% robione z izolatu. Jak więc widzisz nawet Prolab może mieć słabsze punkty. Powtórzę jeszcze raz to co powiedziałem tu już kilka razy: nie patrzcie na firmę lecz na produkt. Może nawet zrobię z tego moje motto pod wypowiedziami (brzmi całkiem nieźle).

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sonbaty - sog dla ciebie za wytrwałosc i merytoryczność wypowiedzi i pytanko - czy sports one 2000+ są ok ?
(cena do jakości)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak naprawdę działa HMB?

Następny temat

efedryna

WHEY premium