SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Advantage Rx USA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Swoją drogą to Pitbull zadał tylko małe pytanie o firmę Cybera, a wywiązała się z tego ciekawa i ostra dyskusja. Ale myślę, że takie spory (na argumenty) są tu potrzebne, podniosą jakość forum i dadzą obserwatorom szerokie spojrzenie z kilku stron na problem.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
PITBULL też tak uważa.

Ps. A poza tym panowie, przecież nie jesteśmy dziećmi.
Nie ma sensu sprzeczać się kto jest lepszy i kto
więcej wie na jakiś temat.
Celem forum jest jak mniemam wymiana poglądów, a nie
sprzeczki typu "ja wiem więcej, ty wiesz mniej"




pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Masz rację Pitbull. Chodziło mi tylko o to, że jeśli się wypowiadam (jeśli się na czymś znam, bo jeśli nie to siedzę cicho) to używam argumentów a nie haseł. Zawsze klaruję dlaczego wybrałbym to a nie to i myślę, że robię to w miarę logicznie. Natomiast niektórzy używają tylko haseł (Olimp g****, megabol szajs, hitec do bani), nie patrzą na produkt, ale na firmę i nie uznają sprzeciwu, a jedynym ich argumentem są epitety.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
SONBATY ! - Całkowicie Cię rozumiem oraz czytając wszystkie twoje wypowiedzi rozumiem twoje negatywne podejscie do wszystkiego innego co pochodzi z USA a co dotąd nie było dostępne w polskich sklepach z odżywkami.

Rozumiem również że duża liczba twoich klientów zagląda na SFD i wytyka Ci później w sklepie że masz tylko ograniczony, krajowy wybór odżywek i suplementów na pułkach.

Więc całkowicie rozumiem dlaczego zachwalasz tylko produkty które masz u siebie w sklepie. W końcu jak sam napisałeś w jednej ze swoich wypowiedzi - "Biznes jest Biznes"

Ale proszę - nie sadź przypadkiem takich BABOLI w moim dziale ponieważ wszystkie twoje wypowiedzi są TENDENCYJNE a ludzie mają swoją wolną wolę i zawsze wybiorą to co im pasuje - a mają z czego wybierać

I podważając autorytet wielkiego 666 napewno nie urośniesz - bynajmniej nie na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Cyber masz 100% racji. Każdy ma swoją wolę. Ale nie zawsze ma obiektywny wgląd w sytuację. Ja nigdy nie powiedziałem, że odżywki z USA są złe. Powiedziałem tylko, że te drugorzędne nie są wcale gorsze od odżywek z Europy. Nie zajmuję się Kaizenem, Prolabem, Muscletech czy Optimum, a mimo tego potrafię powiedzieć, że te firmy są extra i nieraz to mówiłem. Natomiast nie pamiętam Twoich pozytywnych wypowiedzi na temat produktów dostępnych w Polsce. A jeśli chodzi o moje wypowiedzi w Twoim dziale to pokaż mi tam jakiegoś BABOLA. Niestety Twoje wypowiedzi w innych działach (poza Netrition) też są tendencyjne. Jestem w stanie to zrozumieć, ale dlaczego w tym samym tonie wypowiada się 666. Czyżby miał w tym jakiś interes? Jak to jest? Aha, a co z odpowiedzią na temat Amino Dimitri?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Oto zalety Amino 2000 Dimitri Sport Science
- są tanie
- są wyprodukowane z serwatki
- mają dodaną pepsynę (dlatego łykam ich jednorazowo 12 sztuk czyli 60 tab dziennie, stosując aminokwasy serwatkowe firmy Nutrend dostałbym już od takiej ilości zgagi, kto nie wieży to niech sam spróbuje)

Co do składu chemicznego obydwu produktów to nie jestem w stanie się wypowiedzieć dlatego że do rozstrzygnięcia tej kwestji potrzebne by było labolatorium.

Posiadam natomiast mnustwo pozytywnych opini od zadowolonych klientow ktorzy stosuja Amino 2000 Dimitri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Oooo, SONBATY - masz swój sklep ?
CYBER !!!
Jeśli tak na niego jedziesz, to zauważ, że rzucając babole, czy nie babole, to jednak SONBATY próbował udzielić mi odpowiedzi na zadane przeze mnie w temacie pytanie.
Natomiast jak mówiłeś jest to twój dział, a jak narazie to z Twojej strony nie doczekałem się odpowiedzi.

PS. Niesądzę, żeby ktoś mówiąc to, czy tamto mógł zniechęcić mnie lub innych do dokonywania zakupów w Twoim sklepie, więc chyba nie masz się czego obawiać.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Kolejna zaleta Amino 2000 Dimitr..

- są powleczone substancją poślizgową ułatwiającą ich połykanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Oczywiście nie zaznaczyłem, że chodzi mi o twój "sklep" Cyber.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Cyber, nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Ja nie twierdzę, że te amino są złe, nigdy ich nie widziałem i nie stosowałem więc nie mógłbym tak powiedzieć (nawiasem mówiąc Ty kiedy jeszcze nie widziałeś produktów Advantage RX już mówiłeś że są bardzo dobre.) Pytałem Cię tylko o to, czy wiedziałeś że mają 1711mg a nie 2000. I nie chodzi mi tu o jakieś badania, a po prostu o to co jest napisane na etykiecie. Czy wiesz co sprzedajesz? A ta pepsyna. Po co enzym trawienny w czymś co z założenia jest już przetrawione i w ciągu kilkunastu minut powinno znaleść się w krwiobiegu? Moje pytania nie są tendencyjne tylko dociekliwe, po prostu chcę wiedzieć co jest co. Natomiast jeśli Twoje suplementy na kogoś działają (Lukx je bardzo chwali) to niech je bierze cały czas. Przecież o to chodzi aby były efekty. Ale chodzi o to żeby wiedział co bierze. Czy masz jeszcze w swojej ofercie takie niespodzianki? Tak Pitbull mam sklep z odżywkami, ale celowo nic o tym nie mówiłem, żeby nie robić żadnej reklamy.
Jednak wbrew pozorom sprzedaję także odżywki z USA, nawet niektóre sprowadzam (sprowadzałem?) od Cybera. Ale u mnie klient zawsze dowie się wszystkiego obiektywnie, bo ja sprzedaję wszystko co jest na rynku i z Polski i z USA i z innych krajów. I jeśli ktoś przychodzi np. po Mass Gain Hiteca to ja zawsze mu powiem że to chała, choćbym miał nie zarobić. Bo Twoją fachowość prędzej czy później docenią, a jeśli będziesz coś wciskał na siłę to ma to krótkie nogi.
Nie chciałem wywlekać tego na forum bo nie w tym celu tu jestem. Zawsze byliśmy w dobrych stosunkach z Cyberem. Nie wiem dlaczego on wszystko odbiera jako atak na swoją osobę. Po prostu jeśli ktoś zadaje pytanie staram się odpowiadać to co wiem, a że komuś to nie pasuje? Myślę Cyber, że na tym nasza kłótnia się zakończy i nie będziemy musieli obaj sięgać do cięższej artylerii? Jeśli chciałbyś mi coś powiedzieć poza sfd napisz na [email protected]


SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak naprawdę działa HMB?

Następny temat

efedryna

WHEY premium