SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AcitvLab DAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
Insynuacje jakoby wszędzie DAA było jednakowe to tylko insynuacje bez pokrycia

innymi słowy piszesz, że nie ma/mamy dowodów na te samo źródło ... czy może przeciwnie, że macie innego dostawce ?? ;) taka mała różnica hehe

jedno jest pewne...Activ wyglada lepiej i pewniej :D .. z puszeczki Mega nawet etykieta odpada hehe..a tu ladnie zapakowane tabsy.. cena podobna.. tylko sie cieszyc ;)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Ile maksymalnie może trwać suplementacja DAA ?? Mam jedną puchę od Activlaba i z tego co kojarzę to wystarczy ona na około 40 dni. Czy dwumiesięczna suplementacja DAA to nie będzie za długo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Cykl powinien trwać od 4-12 tygodni:
Dokładne info o produkcie i sugerowanej suplementacji znajdziecie w artykule o DAA na naszej stronie:
http://activlab.pl/aktualnosci/view/90 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
ActivLab proszę odnieś się do mojego posta wyżej ... powiedziałeś A to powiedz B/ dokończ wątek ;).

"tajemnica handlowa" ???? hehe

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
To oczywiste, że nie zdradzamy swoich źródeł
Dlatego sam jestem ciekaw skąd takie opinie na forum?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
no to po co pisać, że coś jest pezpodstawne.. jak sam nie udostępnisz dowodó ?? :D .. mi to jedno czy ten sam surowiec.. activ jest lepsiejsze ;D .... ale jak zaczales temat.. to mnie zaciekawiles :D

reasumujac.. ta sama sutuacja co przed Twoim postem... wrocilismy do pkt wyjscia ;) ..

pozdrawiam

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Bezpodstawne dlatego, że nikt nie podał dowodów pisząc, że surowce są tego samego pochodzenia. Ja tylko chcę zaznaczyć, że trudno takie opinie uznać za wiarygodne skoro ani my, ani prawdopodobnie inne firmy takich danych nie udostępniają.

Chodziło mi o nie wyciągnie wniosków z "gdybania"

Pozdrawiam!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
ok ok .. zostawmy temat.. do niczego nie dojdziemy ;) ...

DAA przeżywa swój czas.. jak zastosuje to się podzielę info .. chociaż do tego czasu troche może minąć ... hehe

pozdrawiam

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Czekam na opinie i efekty

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Activlab na 2 stronie jeden z forowiczów napisał: to że krążące daa w pl to wszędzie o samo to możecie być pewni

A raczej nie głupkowaty djfafa napisał tylko zorientowany w temacie Pan Bull, wiec stąd takie twierdzenie innych forowiczów.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZED TRENINGIEM?

Następny temat

Olimp chela MZB sport formula a alko

WHEY premium