SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co ze stawami i kolanami?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
Chłopaki jakie jest ryzyko dla stawów skokowych i kolan podczas treningu na wyskok.
Na ten przykład Ja ćwicze planem na wyskok bez zadnych obciązeń na stawy tylko same ćwiczenia wykonuje jedną noge mam po, skręceniu więć ćwicze w opasce elastycznej.Pisze ten post bo nie wiem czy te treningi na wyskok są bezpieczne i czy nie wyniknie z tego jakaś powazna kontuzja.Bo jak wiadomo kontuzje są zbędne i statram sie ich uniknąć.Pozdro;)

Tooooooooo wszystko:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Kazdy trening skocznosci obciaza stawy takie jak kolanowy i skokowy... Lepiej udaj sie na badania, jak sie dowiesz ze wszystko jest ok to trenuj, a jak cos jeszcze jest nie do konca wyleczone to wylecz i dopiero trenuj...

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
Mundek: Na wszystkie pytania, ktore jak dotad zadales, przy okazji zakladajac do kazdego oddzielny temat, mozesz znalezc odpowiedzi w starszych watkach forum. Po to jest wyszukiwarka i nie sadze, zebys mial problemy z jej obsluga. Probowales chociaz z niej skorzystac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
kazdy trening obciaza stawy...zalezy jeszcze jaki to trening bo jednego nie wytrzymasz po 3 tygodniach bo cie beda bolaly kolana a drugi mozesz ukonczyc bez wiekszych problemow.Dlatego trzeba mniej wiecej wybierac sobie taki trening ktory bedzie przynosil ci efekty,bedziesz w stanie go skonczyc i nie spowoduje problemow ze zdrowiem...

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
OK no bo jakoś tak mi kolana skrzypią:PNo ale dobra sory za zaśmiecanie forum chłopaki.Pozdro;)

Tooooooooo wszystko:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rolki dla Nooba (początkującego)

Następny temat

Poczatkujacy Rolki

WHEY premium