SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APEL DO MAŁOLATÓW!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2798
dlaczego weszliscie tak na koleszke moim zdaniem on nie chciał nikogo urazic a post jest ok,forma na wakacje to fajna sprawa pozatym ciezko jest utrzymac forme cały rok:)pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
jeżeli chodzi o mnie to mnie uraził, a straszak rzeczywiście troszke przegioł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
nie patrzcie na osiagniecie jakie ma dany uzytkownik tylko na to jaką posiada wiedze ,bo co powiecie o userze ktory ukonczyl medycyne i interesuje sie dopingiem a ma w lapie 25 cm?
Po drugie nie zawsze sie wie tyle ile wbije ,bo mozna wbijac w siebie setki ml soczkow a nie znac nazw poszczegolnych lekow ,to tez nie jest wyznacznik.
Takze starajcie sie sami myslec a nie powielac juz istniejacych pogladow na forum ,bo co pytanie o metke to kazdy wypisuje taki sam cykl.... nie patrzac na wage ,czy koles wazy 50 kg czy tez 100kg ,przestrzegam was wlasnie przed takimi "znawcami"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
demien, tak z ciekawosci Cie zapytam: czacha666 to twoje drugie konto tak?
moze sie myle, ale jak wysylasz odpowiedzi w odstepie 4 minut, masz avatara w podobnym stylu i do tego czacha jest "nowy na forum" i nagle mu przyszlo do glowy sie zapisac zeby cie bronic przed jakims gostkiem, to jak dla mnie cos jest tu nie tak. A strasznie jest w****iajace jesli ktos tak robi, to jest oszukiwanie innych uzytkownikow forum i jest takim samym shitem jak nabijanie sobie sogow. Jesli sie myle to sorry, nie bierz do siebie.

ps. dopingu wogole nie czytam i nie wiem kto sie zna a kto nie, trafilem tu z dzialu moderatorzy

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
odpowiem ci jak bede miał czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
A więc tak, zarówno czacha666 jak i Viktoriano są z tego samego miasta co ja(fakt ze obydwoje są nowi na forum i moze dlatego te podejrzenia), nie wiem po co miałbym zakładać dwa konta żeby bronić samego siebie, takim pajacem to jeszcze nie jestem i jest to dla mnie śmieszne, bardzo dobrze sie znam z czachą i razem trenujemy, być może dlatego walnoł sobie avatara w moim stylu, może chce być taki jak ja Jezeli dalej nie wierzysz to zdaje sie ze można jakoś sprawdzić ip użytkowników ale to chyba tylko moderatorzy, sam nie wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta - fake ???

Następny temat

dexametazon

WHEY premium