SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANIMAL PACK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Pisalem wczesniej, ze handluje Pak'ami, Stak'ami itd. ale jak ich nie testowalem na sobie, powodem jest to, ze wg mnie wszystkie te specjale Universala ciezko powiedziec, czy sa w 100% bezpieczne, wiadomo ze odrazu sie po nich nic nie dzieje, ale nie wiadomo jaki maja wplyw w okresie dlugoterminowym (np. za 10 lat). Universal idzie na efekt i oni sie nie pieprza, wala wszystko co trzeba i jeszcze wiecej i w takich proprcjach i ilosciach, ktore moze byc wytlumaczone dewiza "lepiej wiecej niz mniej, najwyzej sie wydali jak bedzie za duzo". Tak wiec w odpowiedzi na pytanie, czy sa jakies skutki uboczne, to raczej nie ma, ale nikt nie ma takiej pewnosci.
Btw w pracy mam luzny dostep do wielu specjalistow lekarzy z tytulami profesorskimi i kiedys pytalem o bezpiecznosc glutaminy, gosc (starszy profesor Biochemii) znalazl mi prace naukowa mowiace o skutkach ubocznych glutaminy w nadmiarze -> okazalo sie, ze nawet glutamina jak jest jej za duzo, potrafi sie zmieniac w jakis szkodliwy zwiazek, ktory zaburza prace neurotransmiterow w mozgu (oczywiscie to jakies drobne skutki uboczne, tak wiec porownujac korzysci do strat, korzysci sa nieporownywalnie lepsze, dlatego tez te wszystkie suplementy i tak sie stosuje, bo jesli nawet szkodzi to nie odrazu i nikt nie mysli o tym co bedzie pozniej).

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
oo tak, glutamina ma wiele korzyści..taak..łupi portfel np. i to chyba główna korzysć.
Co do tekstów o pakach itp. nie kompromituj sie.
Nie sprzedasz wiecej, tak robi megabol z reklamą obiecująca cuda niewidy i mocny skłąd a nie sprzedaje wiecej neistety.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
animal ma za duzo witamin... szcoh mialem koloru tych policyjnych kamizelek odblaskowych... bezkitu

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No handluje ale nie na duza skale, pare w paczce co jakis czas przyjdzie to sprzedam u siebie na osiedlu np. wiec to co pisze, to nie reklama, ja po prostu uwazam universala za firme co pakuje bez umiaru wszystko byle wiecej i to jest powod dla ktorego raczej ich produkty unikam. A co do tego ze to witaminki, to popatrzcie chodzby na sklad aminow bcaa ile jest w animal paku w porownaniu do CZYSTYCH bcaa innych firm. Po prostu smiech na sali, to nawet nie jest bcaa tylko innego rodzaju produkt a wwalili tego tyle, ze animal paka mozna by bylo nazwac slabym bcaa.
Ok eot juz o tym, bo wiecej nie mam juz nic do powiedzenia, ja wole np. Olimp lub Nutrend.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
A btw tych witaminek, to nie byla odpowiedz do uwe, tylko tak jszcze mi sie przypomnialo :P

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
W ogole co za brednie...ma ktos hajs kupuje, taki towar zawsze znajdzie swojego klienta, to raz. Najezdzacie ze pak to zwykle witaminki, a w nieboglosy zachwalacie witaminy NOW'a, ktore sa w pien drogie, a przeciez mozna zastapic jest kazdym odpowiednikiem z apteki, right?

astus-wolisz nutrenda od universala , gratuluje wyboru

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 364
Może późno ale chciałbym wyrazić swoją opinie na temat Animali.
Przez jeden miesiąc moja suplemantacja wygładała następująco:
- Animal Pak
- Animal Stak 2
- Animal Cuts free
- białeczka
Drugi mieśiąc wygląda:
- animal pak
- animal stak
- animal nitro
- animal max

Może kupa kasy ale efekty zobaczyła nawet moja matka (nie bede jej cytował bo się polejecie ze śmiechu). Ćwicze 3 razy w tygodniu i po tej suplementacji wszystko poszło w góre, a powera mam takiego że nawet po przebudzeniu mnie nosi (wykorzysytuje to i robie pompeczki na czczo).
Powracając do pytania:
Animal Pak naprawdę uzupełnia to czego brakuje organizmowi i poprawia samopoczucie (co za tym idzie chęc do treningu), zmian typu: super moc, masa itp, nie zobaczycie. Nie taki jest chyba cel tego produktu. Napewno uzupełnia to czego nie dostarczamy w czasie diety i tu naprzeciw wychodzi ANimal Pak.
Jedyne co można zauważyć to intensywny żółty mocz (ale to nie efekt uboczny i wszystko jest ok)
Jak mam być szczery to chyba nie namówie się na nic innego niż Universal Animal. Sprawdziłem i działają. No jedynie Biogenix w gre będzie wchodził.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"a przeciez mozna zastapic jest kazdym odpowiednikiem z apteki, right? "
Penthaus nie right.
Witaminy NOW to chelaty i związki organiczne.Apteka to syntetyki-15-30% wchłanialności.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
mietki a co z witaminami one-a-day scifita? cena moim zdanie fajna i sklad fajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
mietki ok, ale to wciaz , drogie na maxa witaminy

NO BULL - Muscular Development Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon

Następny temat

Z czym najlepiej brać HMB? I jakie jest najlepsze

WHEY premium