SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AND1 Mixtape vol. 6 ..skad to sciagnac

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE MA AND1 vol6 a jak bardo chcesz sie sprzeczac to se sciagnij i bedziesz zalowal straconego czasu a po drugie po co ci AND1 zeby umiec grac ??? wyjdz na podworko i zacznij kozlowac a nie ogladac kochasz koszykowke to sam zacznij trenowac przeczytaj i popytaj innych lepszych graczy czy ogladali and1 i dlatego stali sie lepsi czy obejrzeli raz i cwiczyli dalej swoje a jak widze jak typ tydzien mial pilke w rekach i zaczyna nieumiejetnie czarowac (nie potrafiac kozlowac) i ubiera sie lepiej niz gra to zal mi ich !!! a nie chwalac sie mam troche takich rzeczy ale chodze w byle jakiej koszulce i spodenkach na boisko bo to miejsce to nie rewia mody ! idziesz grac i ciezka praca potem doprowadzic swoje ruchy do perfekcji !to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BK sprawdzam przed chwila a typ na allegro sprzedaje AND1 MIXTAPE vol 6 a oni jeszcze nie skonczyli jezdzic :) no niezly z niego pirat .. pewnie z ciezarowki AND1 wykradl materialy i sam je zmontowal..swoja droga niezly patent :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
nom, sciagam, juz mam polowe, ogladnalem i to jest and1 vol.6 jak nie wierzysz to qrde nie wierz, i nie placz tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
maniaczek7 rozbawila mnie to twoja wypowiedz, az mi szkoda czasu na nia odpowiadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3374
MajkP a moze sciagasz niby and1 vol6 a sa to zrecznie zmontowane odcinki and1 z tego roku co sa nadawane na ESPN w srody :)I pasowalo by do tego ze to vhs :)Milego sciagania dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3374
Jedna prosba moglbys podac link gdzie znalazles tego and1 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze The And1 Mix Tape Tour Series sciagasz, a moze ktoras czesc Slam From Street? Skip vs. Alimoe raczej nie, a vol.6 to na bank nie sciagasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
dobra jak nie wierzycie sprawdzcie sami. wejdzcie na irca, przez serwer efneta irc.efnet.pl na kanal #Bball-Vidz.To ze jest w internecie a nie ma jescze w sklepach to nic dziwnego, z termiatorem 3 czy lotr2 bylo podobnie
And 1 vol.5 tez mialem w tamtym roku miesiac przed premiera w sklepach i tez mi nikt nie wierzyl ,zreszta nie dziwie sie wam. obczajcie ten oraz inne kanaly a sami zobaczycie ze sciaganie z botow z irca jest oplacalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak sie z irca sciaga? jakas komenda jest na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Skip vs. Alimoe tez jest i wiele innych, jak film o lebronie jamesie, czy whos got game . Sebasket tam jest wszystko napisane, and1 jest na bocie BBV-002, wchodzisz na bota i wspisujesz xdcc send #1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Soundtrack z "The Notic 2003"

Następny temat

Proteinki

WHEY premium