SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMS, HORMONE REGULATION KIT- UTT!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez faftaq z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
Witam

1)-
2) wiek- 20lat
3) waga/wzrost- 80kg/178cm
4) staż treningowy- 5 lat
5) cel cyklu- masa miśniowa
6) stosowane już wcześniej suplementy- kreatyna odz. białkowe
7) stosowane wcześniej spalacze Dyma Burn
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni - kreatyna mono no-xplode
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b 2g/5g ww/0,7g tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal-ok 2300kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl 1000zl
12) uwagi i sugestie -

Ćwiczę na siłowni 5lat wcześniej brałem kreatyne mono 3 cykle po ok 2 michy poza tym odżywkę białkową w postaci wpc-80. Nie miałem wcześniej do czynienia z prohormonami czy sterydami.
Trening mój wygląda następująco: cyklicznie co 9 dni,5 dni treningu 4 regeneracji (przemiennie) trening polega na ćwiczeniu 2-3 partii mięśni np.klata tric, trwa 1,5h z rozgrzewką i na koniec robię brzuch) ćwiczę tak 2 miechy i przerwa 1 tyg po czym zmieniam trening.
Dieta zbilansowana muszę się wystrzegać niektórych produktów iż mam tendencje do tycia..
Od jakiegoś czasu coraz trudniej mi nabrać suchej masy mięśniowej(bo z tłuszczową nie mam takich problemów w miecha mogę przytyc 10kg) więc postanowiłem zapodać coś mocniejszego
A mianowicie pro-hormony w formie UTT (pod język, niby lepsze wchłanianie i minimalizacja skutków ubocznych). A wiec zamierzam kupić zestaw HORMONE REGULATION KIT (4-AD UTT - 60 ml. - 1 opakowanie ,1-Androsterone UTT - 60 ml. - 1 opakowanie ,Arom-X UTT - 60 ml. - 1 opakowanie)




"Sekret ogromnych przyrostów siły oraz masy, jakich dostarcza ten zestaw tkwi w połączeniu dwóch hormonów, testosteronu oraz androsteronu. Obydwa są męskimi hormonami steroidowymi mającymi zdolność sterowania anabolizmem organizmu oraz silne właściwości androgeniczne.

Ponadto zestaw ten świetnie nadaje się dla osób pragnących nie tylko masy i siły, ale również wysokiej jakości rzeźby. Połączenie dwóch mocnych androgenów sprawia, iż mięśnie stają się twarde jak skała, a tkanka tłuszczowa spalana jest szybciej niż na niektórych produktach typowo odchudzających.
1-Androsterone, dostarcza przyrostów wysokiej jakości masy, podczas gdy 4-AD uzupełnia jego działanie poprzez wpływ na syntezę białek w organizmie, regeneracje oraz utrzymanie libido na wysokim poziomie.

AromX, zwieńcza efekt udanego cyklu, działa jako tak zwany "odblok". Wymusza on na organizmie produkcję własnego testosteronu, którego produkcja może zostać zachwiana w czasie cyklu z prohormonów. Przywrócenie własnej produkcji testosteronu jest niezbędne w celu utrzymania efektów a dodatkowo jego właściwości jako antyaromatyzer pozwolą utwardzić sylwetkę oraz "pociąć" umięśnienie.



Sposób dawkowania suplementów:

4-AD (UTT) - Spożywaj dwa razy dziennie po jednym mililitrze. Przyjmować w 8 godzinnych odstępach. Każdą porcją weź pod język, przytrzymaj 30 sekund, połknij.
1-Androsterone (UTT) - Spożywaj dwa razy dziennie po jednym mililitrze. Przyjmować w 8 godzinnych odstępach. Każdą porcją weź pod język, przytrzymaj 30 sekund, połknij.
Arom X (UTT) - Rozpocznij przyjmowanie bezpośrednio po zakończeniu suplementacji 4-AD oraz 1-Androsterone, (zazwyczaj jest to 4-6 tydzień). Spożywaj dwa razy dziennie po jednym mililitrze. Przyjmować w 8 godzinnych odstępach. Każdą porcją weź pod język, przytrzymaj 30 sekund i połknij."

Mam kilka pytań może zacznę od tego

1)czy warto się za to brać a jak nie to proszę o mocne argumenty !?

2)drugim pytaniem jest jak się zabezpieczyć i zminimalizować skutki uboczne które mogę wystąpić?

3)trzecie czy Aromx wystarczy aby się odblokować ?

4)mam kreatyne mono (mega caps1250) na ok 4miechy, glutamine , vitaminy czy mogę przyjmować kreatynę z tymi pro-h?

5)Jakie do tego suple?

6)Kiedy dawkować najlepiej ( pierwsza porcje przed czy po śniadaniu a druga po czy przed treningiem?(8h odstępu)? )

7)Trening- powinienem ćwiczyć częściej? myślę ze 4 dni w tyg bo teraz ćwiczę 4/5 na 9 dni (4/5- bo 5 dnień to brzuch kapturki taki lajt: ))

8)Dieta nie chciałbym się zatłuszczyć , a słyszałem żę więcej się przyswaja pokarmu stosując te pro-h wiec czy trzeba zwiększyć ilość kalori ? (no chyba że białka to mogę zwiększyć do 2,5g/kg)

9)Ogólnie co robić żeby w pełni wykorzystać działanie tego specyfiku?

Z góry dzięki za wszystkie odp. pzdr

Zmieniony przez - Dero0 w dniu 2009-12-08 19:11:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
(proszę o niekasowanie mojej wypowiedzi)


Hmm... chudo jak na 5lat machania.

Najlepiej gdybyś odnalazł jakieś konkretne informacje o tym co siedzi w środku tych buteleczek.

Lecz jeżeli jest to typowe ph, nie ładuj się w to idź do dila i kup cukierki z prawdziwego zdarzenia, bo pro hormony to właśnie kox, który nim nie jest, lecz zamienia się dopiero w niego w organizmie, tyrając przy tym bebechy. (zagmatwanie to brzmi, lecz tak jest )

Zapewne jesteś ekto więc pierwszy cykl standard meta, na podtrzymanie kredka i tyle, jeżeli cykl przeprowadzisz prawidłowo, będzie to w pewnym sensie "zdrowsze niżeli ph.

Lecz to nie ten dział na tego typu rozmowy zapraszam do dopingu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie znam takich supli - więc mozliwe, ze to PH - czyli KOX

przenosze do dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
chudo? no tak bo nie jestem zasmalczony gdy byłem ważyłem prawie 90kg(przy wcale nie dużej ilości tł) i źle wtedy już się czułem, później zrobiłem redukcje fatu i było 75kg za szybko chciałem spalić tłusz i spaliłem trochę mięśni ale tłuszcz zszedł również no na błędach człowiek się uczy. Teraz przytyłem 5kg utrzymując poziom tłuszczu. Poza tym bez stosowania doping'u nie spotkałem nikogo większego ode mnie no są napewno ale cwicza po 10 lat a ja tylko 5. na Koksach to każdy głupi może zrobić 10kg w 2 miechy i co nie oto mi chodzi patrz pkt "5)cel cyklu- masa mięśniowa" a nie woda!

nie chce żadnego dopingu, koksu! żadnej metki ani pasztetowej.. :D
Z tego co czytałem to te pro hormony są mało szkodliwe bo "omijają" wątrobę i osoby które brały te ph nie stwierdziły żadnych skutków ubocznych poza tym te środki są legalne i maja małe stężenie.. więc nie zalicza się je do żadnych nielegalnych sterydów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Słuchaj reklam to na tym wyjdziesz...

Ph to doping i " . "

Jeżeli saa się bierze z głową i to co należy to nie idzie woda tylko sucha masa.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to moge cie zapewnic ze niektóre Ph tak pizgaja w watrobe ze mietek jest przy tym pikusiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
no wiem dlatego nie chce takich jak m-drol bo wtedy to naprawdę lepiej skoczyć po metkę chodź też nie zawsze wiadomo co tam w niej jest no i dojścia trzeba mieć...
Daltego UTT czyli ph pod język są ponoć dużo mniej szkodliwe od innych doustnych dlatego się nad tym zastanawiam. A do typowego koksu jakoś nie mam przkonania bo nie brałem 5 lat i jakos nie mam zamiaru go brać bo nie ćwicze po to by patrzeli na mnie jak na jakiegoś głupiego koksa no i jak do tąd ćwiczyłem dla zdrowia wiec pomyślałem ze mały eksperyment nie zaszkodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
naiwny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
No tak.

Wiesz to co mówią producenci, a ludzie którzy nie mają żadnego interesu w tym aby radzić Ci źle bardzo się różni, a komu uwierzysz to już inna sprawa.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
hmm.. te informacje zdobyłem nie od firm produkujących pro-hornomy tylko w artykule ogólnie o pro-h i tam był fakt że wiekszość ph szkodzi bardziej na wątrobe niz niektóre koksy ale było tez o ph podjęzyk(w płynie) i przez skóre(plastry) wiec szukałem i znalazłem przykładowe pod język.. i wydaje mi się ze coś w tym jest bo ten artykuł nie wyglądał na pisany w celach komercyjnych... nawet było takie zdanie ze ph w plastrach są często przereklamowane i trzeba uwazać żeby nie dać zrobić się...
a te preparaty ciesza sie dobra opinia w uk..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2227
ee tam pirdolita, do PH nigdy nie miałem przekonania i nie bede mial to jakies wynalazki, do konca nie wiadomo czego sie po tym spodziwac.

Najlepsze "łakocie" to od dila sprawdzone i wiadomo czego sie spodziewac (oczywiscie jak towar nie walony).

A co do tematu to jak chłopak chce to niech bierze, zycze powodzenia.

Tylko potem napisz jak ze skutkami ubocznymi i jakie przyrosty silowe i wagowe.

Pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia.

Myślałem, że to lek na gardło bo mnie boli, otwieram patrze a tam jakieś szklane naboje.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!!!!! MR. OLYMPIA 2009 !!!!!!!

Następny temat

Badania hormonalne, pomoc!!

WHEY premium