SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP Suprasl 2006

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
nio wiec tak, ostatnio startowali "naukowcy" na tych zawodach, a nie widzialem reg tegorocznego wiec nie wiem czy organizator wykluczyl taka mozliwosc, wiec m. wilk jako doktorant jest swego rodzaju studentem poniewaz nadal sie uczy. nio a wyniki kolo 800 to sa niezle poniewaz srednio liczac to macie 300 200 300 wiec calkiem spore wyniki jesli chodzi o ten sport w kregach akademickich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Skoro moga startowac pracownicy uczelni to doktoranci chyba tez.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 821
pracownicy oprucz pracownikow naukowych AWF SWFiS kated zwiazanych z wychowanie fizycznym i sportem, studenci i doktoranci jak najbardziej tak gdzies na stronach AZS o tym czytalem POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
wszystko fajnie !! tylko ze wynik powyzej 1000 w tym kraju obecnie robi tylko mirowski (a on studentem raczej niejest) co do granic jakie bedąpadały na tej imprezie to jestem przekonany iz powyzej 850 nikt niezrobi , a o przekroczeniu 900 to juz tymbardziej i nawet moge sie załozyć o mojego v-teca !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
czy sątutaj jakies osoby co będąstartować z awf-u katowice lub polibudy ślaskiej ?? podobno planujecie wynajecie jakiegoś busa ?? czy wyjeżdzacie pociągiem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23363
są tutaj osoby z polibudy sląkiej :)
na 95 % bedziemy jechali busem

Swiadomosc zrycia ryje bardziej niż zrycie

..::POWERLIFTING::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Panowie jak przygotowania?
Ja wczoraj zrobilem pierwszy trening w kaftanie, nie bylo najgorzej, tylko mialem problemy z glebokoscia i ten ruch jakby w zwolnionym tempie. Mam nadzieje ze na nast treningu bedzie lepiej.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
a jakis kontakt z osobąktóra bedzie organizowała ten przejazd ?? chciałem tam dopiąc 3 osoby z gwsp mysłowice !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23363
Niestety niema takiej możliwości , mamy w busie komplet :(

Swiadomosc zrycia ryje bardziej niż zrycie

..::POWERLIFTING::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
a w ile osób jedziecie tym busem ?? bo słyszałem ze awf i us majawynająć jakis autobus ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z rana

Następny temat

pytanie nt pasa

WHEY premium