SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - co to właściwie jest?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Chodzi mi o produkty firmy ALRI, takie jak Restore, Jungle Warfare, Bad Ass Mass. Co to właściwie jest? Prohormony, sterydy, czy coś pokroju tribulusa? Innymi słowy, czy jest to bezpieczne dla zdrowia i w miarę neutralne dla organizmu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Dzięki Bulmastif, fajne forum i rzeczowa dyskusja. Rezygnuje z tego Alri.Teraz zastanawiam się nad 6-oxo.

Zmieniony przez - BABaracus w dniu 2008-03-23 22:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wg mnie sa to prohormony...


Czyli koks w ladnych pudelkach


Nie wiem ze skladu widze tylko ze nazwy skladnikow bardzo podobne do SA... choc to moze byc zgubny tok myslenia...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
W polsce tego na półce sklepowej nie zobaczysz więc odpowiedz sobie sam

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Wiem, że nie ma, dlatego myślę o zakupie w sklepie internetowym. Ale nie chcę kupić koksów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
W dziale testowym masz Test w oparciu o produkty ALRI, zagadaj do ripha to na pewno zwiekszy Twoja wiedze na ten temat.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Czytałem jego test - dlatego się zainteresowałem tymi produktami. Wiem, że są skuteczne, pytanie dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Nadal czekam na odpowiedź. Konkrety Panowie, nie domysły poproszę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Napisz do ripha i bd wiedzial all

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
alri znajdziesz w polsce bez problemu u nrw.

jezeli chodzi o cykl 3xjungle warfare + restore to sie ociera juz o doping. zakaldajc ze pierwsze dwa pudelka jw zjesz w dawce 200% i zkonczysz ostatnim pudlekiem w dawce zalecaneji restore w dawce zalecanej. dobry cykl na poprawe jakosci miesa, ale niewiadomo jak bardzo toksyczny.

cr2- rtyhl ester kreatyny w capsach, szamac bez obaw mozna

venom- mocny spalacz, nie wiadomo co dokonca w nim siedzi, probowalem juz rozkminic co tam siedzi ale ciezko, opini o jego skutecznosci jak i jej braku wiele, mozliwy dol podczas stoswoania lub po odstawieniu i spadek libido.

pro anabol- szit, nie dziala

bad ass mass- tak jak pro anabol

wtf pump'd- niedobry w smaku xD ale kopnol mnie ladnie, prownywlany do shock therapy.

reszty nie znam za bardzo

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
"alri znajdziesz w polsce bez problemu u nrw"

Co to jest nrw? Myślałem raczej o zakupie w stanach przez neta - dosyć tanio wychodzi.

Generalnie to nie zależy mi na masie, ani wyglądzie, tylko na sile. Czy pod tym kątem JW i Restore się sprawdzą?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand, potem nitro

Następny temat

hmb kreatyna glutarol gajner 2 jak to zlaczyc w sesowna calosc

WHEY premium