SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALC a rzucanie palenia

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
poza tym ja bym nie zaliczyl tytoniu do nalogu fizycznego...raczej psychicznego...
od nikotyny org moze sie odzwyczaic..poza tym palenie ma na celu w pewnym sensie odurzenie i wg mnie to ma bartdziej podloze psychiczne...


misOO
Dozorca w dziale OLIMP
Portier in s0Ople

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mcrayven, Clarity

Nie chodzi mi o wyjazd na stałe tylko o kilkudniowe oderwanie sie od stresu i środowiska w którym dotychczas się przebywało - to pomaga szczególnie w tych najtrudniejszych pierwszych dniach




------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Fizyczne uzależnienie - w pewnym stopniu tak ale w paleniu czy jakimkolwiek innym nałogu większe znaczenie od fizycznego na podłoże psychiczne - a wiesz dlaczego? - bo to Twoja świdomość ostatecznie decyduje czy sięgnąc po używkę a nie twoje ciało


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Fajnie wam sie gada bo niepalicie

Ja pale jush ponad 5 lat i niestety wszystkei dotychczasowe proby rzucenie spelzy na niczym - nawet byl na jakies biopradach i niepalilem przez dwa meisiace.
A gumy typu nicorette wogole niedzialaja - jak je jadlem to jadlem gume na zmiane z papierosem

Najwazniejsze przy rzucaniu palenia jest chec rzucenia nalogo, po drugie usuniecie wszystkeigo co przypomina nam o paleniu, po trzecie detoksykacja organizmy (czeste kapiele i picie duzej ilosci wody), po czwarte znalezienie sobie jakiegos zajecia zaby zlikwidowac chec siegniecie po papierosa z nudoof - ale niestety to wszystko teoria i wprowadzenie jej w zycie jest bardzo trudne.

O co to sposobu BYKa to napewno jest dobry - najlepiej odcic sie od papierosow - mi mam nadzieje sie uda kolo luty/marzec - bo ciotka powiedziala ze w kanadzie fajki sa drogie i moge je sobie wybic z glowy jak do niej przyjade moze poza wycieczka za ocean wkoncu wylecze ten cholerny nalog


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byku jezeli papierosy uzalezniaja fizycznie to nie jest tak prosto hehe

podam ci skrocona definicje uzaleznien

psychiczne uzaleznien jest to takie gdy komus wydaje sie ze nie moze normalnie funkcjonowac bez narkotyku
fizyczne zas to takie w ktorych organizm bez niego nie moze normalnie funkcjonowac

nic dodac nic ujac...




JESZCZE TU WROCE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Czyli papierosy poczesci uzalezniaja rowniez fizycznie - bo jush niechodzi o sam symtom glodu nikotynowego ale o sama celebracja palenia - bez fajki czlowiek niemoze sie skoncentrowac, trzesie sie i wogole mysli tylko o jednym - o fajce - a wiec normalnie niefunkcjonuje


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158930
Dobre sa te zabiegi ktore zostaly wspomniane na poczatku postu...u nas koszuja ok 50zl i znam osoby co po takim zabeigu juz nie pala...a nawet maja wstret do zapachu papierosow, dymu itd....

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mcrayven

W Twojej definicji uzależnień nie widze nic sprzecznego z moimi rozważaniami
Nałóg nikotynowy jest jednocześnie uzależnieniem fizycznym jak i psychicznym jednak w wiekszym stopniu tym drugim


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Ziki bylem na tej terapi za 50 zl i praktycznie nic nieodczulem pozaty ze szkoda mi bylo zapalic fajke bo 50zl poszlo

I chyba te zabiegi na tym polegaja ze placisz 50zl i ci poprostu potem szkoda straconej kasy


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Aptekarz wez mi napisz o tym Zyban bo w spisie lekow nie moge znalezc tego cuda, albo daj link'a bardzo to mnie intresuje. Jak nie tu to na GG lub via mail... pliss

===============================================
>>>Moderator działu BOK SFD, Zapraszamy na zakupy: https://sklep.sfd.pl
===============================================
Michał G. "GÓRAL" Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIMITOWANA SERIA KOSZULEK

Następny temat

kreatyna + HMB ?????

WHEY premium