SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AFERA ABONAMENTOWA - OSZUSTOM MÓWIMY NIE!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez MichalP za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez MichalP za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez MichalP za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10147
i konczymy tym samym ta dyskusje.. jak juz wspomnialem.. osoby ktore oszukaly zostaly ukarane dozywotnia blokada konta..

Jesli osoba zbanowana nie potrafi zrozumiec co to jest oszustwo to nie jest mile widziana na tym forum... osoby postronne prosze o nie zabieranie w tej kwestii juz glosu.. wypowiedzi beda usowane.. natarczywe powielanie odpowiedzi bedzie karane blokada konta..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniec Przegieliście jeszcze raz ktoś cos powie banik na IP

a tym czasem sprzatam tu papap dla kilu osób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"A gdzie jest prawo, na podstawie ktorego zostaly one wymierozne????"
-- ja cos jeszcze do tego dodam kondziu, to jest forum MAteo i bany zostały pozakładane za jego zgoda- a to zdaje sie wystarczajace prawo na SFD, no nie? a kombinatórów trzeba tempic w zarodku bo potem sie robi burdel w kraju

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez MichalP za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Ja Ci odpowiem....polecienie z "góry"

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
od Mateo? to moze wspomnisz mu o nowych modach motoryzacji przy okazji? bo gora to chyba tylko od banowania jest... na posty, ba nawet maile nie raczy odpisac, mimo ze czlowiek placi bez gadania abonament, powiedz mi ktos czemu to tak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź mnie nie denerwuj niebawem cały dział po treningu zniknie więc nie zawracaj głowy teraz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

newe mody dla motoryzacji bo nie ma wcale!!!!!!!!!!!

Następny temat

MODY i BOLDY w MOTORYZACJI

WHEY premium