SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG + Mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Witam,

Zastanawiam sie nad cyklem AAKG + Mono. Argininę oraz Kreatynę mam firmy olimp - co myslicie o takim cyklu ? i jeśli już to w jaki sposób dawkować? Dietę mam rozpisaną, natomiast treningiem chce osiągnąć ogólny rozwój - Trochę masy mięśniowej oraz oczywiście na wakacje poprawa wyglądu ! Proszę o opinie !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
autorze cos mi sie zdaje, ze nawet kreatynynie powinienes na razie brac...

wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
dt rano mono przed treningiem aakg po treningu mono
dnt mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
w Dnt nic aakg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
po co? aakg tylko przed treningiem, ew przed snem jeszcze jak masz jej sporo

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
po co przed snem? tylko przed treningiem imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
lepiej sie spi :)

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie probowalem i nie sporbuje bo szkoda aakg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
mhm.. aakg mam dość sporo więc raczej zamiast ekonomicznie to zależy mi na efektywności ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
Podobno pobudza produkcje hormonu wzrostu ale pewnie tak minimalnie ze nie da sie tego zauwazyc, za to zdecydowanie przed treningiem da zuwazalne kozysci:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
efektywnosc nie bedzie wieksza jak bedziesz lykal przed snem;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
podobno,jakies badania masz potwierdzajace ta teze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd za granice, jak zmniejszyc spadki?

Następny temat

Xpand Xtreme Pump zwiększenie dawki...

WHEY premium