SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AA3 - pytanie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Ale mam jeszcze za słabe nogi, nigdy nie miałem w nich powera. Jak trening nie da efektów to zapodam scot's creation. Wystarczy miesiąc i będzie efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
to jak masz dostep do takiej przeztrzeni gdzie sie wykonuje scottie's creations to ja bym nawet nie myslalem o zadnym aa, tylko robil scotti'ego bo z tego co wiem jest za***isty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
A ja wczoraj dałem sobie w kość z AA-III robiłem prawie bez odpoczynku i naprawdę poczułem że mi łyda i udo skaczą w oczach. Poza tym zacząłem skakać na trawce i było okej. Ćwiczę koło domu ludzie przechodzą obok i dziwnie patrzą ale nie martwię się. Dzisiaj idę na kosza. A z tym treningiem scotta to rzeczywiście i sztanga i bieżnia i skrzynia to lekkie przegięcie . Niby mam w domu sztangę, a biegać mogę obok domu ale to rzeczywiście nie dla amatorów. Najlepiej mieć siłownię obok bieżni. Czasami tak jest w małych miejscowościach w klubach sportowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Ale wczoraj dałem czadu na boisku. Plecy mnie bolą, grałem po raz pierwszy od przełomu maja i czerwca na całym boisku i to 3 mecze. Nogi mnie za bardzo nie bolą ale plecy sobie załatwiłem a dzisiaj trening.
Damy radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634
Plecy.. chciałbym żeby mniue bolały tylko plecy, po 2 godzinach gry mam problemy z oddychaniem

Zachodzące słońce często zazdrości wschodzącemu księżycowi.
Pozdrawiam ja, Juzew.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Po trzech tygodniach i czwartym tygodniu treningu (zacząłem od ćwiczeń z drugiego tygodnia, tylko w piątek zrobiłem zestaw z pierwzego tygodnia z rozpiski), stwierdzam że poprawiła mi się szybkość przy starcie do wejścia pod koszo raz siła w nogach przy zastawianiu i zbiórce, co do skoczności to nie zauważyłem postępów. Być może mam nieprawidłową technikę wybijania się. Muszę nad tym popracować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Pytanie do specjalistów.Jak przerałem trening na tydzień to co dalej czy mam zacząć od tego samego tygodnia w którym przerwałem czy jakoś inaczej. A może lecieć dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 466
Stuart M dlaczego robisz Air Alert 3? Przecież on się różni tylko tym od Alerta 2,że dodano podajrze jedno ćwiczenie! Podobno dobre ale niszczy kolana! Pozatym Air Alert nie jest wcale taki dobry,przynajmniej moim zdaniem! Niewiem dlaczego zdecydowałeś się akurat na ten program...

Ja również przerwałem trening,tyle że plyometryczny! Sami wiecie wakacje,wyjazdy itp. Pozatym nie robiłem go zbyt sumiennie. Zdecydowałem,że zacznę trening od początku!

Pozdrawiam!!!

We was tryin so hard
Hard to survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 466
No i w AA3 jak już wspominałeś trochę zmieniono harmonogram,to na tyle! Ja też się długo zastanawiałem nad tym programem ale chłopaki z forum mi go odradzali

We was tryin so hard
Hard to survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy Ci którzy piszą że AA3 mało się różni od jego poprzednniej wersji to porównywali te programy. To jest zupełnie inny program. Robi się trzy razy w tygodniu, podział na tygodnie ćwiczeń mniej i więcej intenstywne. Zupełnie zmieniony schemat ćwiczeń. Bardzo zmniejszona liczba ćwierćsków. Najłatwiej jest napisać że kolana psuje, a to nieprawda bo nie ma tam ćwiczeń które obciążaja je bardziej niż ćwiczenia z innych programach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Świeradów Zdrój zawody MTB

Następny temat

ZMECZENIE

WHEY premium