SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

8 dzien clomidu - libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
przybij po 1000 jednostek co 3 dni. Z ostatnim strzalem zacznij jesc clom, ale juz bez harkoórw, tylko po 1 tabsie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a załatwisz jeszce jedną za np. 2 tygodnie ??
5000u.i napewno pomoże, ale przydało by sie jeszcze jedna ampułka.

ale w sumie to i tak potrzeba jeszcze z 10ml propa do tego.
/ nieznam się jak to jest przy podawaniu HCG bez testa endykrologiem nie jestem

potrzebujesz 10ml propa i 2x 5000ui HCG aby zwiększyć swoją szansę aby się odblokować .

i tak jak napisał Aras i ja najpierw HCG a potem clom.

dokup może jeszcze 2 ampułkę pregnylu i te 10ml propa.

możesz też wlać z tych 2 ampułek pregnylu ( czyli 10tys UI.) do 10ml propa i podawać to 1ml e2d do końca flaszki, ale wtedy chyba prop musi byc w lodówce przechowywany. kończysz propa i zaczynasz cloma.

wyjdzie 3 tygodnie i około
100mg propa e2d i 1000 UI HCG i by było idealnie. kończysz tego propa czekasz 3 dni i walisz 50mg cloma z dodatkami które wymieniłem na 1 stronie i odblok powinien być dużo leprzy niż ostatnio .




Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2012-09-21 23:19:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
propa niestety nie załatwie ani drugiej ampułki... czyli musze do lekarza uderzać i niech mi przepisze : /
bo z tym nie da rady, 1 ampułka do romieszania i jakies 8 tabletek clomidu zostało to nie odblokuje mnie, nie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz też zrobić to co lestat1986 napisał, to napewno pomoże

daj te 8 tab cloma, test freaka,wit b6 i DAA

Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2012-09-21 23:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
przybij po 1000 jednostek co 3 dni. Z ostatnim strzalem zacznij jesc clom, ale juz bez harkoórw, tylko po 1 tabsie.

Troche jasniej musicie mi to wytlumaczyc jesli chcecie mi pomóc.
Mam 2 ampułki w 1 jest proszek a w drugiej jakas woda. mam to zmieszać razem i na 3 strzały odmierzyć???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
hcg to roztowr wodny, prop olejowy. wodnego i olejoiwego sie nie miesza. Prop nie jest potrzebny. Jaki wplyuw ma dodanie propa do hcg na skutecznosc hcg w przywroceniu do pracy jąder? Cykl nie był długi, jesli w boldzie nie było deci to raczej tez nie powinien Cie zblokowac mocno. WYstaczy ta jedna ampa hcg. Bij podskornie inmsulinówką mpo 1000 jednostek co 3 dzien z ostatnim strzalem hcg wejdz na clom. Wg mnie dawki uderzeniowe, ktore brales sa niepotrzebne, spokojnie 1 tabletka ed wystarczy. Organizm potrzebuje troche czasu zeby dojsc do roenowagi, zrob tak jak mowie i badz cierpliwy. W ciagu kilku tygodi bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma żadnego wpływu, poprostu ludzie też tak robią i tak sobie zaproponowałem jako jedną z opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
hcg to roztowr wodny, prop olejowy. wodnego i olejoiwego sie nie miesza. Prop nie jest potrzebny. Jaki wplyuw ma dodanie propa do hcg na skutecznosc hcg w przywroceniu do pracy jąder? Cykl nie był długi, jesli w boldzie nie było deci to raczej tez nie powinien Cie zblokowac mocno. WYstaczy ta jedna ampa hcg. Bij podskornie inmsulinówką mpo 1000 jednostek co 3 dzien z ostatnim strzalem hcg wejdz na clom. Wg mnie dawki uderzeniowe, ktore brales sa niepotrzebne, spokojnie 1 tabletka ed wystarczy. Organizm potrzebuje troche czasu zeby dojsc do roenowagi, zrob tak jak mowie i badz cierpliwy. W ciagu kilku tygodi bedzie dobrze.
dzieki stary naprawde mnie uspokoiłeś,
musze sie wszystkiego upewnic bo bardzo mi na tym zalezy.
A więc mam 2 ampułki jedna to taka jakby buteleczka z wodą a druga ampułka którą idzie słamać z jakims proszkiem, to mam wstrzykiwać to co w buteleczce jest tak?? i rozdzielić to na 3 dni (wychodzą 3 strzaly 1 dziennie )?


edit na 1 ampulce tej z proszkiem pisze pregnyl a na tej buteleczce z wodą chlor. isoton. polpharma 5 ml

Zmieniony przez - SteStifler w dniu 2012-09-21 23:28:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup wode do injekcji w aptece i rozrób to w 2,5 ml ( 0,5ml-1000u.i )
jedną igłę 0.4 i podajesz 1000ui co 3 dni, strzykawkę trzymasz w lodówcę

lepiej rozrób nawet w 5ml nic nie może sie zmarnować, a w strzykawcę zawsze zostaje cos po szocie

wbijasz to w tłuszcz na brzuchu





Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2012-09-21 23:34:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
kup wode do injekcji w aptece i rozrób to w 2,5 ml ( 0,5ml-1000u.i )
jedną igłę 0.4 i podajesz 1000ui co 3 dni, strzykawkę trzymasz w lodówcę

lepiej rozrób nawet w 5ml nic nie może sie zmarnować, a w strzykawcę zawsze zostaje cos po szocie



podsumowując mam kupic wode do iniekcji i mam zmieszać z tym proszkiem z ampułki pregnyl tak aby było w tej strzykawce 2.5 ml tej mieszaniny? i potem po 0,5 ml dziennie bic czyli przez 3 dni 0,5 ml dziennie ??
dobrze to bedzie? i z 1 strzykawki mam bic? potem do lodówki codziennie chowac>?


w tluszcz na brzuchu ? a nie moge w noge? domięśnie

Zmieniony przez - SteStifler w dniu 2012-09-21 23:37:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testotex blend 250 + enan + meta pomoc w cyklu

Następny temat

Prolka/fake?:(

WHEY premium