SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7nutrition - test suplementów nie wiadomo skąd

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
róbcie jak chcecie mi nie zależy by coś komuś udowadniać :) kup te kreatyny otwórz i powiedz sobie że mono to mono :)

znacznie się różnią wyglądem znacznie!!


Zmieniony przez - djraper w dniu 2013-01-24 19:42:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
hahaha jakie glupoty piszesz masakra. nacpales sie?

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-24 19:48:24

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
jest takie cos jak stopien rozdrobnienia surowca. i to ze ktos ma krysztaly a inny drobny pyl o niczym nie swiadczy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
kreatyna mono - wałek

przez takie durnoty zaraz ktoś napisze,że cykl mu nie wyszedł bo kupił wałowane mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aż mi się przypomina post o niemieckiej kreatynie za 200 zł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1042
Woda też może być lepsza i gorsza
Pod warunkiem że jedna jest czysta a druga brudna.

Dywagacja na pierwszy rzut oka praktycznie bezsensowna ale znając proces syntezy kreatyny bez wątpienia można znależć punkt zaczepienia.

Co wiem to powiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Ja zawsze kupuję najtańszy monohydrat w proszku, a nie w kapsach (bo taniej), zjadłem tego już co najmniej 20 paru firm. Działa zawsze, rośnie siła, puchnę na twarzy conieco ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
Bo kreatyna s supli ma najsilniejszy poziom anaboliczny nie licząc kozieradki która moim zdaniem jest lepsza a stymuluje insulinę ja zjadałem też sporo firm ale stwierdzam że kilka wałkuje i nie zmienie tego zdania bo testowałem też te kreatyny na innych i mówią to samo. tajtańsze bałko = się oszukana przenica soja. zaniżony skład jak wszędzie obejrz sobie film szybciej mocniej więcej jak produkują suple i wyciągnij wnioski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Oglądałem "Bigger, stronger, faster" - pszenica, soja w białku wiadomo.
Za białko lepiej zapłacić. Ale jaki jest wniosek z tego filmu ? Wyprodukowanie odżywki to bardzo niski koszt, np. Olimp podnosi ceny supli z uwagi że inwestuje kupę kasy w reklamę. Ten wzrost ceny surowców to niezła ściema. Koszt odżywki rośnie jeśli chcemy się porządnie zareklamować ;))
Nie chce mi się wierzyć, żeby na przykład FA ryzykowała było nie było ustaloną markę, mającą sporo dobrych produktów i wałowało monohydrat. Doświadczenie Twoje i kolegów to za mało :P
Nie jest trudno to przebadać przecież.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
jakim cudem akcje tricepsa tak spadaja ?

moje pierwsze stykniecie z suplementami bylo wlasnie w tricepsie - firma kicz , pamietam jak za 20 zl wyslali mi suplementacje i dawkowanie supli a po wrzuceniu na forum rozpiski treningowej admin stwierdzil ze to kicz nie trening :D

znajac te firme i jesli ona za tym stoi to nic cudownego z tego nie bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No booster + mono

Następny temat

Przedtreningówka dla początkującego

WHEY premium