SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3vs1 czyli ja i bossy :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz za duzo tluszczu i zastanow sie najpierw jak chcesz czy dobze wygladac czy duzo podnosic jak wygladac to moim zdaniem powinienes robic tak jak ja ci powiedzialem a jak duzo podnosic to rob tylko samymi duzymi ciezarami. Ja tesh bylem troche przy kosci jak zaczynalem cwiczyc i zaczynalem w domu mialem malo obciazenia wiec robilem duzo powtorzen jak sobie rzezbe zrobilem to zrobilismy z kumplami silownie i zaczolem duze ciezary podnosic. Rob jak chcesz.
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]Mafia sfd rzadziMafia sfd rzadziMafia sfd rzadzi[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


<<<"nie szata lecz klata zdobi czlowieka">>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
nono i dlatego masz 115 w klacie heh

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz nie wierzyc ja wiem swoje.Ale tak to bylo. A co niektorzy starisi cwicza wiecej tak jak ty mowisz i co slabizny takie i cieniaki.

<<<"nie szata lecz klata zdobi czlowieka">>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ranger co ty mu pie...lisz?Widac ze jestes mlody i masz male pojecie o cwiczonkach.Co ty mozesz doradzac majac 15 latek?
W tym wieku sie nie robi takich powtorzen,jeszcze bez doswiadczenia,mase sie zbija treningie aerobowym,machanie malym ciezarem po 20-40powtorzen prowadzi w tym wieku przy nieodpowiednim oddychaniu do zaj...stego nadcisnienia tetniczego itp....
Koles nie ma pojecia zbytniego o cwiczeniach,zaloze sie ze nawet nie wie jak sie prawidlowo je wykonuje a ty mu mowisz o super powtorzeniach.
Taki tluszczyk jak on ma nie jest tak latwo zgubic,on ma taki w stylu dziecka :)
Chlopcze narazie sztanga,odpowiednia dieta i przed treningiem,trening aerobowy powinien on ci wiecej zajmowac narazie niz cwiczenia ze sztanga,noi odpowiednia dieta.
sfd12 "helpwskazowko" :) hehe,czy myslisz o tej samej osobie co ja?
On teraz wali..... spasie sie chlopak jak nie wiem...No coz sa ludzie i .....
Pozdro Radoli{sfd12},to ja juz wiem co ty robiles wczorajprzez 3godz na forum :)
Pozdro!!

Oto moje new zdjecia ,proponuje takze zobaczyc 2 strone...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie sie pytales czy mysle o jakiejs osobie czy kogo.
Ja na serio robilem takie powtorzenia a od odpowiedniego oddychania to powinien zaczynac przeciez bez tego nie da sie cwiczyc bedzie mial za....krazenie nawet jak bedzie robil obojetnie jakie cwiczenia nie umiejac oddychac.
P.S jak wstawic zdjecie nad nicka.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]<<"MAFIA SFD RZADZI">><<"MAFIA SFD RZADZI">><<"MAFIA SFD RZADZI">>[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

<<<"nie szata lecz klata zdobi czlowieka">>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qrde czemu za takie rady nie mam jeszcze zadnego glosu co sie dzieje

<<<"nie szata lecz klata zdobi czlowieka">>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo to jest hu..wa rada.Narazie sie ucz a potem doradzaj,narazie malo wiesz,wydaje ci sie ze wiesz,powinnienes pytac a nie radzic.
Pozdro!!
dam ci soga dla zachaty,zebym byl tym 1-szym.

Oto moje new zdjecia ,proponuje takze zobaczyc 2 strone...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty dajesz niewidzialne sogi jak ty to robisz.

<<BEZ METY NIE MA SYLWETY>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli ktos da mi soga zostanie on przekazany na glodne dzieci w Tadzykistanie. Pomozcie innym nie myslcie tylko o sobie sa tesh inni na swiecie.

<<BEZ METY NIE MA SYLWETY>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4838
Jesli chodzi o moja ocene to bedzie tak:
- Arnold Schwarzenegger w porownaniu z toba to leszczu
- Larry Scott tez moze juz spadac do domu
- Ronn Colleman tu bym sie zastanawial faktycznie wygladacie jak dwie krople wody. Zaraz a moze to poprostu negatyw z twojego zdjecia.

I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie moje plecki

Następny temat

moja fotka

WHEY premium