SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 tygodnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
hmmm ja w ciagu 4 tyg. nabralem 10kg masy na:
testenacie 10% 1cm 2 x tyg. + meta 15mg ed
O dziwo to jest ladna mas w danej chwili jestem na 6'stym tyg. cyklu i mialem +15kg ale zabalowalem(pare razy ) i dodalem nolve automatycznie spadlo mi do +13kg hehehe ale sikalem chyba po 5 min hehehe w ciagu tych 6 tyg przybylo mi 4 cm w bicepsie

Wiec nie mowcie ze 6kg w 3tyg. na "standardowych" srodkach jest niemozliwe ale do tego potrzebny jest staz treningowy (moj to 2 lata) dobry plan treningu (i co wazniejsze umiejetnosc jego wykonania) no i of curse dietka + odzywki (uzupelniajace diete, a nie ją tworzace ) + dobrze zorganizowany czas regeneracji...

Ja uwazam tamte rzeczy za PODSTAWE a kox jako "stymulant" przyrostow dodatek...

Co do postawy w stylu zaczne cwiczyc wezme koxy troszke nabiore ciala i przestane cwiczyc bo wole z kolegami maluchem sie powozic po osiedlu to LOL no comment... jesli przestaniesz (a najgorzej NAGLE) cwiczyc to wszystko ci spadnie.... a ubyten na zdrowiu/jajach zostanie...
To twoj wybor...
Powiec mu aby pocwiczyl chodzby rok na czysto... zaznajomil sie z treningiem, wbrew pozora ulorzenie dobrego treningu jest trudne... nie na kazdego w takim samym stopniu cwiczenia dzialaja... dobrac ciezar... ulorzyc sobie plan tygodnia z silownia...
Ulorzyc dietke zobaczyc na jakie odzywki cie stac (non stop przez ten rok, a nie na raz) i dopiero myslec o koxach...
Kox to nie jest "zabawka" to nie jest MJ na ktora kazdy mowi ze "szkodzi" ale i kazdy pali

btw uwielbiam posty w stlu "chce byc duzy! szybko i tanio...."

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
niby fakt ale 100% że nie da rady przemówić do głupiego łba.
Anapolon dałby radę

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a masz miśków moze uczynie cie znawcą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
misków nie zapomnij kto Cie nim uczynił;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
nie zapomne

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ja tylko pozwolę sobie stwierdzić, że tycie dooooo!!! 1kg na tydzień to jest maximum. Rahshy z tego co wywnioskowałem, zdobyłeś masę ciała na nieprzeciętnym poziomie już przy (o ile dobrze pamiętam) 200mg Testenatu tygodniowo.

Rozumiem, że to jest masa ciała a nie mięśniowa - ja też potrafię wskoczyć z 100kg na 112kg w 4-5 tygodni fakt faktem tylko gdybym chciał startować to w wadze do 85kg

Do autora:

Słuchaj nie chce mi się pisać o tym, ale zdrowy rozsądek oraz fundusze to podstawa w cyklu. Owszem można mu zafundować 10kg w 3 tygodnie nawet - problem tylko - nie wiem w jakim celu. Powiem tylko, żę prosi jeśli zrobią 3kg rocznie to jest dobrze.

Ja proponuję zbilansować dietę - podawać mu cocarboxylazę 2x tydz dodatkowo vit. B1 oraz metanabol 2-3 tabletki na dzień! Wszystko!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra ja tam zrobiłem na samej dece w 8 tygodni 10 kg nie skłamie ale pod koniec cyklu mialem 5 cm więcej w łapie ale na odzywki białkowe to jakies 600zł ponad w***a.. kasy oczywiscie potem przebalowałem troche i spadło 5kg hehee a potem nagle po dwóch miechach zacząłem spadac i nie wiem dlaczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
takie juz zycie koksownika

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokłóadnie kufelq sog jak wejdzie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka e3d czy e6d

Następny temat

Prop się nietypowo rozkręca ?

WHEY premium