SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Sluchaj kazal mi pic raz dziennie rano otoz rano zmierzylen i bylo 124/63 tetno 73 wiec malina wiec postanowilem narazie poczekac z tym lekiem i vd regularnie mierzyl przez pare dni i wtedy zobacze cxy stosowac czy nie , a i co do cisnienia sluchaj 160/75 dolne male jakby lek obniza 2 cisnienia i co teraz jak to by bylo z rozkurczowym hmm ? Lek sie nazywa NEBILET 5MG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
no to jak dzisiaj było ok to faktycznie nie ma sensu ładować tabletek Co do obniżania ciśnienia to ty się nie martw tym skurczowym bo masz prawidłowe człowieka wykonuje około 60-80 skurczów na minute Czyli masz skurczowe ok z tym że przy wysokim rozkurczowym powinno też być podniesione Mi tabletki zbiły tylko rozkurczowe i puls i naprawdę kolosalna różnica w funkcjonowaniu

Zmieniony przez - Ernest_18 w dniu 2014-11-29 15:59:40
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
A co do tych tabletek to sa jakies slabe orientujesz sie moze ? , pomierze pare dni bedzie ok nie bede dawal bedzie lekkie do gory to dam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
nebilet jest bardzo słabym lekiem na nadciśnienie tętnicze co nie znaczy że nie skutecznym, po prostu od takich leków się zaczyna jak dają małe efekty to się coś dokłada bądź zmienia lek
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Aha no nie wiem czy dawac dzisiaj 141/51 tetno 66 skoro mowisz ze jest to slaby lek to moze stosowac bo skoro slaby to i tak nic nie powinno sie stac dobrze mysle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Panowie bylem u kadriologa powiedzialem mu prawde odrazu kazal mi przestac cwiczyc oraz odstawic towar i go poslucham poniewaz boje sie o wlasne zdrowie ( mlody glupi )... Poszlo 9 strzalow (1 flakon ) czyli 45dni ile mam wziasc hcg oraz clomidu z tamoxem ? aby sie odblokowac lodzianin prosze o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Haloooo lodzianin , i pytanko czy moge dac 20tamoxa na czas hcg aby estro nie wzroslo ? jak by to mialo wygladac prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Troche kardiolog przesadzil z tym przestaniem cwiczenia co do towaru pewnie mial racje Nastepnym razem bardziej przemysl to co robisz bo koks to nie kreatyna Trudno powiedziec co ci bedzie potrzebne aby naprawic to co zostalo rozreglowane, powinnes zrobic teraz badania wstawic je na forum i cos by sie doradzilo Jesli bez badan to naprawde trudno cos doradzic, ja bym dal minimum 2x pregnyl podzielony na 2500 c3d do tego 1tab exe tylko w dni bicia pregnylu i na koniec clomid, tylko wiedzac ile masz lat bardziej zaproponowal bym sam clomid ale z 6tyg po 1tab
2

w toku eksperymentu chemicznego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3 na masie

Następny temat

stan podgorączkowy po iniekcji

WHEY premium