SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

30 tablet mety

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
przeczytałem wszystko belialu i zatkało mnie. kojot- czy ty kiedykolwiek robiłeś badania na enzymy wątrobowe? podejrzewam że niedaleko ci do marskości i raka. naprawdę współczuję. a ciebie mako ksc miałem za madrzejszego.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3144
ggobo a co ci kur.wa chodzi robilem to badanie 2 tygodnie przed cyklem z meta i wszystko jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
a po cyklu tez robiłeś?

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Kojot nie unoś się ggobo pomylił nicki, chodziło pewnie o Kadetta.

Kadett - zrób sobie badania o których pisze ggobo - na enzymy wątrobowe. Jest tanie i proste, zrobisz to w każdej przychodni, a potem spytaj lekarza, co sądzi o Twoich wynikach. W ten sposób dowiesz się która szkoła koksowania jest lepsza - Twoja czy nasza.

Jeśli masz to wszystko w dupie to spełnij choć tą prośbę: jak już się załatwisz na cacy (czytaj: jak się dowiesz w jakim stanie jest Twój organizm) - co jest kwestią raczej niedługiego czasu, chyba że jesteś jakimś genetycznym freakiem, wpadnij na forum i napisz: przez tyle a tyle czasu wziąłem tyle a tyle towaru i w wyniku tego spotkała mnie przyjemność: raka wątroby, marskości wątroby, przerostu serca, nadciśnienia itd. (zaznacz właściwe, na pewno będziesz miał co zaznaczyć). Drodzy gówniarze nie bierzcie tak jak ja.

Będę Ci dozgonnie wdzięczny, będziemy mieli co podwiesić ku przestrodze. Życzę Ci szczęścia, będziesz go potrzebował dużo.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
fakt, starość nie radość. ale kojot te badania to raczej sie po cyklu robi a nie przed

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3144
no dorba sorry ggobo jeszcze jestem na cyklu zostalo mi 22 tabletki po cyklu tez zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1262
ale sie dysputa zaczeła :D. co do tych 30 table to zamieniam je na 4000 :D :D :D.i im wiecej tym lepiej heh ;).
a na poważie zastosowałem sie do cykliku zalecanego prez szatanskiego Romana 666 :D najwyzej urosną mi włosy.Wole sie po cyklu ogolic niz płakac ;), zobacze stopniowo jak koks na mnie działa.
dzieki co niektorym za rady.
aha najbardziej to nie chciał bym miec cycuszków jak młode dzierlatki i jakichs*****owych przyrostuw tłuszczu w okolicy zada i brzucha (jak to przy estrogenku ), tak wiec mam cos brac na osolny czy raczej jednak rpzy 30 nie powinno nic byc.jednoznacznie prosze.
pozdrawiam wszystkich (także samobójców):D.

Isotoxin

Isotoxin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Siema dobrze że się zdceydoawałes na to co napisałem Ci , do tego co bierzesz nie trzeba osłłonek wszystko rozejdzie sie po ,, KOSCIACH''. nIE MARTW SIE O TO A CO DO SUTKÓW TO JEDNI MOWĄ TAK INNI INACZEJ .SAM ZOBACZYSZ ALE NIE MARTW SIĘ NAWET JAK SPUCHNĄ TO POTEM WSZYSTKO WROCI DO NORMY. POZDRAWIAM. mYSLE ZE NA 30 METY JEST TO NAJLEPSZY SPOSÓB.

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Romanie skoro odświeżyłeś mój post z przed pół roku (choć nie wiem po co) to dlaczego nie odświerzyłeś tego????
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=96605
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Miło że dodałeś do tego kolejny dowód Twojej ignorancji w temacie dopingu. Kilka postów wyżej miałem do Ciebie dużą prośbę, możesz ją przeczytać i się do niej ustosunkować? Mam też pytanie - czy to Mako był Twoim doradcą w kwestii doboru dawek?



Zmieniony przez - Lucyper w dniu 2003-08-10 10:58:01

mafia.doping.full-hardcore.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr Mieczysław a Antybiotyk

Następny temat

Po jaki czasie wino?

WHEY premium