SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

30 tablet mety

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3144
jak chesz malo ilosc to wez cyklem 1-2-2-1 42 tabletki pozniek kretynke na spadki i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
dla ogólnej wiadomości: Jak wiem cos napewno to mówie a jka nie wiem to się nie wypowiadam. A śadząc po profilu denvera to raczej nie słuchajcie go.

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Chłopcy dlaczego wprowadzacie tego człowieka w błąd?? 30 tabletek mietka... Polecam abyś dokupił sobie jeszcze do tego nolvadex (2 paczki) ponieważ za pewne nie chcesz mieć ginekomastji.. Do tego nie obeszło by się bez Clomidu na koniec cyklu -najlepiej około 20 tabletek -aby nie spaść.. No i oczywiście nie zapominajmy tutaj o Sylimarolu (osłonka na wątrobe) ponieważ napewno nie chciałbyś mieć z nią problemów w przyszłości -idź do apteki i kup sobie kilka listków (na wszelki wypadek) Pamiętaj że wątrobe masz tylko jedną
Ale wydaje mi sie że te 30 tbl mety mógłbyś podzielić na 3 dobre cykle -każdy z nich po 10 tabletek (łykaj przed treningiem jedną dziennie) pomiędzy cyklami powinieneś zrobić około 3-4 miesięcy przerwy w czasie której będziesz często brał udział w treningu aerobowym pijąc po 5-6 litrów wod dziennie -aby przeczyścić organizm z toksyn oraz odblokować receptory (nie zapominając o prowironie) który powinieneś zacząc brać w połowie każdego cyklu dodając na koniec Clomid
P.S. -ludzie -żal mi Was....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
kur...a kolejny mądry , powiedz mi brałeś mete? jak nie lepiej nic nie mów.

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Roman666 -normalnie zadziwiasz mnie swoją inteligencją!! Czy ja wszystko muszę mówić dosłownie?? Ten tekst był w formie nabijania się z owego osobnika. Przecież dobrze wiemy że po Mecie nie bierze się Clomidu itd itd... A właściwie to nie było naśmiewanie się z człowieka który chce wziąć te 30 mietka lecz z ludzi którzy na cykl jak zwykle polecają 42 mietki.. Czyli tacy jak Ty! Jeśli chodzi o mnie -pytasz czy brałem kiedyś mete.. Otóż Pierwszy raz wziąłem półtora roku temu mając 16 lat (swoją historje już kiedyś opisywałem więc nie będę się powtarzał specjalnie dla Ciebie) w tej chwili biore po 16 mietków dziennie (na cykl 550 tbl) cykl trwa około 2 miesięcy.. Żadnych osłonek, żadnych odblokowań, żadnych tamoxifenów! Żyje mi się dobrze -może nie w tej chwili bo nieszczęśliwa sytuacja spowodowała iż musiałem nagle przestać brać 5 dni temu bo dorwałem angine ropną, i biorę antybiotyk, -lecz już dobrze się czuje (poniesłem lekkie straty masy) przez gorączke -lecz odrobie to, ponieważ od poniedziałku ruszam z koksem dalej! To wszystko dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
szkoda słow

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybacz kadet ale albo kłamiesz, albo taki z ciebie po***aniec, ze to glowa mala, ale chyba klamiesz bo z takimi wynikami to 70% chłopaków w twoim wieku bez zadnych dopalaczy ani odzywek ma takie wyniki.

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Oj ludzie -co weide na forum to musze za każdym razem się kłucić ze wszystkimi.. Nie chce mi sie~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUR.. NIE CHCE MI SIĘ Z WAMI KŁUCIĆ!!!!!!!!!!!!!! jesteście niemądrzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
normalny człowiek potrafi sie przyzanc do błędnu a Ciebie widac głupota nie boli. Idx poczytaj troche i wróc, bo jak narazie obserwuje to młotek z Ciebie.

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 742 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6626
kadett pier**lisz głupoty ,czytelnicy działow i ryby głosu nie mają:) w tym ja:),najpierw poczytaj porządnie wpierd*l mete a potem gadaj

Jiu-Jitsu w wersji BRAZYLIJSKIEJ rzecz jasna :)

Jiu-Jitsu w wersji BRAZYLIJSKIEJ rzecz jasna :)
LIFE IS BRAMA
Jak Juz j**ać to OSTRO,MOCNO,CZESTO,GĘSTO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr Mieczysław a Antybiotyk

Następny temat

Po jaki czasie wino?

WHEY premium