SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 pytania : pomidory i parowki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
masz soga za ta wypowiedz

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
no wypowiedz spoko, ale musiales mowic o tych wymionach?? teraz co bede bral parowke do ust to bede sie na nia krzywo patrzyl... a zreszta walic to

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
... wymiona, sledziona, macica, uszy, nosy, tluszcz i mieso gat 2 (jest jeszcze 3 i 4 wiec nie tak najgorzej) W zaleznosci od producenta daja tam nieciekawe rzeczy, latwo rozpoznac, bo te z "podrobami" podczas gotowania porpostu smierdza i wygladaja jak trupy ...
Czesc mojej rodziny przepracowala w zakaladach miesnych Ostroleka (teraz morliny) i moge zagwarantowac ze tam jest tluszcz i mieso (gat 2). Rownie dobre sa z Łukowa ale rzadziej dostepne.
Reszta, szczegolnie te z supermarketow po 5,99 za kg (boczek jest drozszy ) to badziewie j.w.

Co do betakarotenu - lepiej kupic w aptece mozna kupic juz za okolo 12 pln (6 sokow) i starcza na min miesiac. Dawki oczywiscie wspomagajace a nie przesycajace.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
tesh wiedziałem z tymi parówkami i narazie ich nie jem, a co sadzicie o dzemach, jak jezdziłem z bratem ciotecznym po zakładach rozwozic porzeczke (miał pare hektarów porzeczki i gdzie to trzeba było sprzedac)
Jak sie coś rozsypało na ziemie to pracownicy sie nie przejmowali tylko każdy brał szpadel i z powrotem do skrzynek, a taki sok z porzeczek taki drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
u nas nic sie nie marnuje a najlepsze jest to, ze owoce np na dżemy leżą sobie na ziemi, a oni latają tam w gumiakach i z łopatami. Jeszcze nie było by tak zle gdyby oni w tych niby czystych gumiakach nie wychodzili na dwór na papieroska

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Eee tam, w piekarni nie byles to sie ciesz ... Ja sie nie przejmuje bo bym nic nie jadl. W najgorszym wypadku zawsze takie produkty sa obrabiane termicznie wiec nie takie tam zle te rozsypku.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
dlatego zawsze powatrzam - im mniej czlowiek wie, tym lepiej spi

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dokładnie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dzieki sogi poszyly dla wszystkich

jesli idzie o sok to zamierzam pic go nadal choc juz dzieki wam wiem ze na opalenizne nie pomoze , nie bede mial raka prostaty dobre i to

a co do parowek to generalnie nie obchodzi mnie z jakigo sa miesa , wazne zeby bialka mialy ile trzeba , generalnie je lubie a najbardziej drobiowe

ps. pomyslal ktos o sou dla autora tematu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
a kto jest autorem tematu??

powrót do żywienia po latach przerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrząd na brzuszek:-)

Następny temat

Potrzeban pomoc przy ulozeniu diety redukcyjnej

WHEY premium