SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 lata stażu na diecie - 1 cykl - proszę o poradę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Może chaotycznie i mało obrazowo staram się dojść do sedna, ale wcale nie założyłem z góry, że znam odpowiedź i szukam jej potwierdzenia. Jeśli się wczytasz od początku zauważysz o co mi chodzi. Mam kilka opcji z których po prostu chcę wyłonić tą najodpowiedniejszą pod względami takimi jakie wy mi przedstawicie, a nie takimi jakie ja uważam za dobre. A jakie odpowiedzi otrzymałem? praktycznie żadne, poczytaj pytania, a potem staraj się mi wpoić to obrazowo. A teraz ponawiam pytania


1. Jakie istnieją dobre konfiguracje dla mnie na pierwszy cykl?
Boldek + prop, wino + prop, prolo + wino, itd. Prosze o uzasadnienia, nie eseje , ale przynajmniej jedno za i jedno przeciw!

2. Jak długo stosować? oraz jaki to ma być cykl wydłużony z mniejszymi dawkami? czy standard? zależnie od konfiguracji, z tego co narazie wywnioskowałem w grę wchodzą mniejsze dawki, więc tego się przytrzymam.

3. Jakie ilości zakupić proszę o dokładne dane. - Dane które pomogą mi w zakupie, jakie ilości, jakie fiolki, WSZYSTKO, nie mam o tym pojęcia dlatego pytam i tutaj żadne powolne dochodzenie do sedna w stylu everest nie ma wartości, chciałbym to po prostu wiedzieć. Uprzejmie proszę o pomoc

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ty dalej swoje.

Maxymalnie 2 środki:

1. meta,
2. prop,
3. prop + meta
4. prop + wins
5. enan
6. enan + meta
7. enan + wins

Z tego możesz wybierać. Cykl nie powinien przekraczać 8-10 tygodni. Dawki pod wagę:

1. 20mg
2. 50-100mg
3. 50-100mg / 20mg
4. 50-100mg / 20-25mg
5. 200-250mg
6. 200-250mg / 20mg
7. 200-250mg / 20-25mg

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Wszystko ładnie, ale poprosiłbym Ciebie jeszcze tylko o małą charakterystykę prop+wino,
1.nie za mocno zblokuje?
2.dawki do wagi są czytelne ale nie dla mnie, która linijka jest najodpowiedniejsza do 80kg?
3.jakich firm wołać towar?

Tylko tyle i już się zamykam

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Amanda spokojnie powoli buduj sucha mase skup sie na 5 kg w ciagu roku a bedziesz zadowolony za pare lat z wygladu systematycznosc i jeszcze raz systematycznosc

krzykacz dobrze prawi max 2 srodki ja tez jade 2 srodki przewaznie nawet jak biore 15 cykl hehe

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
1. W mniejszym lub większym stopniu każdy środek Cię zablokuje. Z tym należy się liczyć wchodząc na sok.
2. Na Moje gusta wszystkie dawki są odpowiednie dla Ciebie.

meta - UC, JELFA, ALCHEMIA, SCAN,
prop - MT, HUBEI/FARMAK,
wins - ALCHEMIA, EC,
enan - JELFA / 250-tki bez Galeniki.

Ale nie sugeruj się Moją opinią. Pewnie padnie więcej propozycji odnośnie dawek / czasu trwania / wyboru środków. Najważniejsze żebyś zsumował wszystko i wybrał 100% wartości.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Długo się zastanawiałem nad podjęciem cyklu. W treningu na pewno nie osiągnąłem wszystkiego,mimo dobrej jakościowo sylwetki i proporcjonalnej masy. Ale moim celem jest siła, moją słabą partią jest klatka i naprawdę ciężko mi z nią ruszyć. Nie boli mnie, że o wiele młodsi podnoszą więcej,po prostu dzięki wzroście siły podniosę poprzeczkę i z jej pomocą zbuduje większe mięśnie.Sam koks będzie tutaj pośrednim czynnikiem, przynajmniej w psychicznym podejściu.No ale starczy już tej filozofii Dziękuje za pomoc, krzykacz zaufam Twojej opinii i wiedzy w temacie. Winko wysusza stawy, obok glucosaminy i innych środków wspomagających stawy dobrym suplem jest incarnate, stosował ktoś do koksu?

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
https://www.sfd.pl/Stawy_trzeszcza_-_winiacz-t344747.html

https://www.sfd.pl/ból_stawów_na_cyklu-t340256.html

Oczywiście pomiń dołączanie npp jako trzeciego środka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
piknie,thx.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3614 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
nie potrzebnie kombinujesz myslac ze 1 srodek nie da konkretnego cyklu
wez sobie propionat 100mg co drugi dzien bedzie petarda
nie potrzebujesz wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Jeden środek na pewno wiele by zdziałał nie wątpię, ale tak czy tak będę miał bloka, na jednym środku wcale nie muszę mieć petardy,wszystko zależy od wielu czynników, to samo mogę uzyskać łącząc no-shotgun ze stormem i dorzucając do tego coś z supli us. tyle, że na tych prochach nic mi się nie zablokuje! a tak nigdy się nie dowiem co bym miał z lepszego połączenia.A z uwagi na to,że planuje zrobić maxymalnie 2 cykle w życiu chcę to zrobić dobrze. Mimo wszystko zastanowie się nad tym, może po prostu drugi środek dołącze w połowie cyklu pierwszego

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop i winko, cel siła

Następny temat

4 tyg on / 4 tyg off / - Winko z metka

WHEY premium