SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 cykl - Enan + Deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
Witam,

Planuję drugi cykl z iniekcją w roli głównej.
Towar to enantane 250mg oraz Deca 100mg.
Plan: 1:1 3x w tygodniu. Do wykorzystania mam 20ml jednego i drugiego więc daje to odrobinę ponad 6tygodni.
Daje nam to 750mg T / tydzień oraz 300mg D / tydzień.
Tutaj proszę o pierwszą ocenę.

Dwa zakończyć chcę 150tab. winka 10mg/tab.
I tutaj pytanie czy i jeżeli tak to jak to połączyć czasowo z długim teściem? Mam do tego osobne 10ml enana.
Planowałem e5d 3tab + e2d (weekend) 4tab = 23tab / tydzień czyli kolejne ponad 6tygodni + e3d 250mg teścia,
Poradźcie coś żeby cykl nie zrobił się za długi lub zbyt rozległy i ubogi.

Na zakończenie HCG + Clomid.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Boostery zawsze mozna dorzucic z tym ze trzeba kontrolowac cisnienie i puls ktore na cyklu i tak bedzie wysokie. Osobiscie wole filizanke kawy zamiast tych kolorowych proszkow. Zamiast tego zainwestowal bym w profilaktyke... Odnosnie profilaktyki wszystko znajdziesz w postach podwieszonych. Co do aerobow to jak najbardziej, choc nie do konca przyczynia sie do spadku wody. Tu juz czysta dieta z umiarkowana iloscia soli i kontrola estrogenu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deca w 6 tyg. to dopiero Ci się bujnie i w ogóle te kombinacje z winem bez sensu.

Zmieniony przez - MasterWroc w dniu 2012-02-28 22:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
bez sensu, że od razu? chciałem trochę się wysuszyć po nabraniu zbędnej wody ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to winko raczej nie w tym celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez sensu to weekendowe podbijanie dawki W ogóle tak to rozpisałeś, że wychodzi na to że brałbyś 3 tab. co 5 dni hehe.


Zmieniony przez - MasterWroc w dniu 2012-02-28 22:32:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
3tab ed przez 5d + 4tab ed przez 2d ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
To słucham jakichś propozycji Kolegów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
Skrytykować to można było, ale jakichś rad udzielić żeby głupie pytania się nie powtarzały to już trudniej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Widze nikt nie zajrzal w profil. To co tam napisane to aktualne? waga 72kg. Wrzuc ankiete napisz co bylo na pierwszym cylku jak zareagowales itp. Spora dawka tescia do deki pomijajac ze to bedzie Twoj drugi cykl. Jesli koniecznie to winko to zazebil bym krotkim estrem tescia. Latwiej wejsc w odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
dzięki za odpowiedź, to na wstępie.
Profil trochę nie aktualny, ale wiele się nie zmieniło.
74-75kg.
Poprzedni cykl trochę nie udany bo kombinowany: enan 250mg 20ml bity na zmianę z deką 100mg i boldenonem 200mg - raz teść z deką, raz z boldenonem 2 razy w tygodniu.
Kilogramowo mi wiele nie przyszło, 5kg max, ale zadowolony byłem ze zmiany proporcji oraz jakości mięśnia :)

Odebrałem sprzęt i okazuje się, ku zadowoleniu ;), że zarówno teść jak i deka są 200mg więc zastanawiam się nad taką rozpiską:
e3d 200mg enan + 200mg deka - potrwa to idealnie 60dni.
Na krótkiego teścia nie mogę już przejść więc 3dni po ostatnim strzale teścia z deką zarzuciłbym 3tab wina 10mg ed oraz e4d enan 200mg.
Wina mam 150tabsów więc dałoby to jeszcze 3tab ed przed 14d po ostatnim strzale teścia.

Jeszcze pytanie o dodatki, kompleks witamin (razem z omegą3), osłona wątroby, ZMA - coś jeszcze?

Zmieniony przez - audirs6 w dniu 2012-03-01 21:16:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
,,Sprzet'' ktory odebrales to sa dlugie estry ktore ladnie zaczynaja sie krecic po kilku tygodniach. A Ty chccesz przerywac cykl po 60 dniach. Zdecydowanie za krotko opcjonalnie to 12-16 tyg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA + ENAN

Następny temat

kolagen iniekcja

WHEY premium