SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 cykl. deca + enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
1. WIEK:23
2. WAGA:85
3. WZROST:181
4. WYMIARY:
-biceps:42.5
-klatka:117
-udo:64
-talia:81
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3.5
6. DIETA:
-białko:3
-węglowodany:5
-tłuszcz:1.5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:1. prop 100 mg eod
8. TRENING:split
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:7 mscy
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ekto
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:140
-martwy ciąg:150*6
-przysiad: 150*8

Witam planuje zaczac swoj drugi cykl. Mysle o deca + enan. Cykl mial by trwac 12-13 tyg. Mysle nad dawkowaniem deca 1-10 200mg e6d 1-12enan 250 mg e5d. Mam pytanie odnosnie dawek tych srodkow czy sa dobre czy moze za male?? stosowac suplementacje cynkiem podczas cyklu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Pytam póki co czysto teoretycznie dlatego ze planuję coś dopiero za minimum pół roku. Krótkie estry wymuszają strasznie częste szoty niestety a ze wszystkich przeanalizowanych środków nandrolone to praktycznie saa idealne z jednym zasadniczym minusem, że mocno blokuje a poza tym to środek idealny. Jest jeszcze kwestia spadku libido u wielu znanych mi ludzi totalna bujda ale wiele osób na forum miło z tym problem więc do tego enan. Mój wybór też padł na te środki dlatego, że po pierwszym cyklu podobno najłatwiej wrócić do równowagi hormonalnej.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Więcej testa. Masz niedobory cynku?

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
Z cynkiem jest ok chodzi mi tylko czy podczas gdy w cyklu jest deca moge stosowac cynk ktory mialby w jakims stopniu zapobiec retencji wody. Ile tego testa dac?? deci wystarczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Jeżeli masz go wystarczająco w pożywieniu, nie widzę sensu dodatkowej suplementacji. Z tym zapobieganiem retencji, to bujdy. Deki wystarczy (2 cykl ). Testa daj min 300mg e5d.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
aha ok dzieki za odpowiedzi. mam jeszcze pytanie odnosnie pct. bez hcg sie nie obejdzie co?? przez caly cykl nolva pod reka tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
HCG jak najbardziej wskazane. Miałeś objawy gino przy propie? Jak nie, to i tu nie powinno być.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
Nie nie mialem objawów gino. Jak najlepiej zrobic odblok po tym cyklu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
13-14 1000 iu e2d hcg, potem clom ok 20 dni 50 mg ed. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
Panowie nie chce zakładac nowego tematu wiec napisze w tym. Jestem mniej wiecej w polowie ww cyklu od 3 do 5 tyg waga mocno skoczyla do gory ogolny bilans to + 8 kg dosc dobrej jakosci miesnia jednak od ok 2 tyg dopadla mnie jakas stagnacja. Dieta pilnowana, trening ok wydaje sie ze wszystko robione tak jak powinno. Co moze byc przyczyna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
.

Zmieniony przez - mate112m w dniu 2012-03-08 17:17:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
mate112m podbij dawke enana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w ulozeniu cyklu DECA+Winstrol?????

Następny temat

Wino la pharma

WHEY premium