SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Otwarty Turniej Brazylijskiego Jiu-Jitsu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hast you are last.konczyny to tobiektos powinien polamac a potem przeprosic i powiedzec ze nie chcial z pewnascia o tym marzysz


Bjj rulezzzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
hast a do tego wszystkiego robisz z siebie publicznie posmiewisko, naprawde zalosne i obys nigdy w zyciu nie walczyl na zawodach (lub poza nimi) z kims kto przeczytal tego posta

KdH/BJJ/WWA

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jazda )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
ILION u samego zrodla

Dragon Ball Z jiu-jitsu

http://www.mma.sfd.pl 

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
dzieki Vithal
a to juz pewne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1327 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15377
podpisuje sie pod Neo

quidquid latinum dictum est, altum viditur

Zmieniony przez - quasar w dniu 2003-05-26 03:48:40

quidquid latinum dictum est, altum viditur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Neo, dla mnie samego to bylo big szokiem.
Trzymam balache i wszystko gut. Zgodnie z wszelkimi prawidlami gosc powinien klepac. A ten mily judoka nic.. w zaparte. No to ja dalej, zaczol mi sie drzec,klepac a sedzia do mnie podszedl - puscilem. No i teraz konsternacja. Po minutcie sedzia wznowil walke o dziwo. Przegralem na punkty.
Jak wniosek ? Jak dusic to tak aby odplynol a dzwigniowac tak aby gosc lape stracil. Na zawodach Judo
Neo, nigdy nie brales udzialu w tego typu imprezach, wiesz ze jedyne dzwignie / duszenia zostaly zaliczone dopiero po tym jak gosc odplynol (1 raz w zyciu to widzialem) albo stracil reke (wycie bylo slychac na calej sali)? Mialem kolejnego polamac? Widzisz ja mam serce i goscia nie polamalem przez co tytul MP przelazl mi kolo nosa. Buu szkoda. Moze next time.
Neo, zawody to nie miekkie kulanie sie na macie ale .. no ciezkie przezycie. Szczegolnie jak ranga jest odpowiednia.
Neo, boruta siedzi w pierdlu, ja nie. I to podstawowa roznica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
bwahahha do takich wnioskow dochodzisz ... brawo ...

ja bym obstawial zle sedziowanie ... na judo sie nie znam ale widzialem jak sedziowano na zawodach BJJ-POLSKA .. widzialem 30min filmu z lublina i widzac jak poziom bjj w polsce sie z tygodnia na tydzien podwyzsza to sedziowanie jest nadal zalosne ...

hehe chcesz "okaleczac" przeciwnikow dla jakiegos swistka i pseudo MP bwahah nawet pieniedzy duzych z tego nie ma ... szkoda zdrowia

no coz zycze powodzenia jak masz zamiar "isc na calosc" na takich "piwnicznych" i "gownianych" (sorry za epitet) zawodach jakimi sa czy to zawody BJJ-POLSKA czy LIGI-BJJ gdzie aby wystartowac trzeba "doplacac" a wiekszosc ludzi jezdzi tam zeby sie sprawdzic na arenie krajowej ... EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
pasjonujace

ale warto bylo
dowiedzialem sie na przyklad jak wielkim przezyciem sa zawody i, ze nie jest to 'miekkie' kulanie

hast
spojrz prawdzie w oczy
strzelasz co raz wiecej farmazonow i sam sie w nich pograzasz
pierwszy raz widze cos takiego, na tak duza skale, przykre

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
"Trzymam balache i wszystko gut. Zgodnie z wszelkimi prawidlami gosc powinien klepac. A ten mily judoka nic.."

wniosek pierwszy - nad balacha musisz popracowac


"i goscia nie polamalem przez co tytul MP przelazl mi kolo nosa" -

hast ty w zyciu zadnej walki nie wygrales na zawodach a mowisz o MP??

Szanuje ludzi ktorzy sie nie poddaja a przegrane powoduja jeszcze wieksza wole walki i treningu, ale ty zgrywasz w necie na wszystkich forach mega kozaka, wypisujesz glupoty a jestes..., wiec albo wgraj cos i kozacz albo posluchaj Esco i sie nie pograzaj

KdH/BJJ/WWA

KdH/BJJ/WWA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zasady w sparingu 4/4

Następny temat

BROŃ BIAŁA sprzed lat.

WHEY premium