SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Otwarty Turniej Brazylijskiego Jiu-Jitsu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
jea!

juz sie nie moge doczekac

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Otwarte zawody ? Oho :] Trzeba bedzie sie zakrecic i potwierdzic te "otwartosc".
Phc... jezdzij sobie jezdzij :) zebys potem gipsu nie nosil i nie plakal :) Specjalnie pojde do kat wyzej aby ciebie kiedys dorwac co zreszta u mnie jest ostatnio norma.
W "piwniczne" to okreslenie jednego z instruktorow bjj polska o zawodach i tych "mp"
No a teraz lu lu bo jutro kolejny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
Vithal skad wiesz ze beda to zawody otwarte
w Gdynii bylo mowione , ze beda ale o ich otwartosci nie przypominam sobie zeby wspominano??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
PHC strzez sie!!!;)

KdH/BJJ/WWA

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strzeze zaczyna mnie to wkurzac, jaki watek nie zostanie rozpoczety o bjj musi sie konczyc jakimis niesmakami. Mam nadzieje ze kiedys doczekamy sie jakiegos porozumienia miedzy klubami bjj, i moze jakis wspolnych zawodow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Jonc jak na razie w tym watku co do klubow to nieporozumien raczej nie ma, wychadza raczej kwestie osobiste;)

KdH/BJJ/WWA

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
witam,
widze ze malo sie zmienilo to forum od roku :) smiechu warte przepychanki i utarczki slowne nadal dominuja nad zdrowym rozsadkiem. Ale tak juz chyba musi byc w narodzie trzeba komus dopieprzyc zeby sie lepiej poczuc chociaz slownie. Wiekszosc z nas zastanawia sie o co tu chodzi,jakies dziwne podzialy na BJJ polska i reszta. Tu nie odpowiem na wasze pytanie dlaczego tak jest - sam nie wiem ale mawiaja ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. Ciekawi mnie jednak ze wiekszosc tych krzyczacych i ziejacych jadem to byli czlonkowie BJJ Polska ktorzy czuja sie tak bardzo urazeni (patrz Fiodor,Hast itp). nie znam szczegolow zatraczki Hasta z Boruta ale pamietam za starych czasow kiedy to wszystko bylo "dobrze" i wszsycy mysleli o tym jaki trenowac i jak byc lepszym. HAst tu do ciebie - nie znam cie jako czlowieka z "zycia" a tylko z kliku wspolnych treningow i nigdy nie spodziewal bym sie za sympatycznego czlowieczka moze wylewac sie tyle zlosci (moze to jakies osobiste powody) ale juz pare razy przesadziles i to ostro a teraz bierzesz sie za pobliczne grozenie (gips dla PHC to juz przesada) na to sa paragrafy a uwazaj bo tutaj tego postu nie wykasujesz jak to robisz na innych forach.
co do zjednoczenia to jeszcze dlugo sie niczego nowego nie nalezy spodziewac bo ... to nie jest nasza domena. Jedyne co mozemy zrobic my mali, zjadacze chlebka ktorych nie interesuja zagrywki na szczytach wziasc sie do roboty i robic swoje a moze kiedys (wierze w to szczerze) zaowocuje to jakims ogolnopolskim zawieszeniem broni i porozumieniem dla szczesliwosci nas wszsystkich ktorzy pragna spokojnie i w dobrych warunkach trenowac BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU.

POzdrawiam,

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Neo,
Czemu planuje robic dzwignie do zlamania ? Aby sedzia nie mogl przerwac a co uczynil ostatni na zawodach w jakich bralem udzial. To odebralo mi zasluzone zwyciestwo. Tak po prostu planuje robic zawsze kiedy uda mi sie wyciagnac dzwignie. Na pewno nie planuje patrzec na to czy gosc klepie czy nie.
A zebys wiedzial Neo. Pan boruta i KM zalezli mocno mi za skore na plaszczyznie prywatnej. Jeden i drugi mi grozil nie liczac pogrozek pod moim adresem.
Neo, jest Ok jak ktos nie czepia sie mojego prywatnego zycia a to uczylini obaj panowie. A ostatnio jeden kumpel obu panow tez zasluzyl sie nie tylko mnie tyle ze w miedzy czasie dostal tyle na ile go ocenialem i jak narazie jest ok.
A trenowac trenuje spokojnie Neo. Co prawda nadal mam te sama kontuzje od roku prawie ale robie sie coraz lepszy co przyznac moga osoby ktore ze mna trenuja. No a teraz czas aby isc na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
"Czemu planuje robic dzwignie do zlamania ? Aby sedzia nie mogl przerwac a co uczynil ostatni na zawodach w jakich bralem udzial. To odebralo mi zasluzone zwyciestwo. Tak po prostu planuje robic zawsze kiedy uda mi sie wyciagnac dzwignie. Na pewno nie planuje patrzec na to czy gosc klepie czy nie."

Hast jesli tak piszesz mam nadzieje, ze jak Tobie ktos wyciagnie dzwignie tez nie bedzie zwazal czy klepiesz czy nie.
Co to wogole za wypowiedz to jest sport, a jak chcesz prawdziwych emocji bez odklepywania to takiw walki tez sa albo zakrec sie gdzie w kibicowskich kregach moze nawet nie zdazysz czasem odklepac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Witam,
Zawsze zdanie "uczen przerosl mistrza" kojarzylo mi sie bardzo pozytywnie.A jednak w twoim przypadku Hast to zupelna odwrotnosc. Wypowiedzi Boruty choc trafne i poprawne merytorycznie zawsze bylu przesikniete pewna zloscia, fanetyzmem a czasami wrecz nienawiscia. Ty walczac z nim (nimi)stales sie taki sam a nawet gorszy. Zauwarzyles jak bardzo jestes do niego podobny. Wypowiedz o przeciaganiu dzwigni to cos trzeba zaliczyc juz do pewnego rodzaju upsledzenia(bez obrazy) ale jak w sportowej walce w sportowym duchu mozna chciec umyslnie zrobic komus krzywde? Okaleczyc? Zastanow sie bo dla mnie taka wypowiedz graniczy z wypowiedza skrajnego muzulmanskiego fundamentalisty !!!Jak maja do ciebie teraz podejsc ludzie ktorzy spotkaja sie z toba w jakich kolwiek zawodach??? przeciez ty publicznie chcesz im lamac rece. nie kumam, oceniasz ludzi od ktorych przestales sie roznic Nie potrafie zrozumiec, gdzies zbladziles stary ale to nie moj problem.

Pozdrawiam,

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zasady w sparingu 4/4

Następny temat

BROŃ BIAŁA sprzed lat.

WHEY premium