SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 KOSZULKI EVERLASTA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931
Ok,zgłosze sie do ciebie jak bede zainteresowany twoja oferta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931


mam do załatwienia takie buty lacoste ,jeżeli będzie ktoś zainteresowany zapraszam na gg cena do uzgodnienia,piszcie jakie numery was interesuja to zobacze czy sa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931


bluza everlast rozpinana z kapturem rozmiar L ,sprzedam za 115 zł ,mogę wystawić na allegro,jest to L ale prawie jak XL bo są to większe numeracje ,jeżeli ktoś jest chętny mogę jeszcze tanio jakąś koszuleczke dorzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931
aha ,noi jak ktoś zainteresowany to więcej fotek na email prześle bo tutaj mi sie ciężko wgrywają,na real fotkach bluza prezentuje się dużo efektowniej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931


witam , mam do zaoferowania parę nowych rzeczy ,buty lonsdale brązowe rozm 45 ,lonsdale białe 46 cena butów 90 zł i spodenki w cenie po 50 zł sztuka,jeżeli ktoś będzie chciał szerszą oferte butów prześle na email,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931


spodenki rozmiary ,s,m.l,xl,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931


rozm - 46 cena 90 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931


rozm 45 cena 90 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedam pare odzywek :P

Następny temat

[S] Weider Mega Mass - 7kg

WHEY premium