SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl - metanabol.. prosba o ocene

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 433 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8357
NoIzZeR jestes poprostu mega zmasowanym kokxem po piramidzie haha i komu to powinno byc kogo zal bierz sterydy i rosnij !!! buahaha / ale chlopakom z niedowaga to ty nie radz brania sterydow panie madryyy

Zmieniony przez - Gregory198 w dniu 2007-12-13 19:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Gregory198 dobra spokój juz popatrz na pierwsze posty autora. Tak jak pisalem, na jego miejscu bym poczekał z braniem koksu, sam wziałem te 70 tabsów, teraz zaluje bo moglem to samo osiagnac na odzywkach z tym ze w dluszym okresie czasu, ale mniejsza z tym. On napisal ze i tak wezmie i tak, pamietam swoje podejscie tez tak mowilem i nie jeden tutaj mi pisal zebym nie bral, ale i tak postawilem na swoim. A do koxa to mi brakuje w ch.uj i jeszcze troche ..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
jak wezmiesz tak czy siak to
15mg ed ( 3 tabsy dziennie, po 1 naraz a nie 3!!!!! zawsze w trakcie lub po posilku)
Do tego oslonki na watrobe, jakbys odbloku nie dal do tego wiele sie nie stanie, jak juz to 12 sztuk clomidu. 2 tabletki na wieczor w pierwszym dniu a potem po jednej do konca

Nic nie wyjdzie bez diety. Tu odsylam cie do dzialu dieta, kase wpakuj w dainera badz carbo i bialeczko. Tydzien po odblokowaniu (jesli bedzie) wez mono kreatyne

Zmieniony przez - poprawa11 w dniu 2007-12-13 20:00:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 433 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8357
z tego co widziałem to napisales " co wy gadacie ja bralem 6kg masy extra cos wspanialego... i rozpisales extra piramide...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
qrwa nastepny,czy was pogrzalo?
chlopak sie wachal ale po takich postach z tymi poradami psu na bude to jeszcze wezmie ta mete,
nie sluchaj ich i kup za te 200zeta jakiegos gainera,zobaczysz ze bedzie szlo,za rok wroc i sie przypomnij

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 433 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8357
nastepny... jest tu jakis admin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
to najlepsza rada
przeczytaj dzial dieta dokladnie, potem dzial trening, potem dzial suplementy dobierz dla siebie, jak nie wiesz dokladnie to sie tam popytaj. A ta rozpiska to jakbys sie uparl!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Gregory198, no tak z efektów byłem zadowolony, a z tym że zaluje ze wzialem chodzilo mi o to, że to samo mogłem osiagnac bez brania koksu.. Tylko ze dlużej by mi to zajęło. Obecnie jade tylko na odżywkach i jest elegancko..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
to noizer na poczatku tak mogles napisac, a nie wyskakujesz z ta swoja piramidka dla chlopaka ktory pewnie dopiero zacznie cwiczyc,czytales jakie ma wymiary?

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
niektorz to sa zalosni

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

roztrenowanie przed bomba?

Następny temat

Iniekcja

WHEY premium