SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17-bol fizogen

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie informacje odnosnie tegoproduktu?

dostalem w spadku i niebardzo wiem co z tym zrobic(tak czy inaczej wszamam) tak zeby to mialo rece i nogi:]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Dajcie sobie z ta cala marka spokoj i jej wynalazkami z dupy wzietymi. To taki amerykanski Megabol. Jak chcecie naprawde dobre PH to tylko Generic Labz i Comeptive Edge labs. Jak alternatywy to E-BOL z Thermolife.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818


http://www.bodybuilding.com/store/fiz/17bol.html
http://www.discountanabolics.com/p/FZ12

tylko w USA jest ten produkt ,napewno ma silne działanie anaboliczne

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2006-09-17 21:20:15

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to akurat wiedzialem

chodzi mi bardziej o kwestie przynaleznosci - ph, sciema, inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
TEZ JESTEM CIEKAW- DOSTALEM DZIS PROBKE 3 KAPSY. CHYBA GOWNO CO? mam w gazecie rozpisany cykl na relamowce z tego i cykl wyglada 12 tygodni biorac w szczycue 9 caps na dzien plus drugi srrodek o podobnej nazwie w tych samych ilosci. wiec nie wiem czemu dali mi na probe 3 kapsy chyba zebym se przed sraniem "strzelil"

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
To jakiś shit, niby na wycinke a z drugiej strony pisze ze ma wspomagac beztłuszczowe przyrosty... I ta nazwa jeszcze.


O znalazłem recenzję
Review:

this product is crapp. I followed the instructions ate the way it instructed. pumped up my cardio and the only improvment that might be atributed to this product is the 2 lbs i dropped in the initial 2 weeks. I would never spend the money on fizogen products they are over priced and givin steriod like names and have ZERO effect. If you step up your cardio and eat that much protein you will losw weight.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha czyli do sniadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Odświeżam sprzed dwóch lat teraz ten produkt jest dostepny w sklepie sfd.pl i ponawiam pytanie czy jest to ph czy inny anabolizer zwiazki w składzie mi nieznane,testował to juz ktos z was?kopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Podwieszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
eee odpowie mi ktoś może ktos testował może Kogut ze sklepu sfd.pl???Jak macie w sprzedaży kupiłbym,ale szukam opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
podbij w tak glupi sposob ten temat raz jeszcze a pewnie wylapiesz bana

1 za odswierzanie

2 za spam

nikt nie stosowal jak widac bo to gowno, jesli bylby to jakis cudowny suplement to chyba byko by o tym glosno nie sadzisz?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl

Następny temat

Jabłczan w wieku 16 lat

WHEY premium