SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 maja - UFC 262: Charles Oliveira vs Michael Chandler o wakujący pas wagi lekkiej

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zapowiada się mega trash talk i że będzie warto oglądać nawet konferencje, tylko że... Nate'owi będzie ciężko to wygrać. Może w ten sposób że Leon zamiast zapasów będzie chciał przetestować swoją stójkę i się przejedzie. Oby

209


Zmieniony przez - Puar w dniu 2021-03-31 14:51:46

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Chris Unger/Zuffa LLC

Michael Chandler przewiduje, że pierwszą obronę pasa wagi lekkiej UFC będzie miał przeciwko Conorowi McGregorowi

Michael Chandler wierzy, że zawalczy z Conorem McGregorem po tym jak 15 maja pokona Charlesa Oliveirę w walce o pas mistrza wagi lekkiej UFC.

W głównym pojedynku gali UFC 262, Michael Chandler i Charles Oliveira zawalczą o wakujący tytuł mistrza wagi lekkiej. Choć wielu fanów MMA uważało, że Dustin Poirier powinien dostać walkę o tytuł, to jednak zrezygnował on z szansy na rzecz trylogii z Conorem McGregorem, która jest planowana na lipcową galę UFC 264.

Jednak Chandler jest przekonany, że Irlandczyk dokona wymaganych poprawek w swojej taktyce i przygotowaniu i pokona Poiriera w kolejnym starciu. To zwycięstwo ustawiłoby wówczas walkę między nimi na pierwszej obronie tytułu przez Chandlera, który twierdzi, że zostanie nowym mistrzem.

Michael Chandler
„Jeśli postawiłbym na to swoje pieniądze, myślę, że będzie to Conor (McGregor). Myślę, że dokona kilku poprawek, bardzo małych drobnych poprawek i zdobędzie zwycięstwo w tej trylogii (z Dustinem Poirierem)” – powiedział Chandler w rozmowie z ESPN.


Jeśli McGregor pokona Poiriera w trylogii, nie ma wątpliwości, że dostanie walkę o tytuł. Byłaby to ogromna walka, a ponowne zdobycie przez Irlandczyka tytułu mistrza UFC będzie dużym biznesem dla organizacji. Walka Chandler vs. McGregor byłaby również bardzo ciekawym pojedynkiem stylistycznym, a starcie z McGregorem obfitowałoby w wiele trash talk’u.

Michael Chandler jest po zwycięstwie nad Danem Hookerem w swoim debiucie w UFC, w co-main evencie gali UFC 257. Było to jego trzecie zwycięstwo z rzędu i ugruntowało jego pozycję w pierwszej piątce wagi lekkiej, a także umocniło jego roszczenie do walki o pas UFC.

Conor McGregor natomiast od czasu swojej legendarnej walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem ma zaledwie trzy stoczone walki w MMA, których bilans to 1-2. Jego jedynym zwycięstwem było 40-sekundowe TKO nad Donaldem Cerrone, po tym jak przegrał przez poddanie z Khabibem Nurmagomedovem o pas w swoim powrocie do Oktagonu. Jednak już na początku walki z Poirierem odnosił pewne sukcesy, więc jak mówi Chandler, jeśli wprowadzi pewne poprawki, to jego ręka może powędrować w górę w geście zwycięstwa.

Na razie jednak Michael Chandler skupia się na Charlesie Oliveirze i walce o tytuł mistrza UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

MMAJunkie.com

„Życzę ci wszystkiego najlepszego, mimo że wyglądasz jak g***o” – Khabib Nurmagomedov zareagował na przytyki Tony’ego Fergusona

Khabib Nurmagomedov w końcu odpowiedział na częste zaczepki Tony’ego Fergusona o tym, że kiedyś w przyszłości dojdzie między nimi do walki.

Khabib Nurmagomedov (29-0 MMA, 13-0 UFC) i Tony Ferguson (25-5 MMA, 15-3 UFC) mają jedną z najbardziej zaciekłych rywalizacji w historii UFC, która nigdy nie zakończyła się walką. Obydwaj zawodnicy byli zestawiani do walki pięciokrotnie w latach 2015-2020, ale za każdym razem pojawiało się coś, co uniemożliwiało doprowadzenie pojedynku do skutku.

Teraz Nurmagomedov wycofał się już z rywalizacji w MMA, zrzekając się tytułu wagi lekkiej UFC, który dzierżył przez kilka lat. Wszystko wskazuje na to, że będzie trzymał się swojej decyzji o zakończeniu kariery, co oznacza, że walka z Fergusonem nigdy nie dojdzie do skutku.

Mimo to, nie powstrzymało to Fergusona od wspominania o tym i przekonania, że w końcu dostanie w swoje ręce Nurmagomedova:
https://twitter.com/TonyFergusonXT/status/1377318294399553538?s=20

To nie jest pierwszy raz, kiedy Ferguson wysyła takie wiadomości do Nurmagomedova od czasu jego ostatniej walki z Justinem Gaethje na UFC 254 we wrześniu. „Orzeł” dotychczas ignorował zaczepki Fergusona, ale tym razem postanowił odpowiedzieć.

Ferguson ma zarezerwowaną krytyczną walkę w swojej karierze przeciwko Beneilowi Dariushowi na gali UFC 262, która odbędzie się 15 maja w Houston. „El Cucuy” przystępuje do walki mając za sobą dwie porażki z rzędu, i jeśli były tymczasowy posiadacz tytułu wagi lekkiej chce odzyskać dawną chwałę, zwycięstwo jest koniecznością.

Nurmagomedov przypomniał o tym Fergusonowi i złożył mu życzenia, po czym odprawił go z obelgą.

Khabib Nurmagomedov
„Niedługo masz walkę, twój przeciwnik jest bardzo twardy i najbardziej niedoceniany w dywizji lekkiej, skup się na nim. Życzę tobie i twojej rodzinie wszystkiego najlepszego, mimo że wyglądasz jak g****.”

https://twitter.com/TeamKhabib/status/1377377993463455750?s=20 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Tony Ferguson o swoich dwóch porażkach: „To najlepsza rzecz, jaka przydarzyła się mnie i mojej rodzinie”

Tony Ferguson przewalczył prawie dekadę bez porażki, ale dobra passa opuściła go w 2020 roku, kiedy to "El Cucuy" stoczył dwie przegrane walki. Mimo to wierzy on, że te porażki były najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mu się przytrafiła.

Ferguson w pierwszym pojedynku walczył z Justinem Gaethje o tymczasowy tytuł wagi lekkiej w maju. Niestety, Ferguson poniósł porażkę przez TKO w piątej rundzie. „El Cucuy” następnie wziął walkę z krótkim wyprzedzeniem z Charlesem Oliveirą na UFC 256 i przegrał przez decyzję w walce, w której został zdominowany.

Teraz, przed swoją walką z Beneilem Dariushem na UFC 262, Ferguson mówi, że przegranie dwóch walk z rzędu było najlepszą rzeczą jaka mu się przytrafiła.

Tony Ferguson
"W zeszłym roku nie miało to nic wspólnego z trenerami czy czymkolwiek innym" - powiedział Ferguson w wywiadzie dla Submission Radio. "Poważnie, biorę na siebie cały upadek i całą winę za to, ale te dwie porażki, które miałem, będę z wami szczery: to było najlepsze doświadczenie edukacyjne, jakie prawdopodobnie mogłem kiedykolwiek mieć i najlepsza rzecz, jaka przydarzyła się mnie i mojej rodzinie.

Goniąc za gościem takim jak (emerytowany były mistrz) Khabib, a następnie próbując dostać walkę, a następnie nie dostając walki, a potem mając tymczasowe pasy zawieszone przed tobą, walka jest tym, czym jest. Nie można się wściekać na walkę. Ale to, jak grasz w tę grę, to jest właśnie twoje podejście. I to właśnie zrobiłem w tym roku. Całkowicie zmieniłem swoje podejście."


Wraz z kolejnymi niepowodzeniami, Ferguson zmienił swój trening i sposób myślenia. Teraz, jak sam mówi, ma w sobie z powrotem ogień jak wtedy, gdy rywalizował w programie The Ultimate Fighter. Ferguson wie również, że walka z Dariushem jest idealna, aby wrócić do swojego stylu mieszania zapasów i uderzeń, zamiast bycia zbyt jednowymiarowym.

Tony Ferguson
"Jestem głodny walki jak cholera. I nie czułem pociągu do rywalizacji. Będę szczery: jeszcze nawet nie sparowałem, ale mam ten cholerny głód po prostu będąc wokół tego wszystkiego.

Zamiast mentalności studenckiej, wróciłem do mentalności olimpijskiej. Zacząłem otaczać się ludźmi, którzy są głodni jak ja i jak oni byli przez długi czas. I zacząłem się odnajdywać w tym o wiele łatwiej, bo wiedziałem, że mogę odnaleźć się w takim rodzaju pracy nad sobą."




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Zdaniem Ali’ego Abdelaziza, Nate Diaz zostanie pretendentem numer jeden jeśli pokona Leona Edwardsa

Nate Diaz jest o krok od walki o tytuł mistrzowski w wadze półśredniej, jak twierdzi menadżer mistrza Kamaru Usmana, Ali Abdelaziz.

W walce co-main event gali UFC 262, która odbędzie się 15 maja, Nate Diaz powróci do Oktagonu i zmierzy się z Leonem Edwardsem w bardzo oczekiwanej walce. Pojedynek ten będzie pięciorundowym starciem i według menadżera Kamaru Usmana, jeśli Diaz wygra, będzie pretendentem numer jeden i otrzyma kolejną szansę na zdobycie tytułu.

Ali Abdelaziz
„Słuchajcie, Kamaru jest mistrzem. Do czasu zakończenia tej walki, walczył trzy razy od czasu walki z Covingtonem. Jeśli Colby Covington myśli, że po jednym zwycięstwie dostanie szansę na tytuł, to jest szalony. Mamy Leona Edwardsa z dziewięcioma lub ośmioma wygranymi walkami, jeśli pokona Nate’a Diaza, będzie pretendentem numer jeden” – powiedział Abdelaziz w rozmowie z MMAJunkie. „Jeśli Nate Diaz pokona Leona Edwardsa, to on będzie pretendentem numer jeden, proste. Colby nigdzie nie jest pretendentem numer jeden. Nie możesz po prostu wygrać z Woodleyem i dostać title shota, a mistrz walczył już trzy razy. On jest może pretendentem numer sześć. Colby Covington nie lubi się bić.”


Chociaż Nate Diaz ma za sobą przegraną z Jorge Masvidalem na UFC 244 o tytuł BMF i ma bilans 3-3 w swoich ostatnich sześciu walkach, ale posiada duże nazwisko. Jeśli uda mu się pokonać Edwardsa, nie ma wątpliwości, że może dostać walkę o tytuł, ponieważ będzie to walka o duże pieniądze. Jednak wciąż musi pokonać Anglika, co łatwiej powiedzieć niż wykonać.

Abdelaziz mówi, że Diaz będzie pretendentem numer jeden, ale to nie on zestawia walki. Być może matchmakerzy chcieliby zobaczyć rewanż z Kamaru Usmana z Colbym Covingtonem lub pojedynek ze zwycięzcą walki Gilbert Burns vs Stephen Thompson, jeśli Usman obroni pas w rewanżu z Jorge Masvidalem na gali UFC 261.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Oficjalny plakat i aktualna karta walk gali UFC 262: Oliveira vs. Chandler

Organizacja UFC zaprezentowała oficjalny plakat gali UFC 262: Oliveira vs. Chandler, która odbędzie się 15 maja w Toyota Center w Houston w Teksasie i na której o wakujący pas wagi lekkiej zawalczą Charles Oliveira i Michael Chandler. W walce co-main event w wadze półśredniej zmierzą się Leon Edwards i Nate Diaz.

Po zrzeczeniu się tytułu mistrza przez Khabiba Nurmagomedova (29-0, 13-0 w UFC), organizacja ogłosiła pojedynek między Charlesem Oliveirą (30-8 1 NC, 18-8 1 NC w UFC, #3 w rankingu UFC) a Michaelem Chandlerem (22-5, 1-0 w UFC, #4 w rankingu UFC), który wyłoni nowego mistrza kategorii lekkiej. 5-rundowe starcie lekkich będzie najważniejszym wydarzeniem gali.

Oliveira ma za sobą znakomitą serię ośmiu zwycięstw z rzędu odniesionych w ciągu ostatnich trzech lat. W zeszłym roku Brazylijczyk odniósłł dwa bardzo znaczące zwycięstwa, najpierw poddając Kevina Lee a później pewnie na punkty pokonując Tony’ego Fergusona.

Chandler dołączył do UFC w zeszłym roku a jego debiut w Oktagonie był jednym z najbardziej wyczekiwanych. Były mistrz Bellatora udanie zadebiutował podczas UFC 257 szybko rozprawiając się z Danem Hookerem nokautując go już w pierwszej rundzie.

Walka Leona Edwardsa i Nate’a Diaza w wadze półśredniej będzie pierwszą pięciorundową walką w historii UFC, która nie będzie walką o tytuł lub walką wieczoru.

Edwards (18-3 MMA, 10-2 UFC, #3 w rankingu UFC) jest niepokonany od 2015 roku, a do swojej ostatniej walki z Belalem Muhammadem (13 marca) przystąpił z serią ośmiu zwycięstw z rzędu. Walka zakończyła się w 2 rundzie na skutek faulu po tym jak Edwards uderzył Muhamamda palcem w oko i uniemożliwił mu kontynuowanie walki. Pojedynek został uznany jako nierozstrzygnięty.

Diaz (20-12 MMA, 18-11 UFC) nie rywalizował ani nie był zestawiony do pojedynku od przegranej w walce o tytuł „BMF” z Jorge Masvidalem w listopadzie 2019 roku. Jeden z najbardziej popularnych fighterów w historii UFC, Diaz pozostawał aktywny na Twitterze podczas czasu spędzonego z dala od klatki, od czasu do czasu uderzając w niektórych zawodników i potencjalnych przyszłych przeciwników.

Poniżej aktualna karta walk:

UFC 262: Oliveira vs. Chandler

Data: 15.05.2021
Miejsce: Toyota Center, Houston, Teksas – USA

Walka o tytuł wagi lekkiej (wakat)
155 lbs.: Charles Oliveira vs. Michael Chandler

Co-main event
170 lbs.: Leon Edwards vs. Nate Diaz

155 lbs.: Tony Ferguson vs. Beneil Dariush
145 lbs.: Shane Burgos vs. Edson Barboza
185 lbs.: Jack Hermansson vs. Edmen Shahbazyan
185 lbs.: Ronaldo Souza vs. Andre Muniz

Zapowiedziane walki
125 lbs.: Priscila Cachoeira vs. Gina Mazany
125 lbs.: Katlyn Chookagian vs. Viviane Araújo
125 lbs.: Alex Perez vs. Matt Schnell
125 lbs.: Andrea Lee vs. Antonina Shevchenko
185 lbs.: Jordan Wright vs. Jamie Pickett
155 lbs.: Christos Giagos vs. Joel Álvarez
155 lbs.: Damir Ismagulov vs. Rafael Alves
145 lbs.: Mike Grundy vs. Lando Vannata
155 lbs.: Kevin Aguilar vs. Tucker Lutz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Nate Diaz kontuzjowany, walka z Leonem Edwardsem przesunięta na UFC 263 w czerwcu

Walka Nate’a Diaza z Leonem Edwardsem nie odbędzie się w tym miesiącu na gali UFC 262 z powodu kontuzji Diaza. Ich pojedynek przesunięto na kolejną numerowaną galę UFC 263 w czerwcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Odliczanie do UFC 262: Oliveira vs. Chandler

Materiały video promujące zbliżającą się galę.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna numerowana gala największej organizacji MMA na świecie. W walce wieczoru UFC 262 Charles Oliveira podejmie Michaela Chandlera w rywalizacji o wakujący pas kategorii lekkiej. W co-main evencie, również w limicie dywizji lekkiej, Tony Ferguson podejmie Beneila Dariusha.

Poniżej materiały video pokazujące przygotowania wymienionej czwórki do zbliżających się walk.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC

Michael Chandler zareagował na usunięcie z karty walk UFC 262 walki Nate’a Diaza z Leonem Edwardsem

Pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC Michael Chandler odniósł się do kwestii usunięcia walki Leon Edwards vs Nate Diaz z zaplanowanej na przyszły weekend gali UFC 262.

Michael Chandler zmierzy się w sobotę z Charlesem Oliveirą, a zwycięzca zdobędzie wakujący tytuł mistrza wagi lekkiej UFC. Pierwotnie pojedynkiem co-main event miała być walka Diaza z Edwardsem w wadze półśredniej, ale została ona przełożona po tym jak Diaz doznał drobnej kontuzji podczas treningu. Rozmawiając z Farah Hannoun z MMAjunkie.com, Chandler zareagował na wiadomość, że Diaz vs. Edwards nie odbędzie się na UFC 262.

Michael Chandler
"Tak, mam na myśli to, że za każdym razem, gdy możesz dzielić wydarzenie z Natem Diazem – on i ja nie jesteśmy przyjaciółmi, nie sądzę, że kiedykolwiek będziemy przyjaciółmi, nie sądzę, że jesteśmy podobnie myślącymi osobami – ale nie ma wątpliwości, że on ściąga uwagę, przynosi hype. I to jest właśnie to błędne koło Nate'a Diaza. On mógł przyćmić nowego gościa. Ja jestem nowym gościem, dopiero co się tu znalazłem. Nie mam nic przeciwko temu, że wypadł z karty – ale, nie cieszę się, że z jego kontuzji, nigdy nie życzę nikomu kontuzji – ale rozumiecie o czym mówię, to zostało tylko przesunięte o cztery tygodnie. On nadal będzie miał swoją szansę i będzie miał szansę na walkę z kimś z pierwszej trójki i może skończyć się to walką o tytuł, jeśli wygra tę walkę.

Więc tak czy inaczej, byłoby świetnie. Wszystko co wiem to to, że to wszystko zostało zaaranżowane przez bardzo, bardzo, bardzo suwerenną siłę wyższą niż ja i UFC odkąd podpisałem kontrakt z UFC, ponieważ wszystko do tej pory układa się dla mnie idealnie. Czuję się po prostu niesamowicie błogosławiony, że mogę być częścią tego całego wydarzenia, być częścią tej całej sprawy. Czy Nate Diaz jest na karcie czy nie, to nadal jest to fenomenalna karta od góry do dołu. Co-main eventem jest teraz Tony Ferguson vs. Beneil Dariush, bardzo mocna walka w wadze lekkiej, więc zobaczymy jak to wszystko się rozwinie. Wiem tylko, że 15 maja zamierzam pokazać się z jak najlepszej strony."

https://twitter.com/Farah_Hannoun/status/1390813941190873088?s=20 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC

Giga Chikadze jest zwarty i gotowy na zastępstwo na gali UFC 262

Giga Chikadze jest gotowy do walki, jeśli któryś z pojedynków na gali UFC 262 nie dojdzie do skutku.

Giga Chikadze (13-2 MMA, 6-0 UFC) leci do Houston, aby wspierać kolegę z klubu Beneila Dariusha, który w sobotę walczy w co-main evencie z Tonym Fergusonem. Ale jeśli UFC będzie potrzebowało zawodnika rezerwowego do któregoś z pojedynków w 145 lub 155 funtach, Chikadze będzie gotowy, aby wskoczyć do rywalizacji.

Giga Chikadze
„To co robię teraz, to kupuję bilet – będę w Houston. I ktokolwiek (odpadnie), będę tam” – powiedział niedawno Chikadze w rozmowie z MMA Junkie. „Myślę, że to bardzo dobre widowisko. Mój brat (Dariush) tam walczy i ja też chcę tam być. Jeśli znajdzie się jakaś walka również dla mnie, to byłoby to niesamowite. Ale jeśli do walki nie dojdzie, to i tak będę się cieszył wspierając Benny’ego.

145, 155 – tak. W obu przypadkach. Będę tam.”


Chikadze ma kilka potencjalnych opcji na swoją kolejną walkę. Na otwarcie karty głównej dojdzie do kluczowego starcia w wadze piórkowej pomiędzy Shanem Burgosem a Edsonem Barbozą. Natomiast w walce wieczoru odbędzie się pojedynek o wakujący tytuł wagi lekkiej pomiędzy Charlesem Oliveirą i Michaelem Chandlerem. Nawet Dariush walczy w wadze lekkiej i nie żeby Chikadze miał coś złego do powiedzenia na temat swojego kolegi z drużyny, ale jeśli on nie będzie w stanie wyjść do walki z Fergusonem, to też jest taka opcja, że Gruzin chętnie go zastąpi.

Chikadze, który walczył nieco ponad tydzień temu, kiedy to zgarnął największą wygraną w swojej karierze, kończąc Cub’a Swanson’a na UFC on ESPN 23, chce kontynuować swoją karierę. Uzyskał bilans 4-0 w 2020 roku i chce to przebić pozostając gotowym na każdą okazję, która się pojawi – nawet w wadze półśredniej, jeśli pojawi się dobra walka.

Giga Chikadze
„To trochę późny start, ponieważ tym razem walczyłem w maju, ale chcę być zajęty. Chcę pobić swój stary rekord. W zeszłym roku walczyłem cztery razy. W tym roku chcę walczyć pięć razy. To będzie pewnie trochę trudne, ale na pewno chcę pobić rekord. Więc wygrywanie walk w weekendy (pomogłoby). 145 lub 155, cokolwiek dużego do 170, jestem otwarty. (…) Bardzo czekam na walkę Conor McGregor vs. Dustin Poirier, chcę być zastępstwem również na tę walkę.”




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FEN 33: LOTOS Fight Night odbędzie się 27 marca

Następny temat

Gilbert Burns kontra...

WHEY premium