SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 Lat ile na klate ? :)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam was mam takie male pytanko jak biore 45kg na klate 5 razy to dobrze czy zle ?? a jak zle to ile powinienem wyciskac w wielu 15 lat i wadze 60kg. dla waszego ulatwienia chodzę na silkę ze 3 miesiące na początku wyciskalem 25 kg po 10X 4 serie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
W tym wieku to juz powinnes wyciskac minimum 200 kg

Nie ma czegos takiego ze na dany wiek musisz wyciskac tyle. W tym wieku zamiast sie skupiac na tym ile wyciskach poszukaj dobrego planu treningowego i wykonuj cwiczenia poprawnie do tego dieta i bedziesz mial postep.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha dzięki ci wielkie:) plan treningowy kolega ma mi ulozyc a diete ułożę. ale to dobrze jak na mnie 45kg na klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
zayebiście dobrze kolego trenuj dalej

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jak juz bedziesz mial diete to wrzuc do dzialu odzywiania to Ci ocenia a trening wrzuc do dzialu juniora. Albo nie wez zaloz jeden temat w dziale juniora i wrzuc razem diete i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki :) napewno będę trenował dalej mam cel do osiągnięcia pobic rekord kolegi 120 kg mój rocznik :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost masy mięśniowej

Następny temat

Pytanie odnośnie gainera.

WHEY premium