SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1500 kcal przez 8 miesiecy and zero .....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1170
Wlasnie niedawno sobie zalozylam gadu gadu ale jeszcze nie czatowalam moj numer to 8256591

Milena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
no to sprubuj życzę szczęścia i udanych rezultaltów


oraz wesołyclh świąt i mokrego śmingusa dyngusa

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakrześ, nie śmieć tak i pisz z sensem

Milena, tętno jakie powinnaś utrzymywać w trakcie ćwiczeń aerobowych możesz wyliczyć sobie według zasad zawartych w tym poście : https://www.sfd.pl/temat134387/

Co do Twojego programu ćwiczeń nie ma najmniejszych obaw o to że będziesz tracić mięśnie, raczej powinnaś je rozwijać pod warunkiem przejścia na racjonalną dietę.

Jeśli chodzi o tempo metabolizmu, to Twoje zapotrzebowanie wyliczałem wstawiając do wzoru również Twój wiek, jest więc tu uwzględniony spadek tempa przemiany materii związany z wiekiem. Brak uczucia głodu w Twoim przypadku jest dość oczywisty - po 8 miesiącach trudno oczekiwać aby głód, ktory jest formą obrony i sygnałem od organizmu że jesz za mało, jeszcze występował. Organizm jest po prostu przyzwyczajony do pracy w takim trybie i z taka ilością dostępnej energii. Dodatkowo jak już pisałem wcześniej długie pozostawanie na jednakowym ujemnym poziomie kalorycznym diety bardzo spowalnia metabolizm (już po dwóch tygodniach takiego odchudzania można zauważyć pierwsze objawy, a co dopiero po kilku miesiącach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Bardzo fajne forum. Zajrzałam tu przez przypadek ale skoro już tu jestem to może pomożecie i mi. Mam 23 lata. W lutym zaczełam walczyć z kilogramami. Mam 163 cm wzrostu i ważyłam 65 kilo, teraz waże 59 (było mniej ale święta były). Na basen chodze od roku 2 razy w tygodniu, teraz zaczełam chodzić na aerobik 2 razy w tygodniu. Jestem zdrowa, biorę tylko tabletki hormonalne. Mam niedobór witamin (po paznokciach widać). Chciałam prosić o obliczenie mi zapotrzebowania na kalorie i pomoc w ułożeniu racjonalnej diety. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam zapoznanie się z artykułami do których linki znajdują się w tym poście :

https://www.sfd.pl/temat137071/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki. Jużprawie ułożyłam sobie diete. Bardzo fanje i przydatne artykuły. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bedziesz miała gotową dietę - mozesz umieścić w osobnym poście, może coś doradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałam tu takie ładne wyliczenie progu kalorii. Jak to dokładnie policzyć? Moje dane to:

wiek 21
wzrost 165 cm
waga 60
aktyeność średnia
ilość dni treningowych 2
intensywność treningu wysoka
ilość treningów aerobowych 2 (TBC Tae-bo)
średnia długośc treningu aerobowego 60 min
intensywność treningu aerobowego wysoka

Dzięki za info :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam się co mogę jeść na ostatni posiłek. Wiem że powinny to być białka. Czyli serek biały i tuńczyk , ale co pozatym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slodziki

Następny temat

jedzenie a bieganie

WHEY premium